Lekcja niemieckiego z Krzychem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To musiało być męczące
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2020, 17:14
Czyli w Deltarune gra się Krzysiem?
Odpisz
15 listopada 2020, 17:24
@GigannPlus: *W Ube-rube
Odpisz
15 listopada 2020, 17:46
@HeadofHed: is that a fatherducking Orzeł/Pysiek reference?
Odpisz
15 listopada 2020, 19:58
@GigannPlus:
Odpisz
17 listopada 2020, 10:32
@HeadofHed: Huzzah! A wo/man of quality!
Odpisz
16 listopada 2020, 08:31
Czekamy na fachowca
Odpisz
15 listopada 2020, 17:06
Pamieta ktos jeszcze KrzysiuJemZupe? szkoda ze juz nie ma konta
Odpisz
15 listopada 2020, 17:22
@Lolum: Ja nawet nie wiem kto to jest
Odpisz
9 listopada 2020, 22:55
Było
Odpisz
10 listopada 2020, 00:15
@Enddzi: Dowód?
Odpisz
10 listopada 2020, 08:34
@Memixgroszkowaty: Nie wymagaj odemnie linka do zdjęcia sprzed jakiegoś roku lub dwóch lat, było bo pamiętam, tylko tu jest w wersji dialogu. Jak twoje przejdzie na główną a tamto nie, to beka.
Odpisz
10 listopada 2020, 12:47
@Enddzi: Ten mem nie jest mój ale ok
Odpisz
10 listopada 2020, 13:05
@Memixgroszkowaty: No to jak mem crusadera przejdzie to beka.
Odpisz
15 listopada 2020, 17:13
@Enddzi: Przeszło
Odpisz
15 listopada 2020, 17:22
@AlPoziomka: beka
Odpisz
15 listopada 2020, 17:27
@Drag_on:
Odpisz
15 listopada 2020, 23:50
@AlPoziomka: 😂😂😂👌
Odpisz
16 listopada 2020, 14:14
@Enddzi: boi nie używaj emotek
Odpisz
16 listopada 2020, 16:53
@Erykolo12: On to zrobił sarkastycznie
Odpisz
16 listopada 2020, 19:54
@Erykolo12: 1. To było ironicznie
2. Czemu? Bo reddit/jeja nauczyli cię że to cringowe? Dowal jeszcze minecraft good fortnite bad i masz order.
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2020, 21:29
@Enddzi: bruh jak ja nawet nie mam reddita
Odpisz
16 listopada 2020, 21:40
@Erykolo12: zauważ że napisałem jeja/reddit, na obu równo skaluje się emotki bez większego powodu/przekazu.
Odpisz
16 listopada 2020, 21:49
@Enddzi: Równie dobrze ja też mogłem napisać tamten komentarz ironicznie
Odpisz
17 listopada 2020, 07:28
@Erykolo12: jest różnica między ironią, a "mogłem napisać ironicznie"
Odpisz
17 listopada 2020, 07:31
@Enddzi: Niby jaka?
Odpisz
17 listopada 2020, 08:28
@Erykolo12: To że jedno było i jest ironią, Taką którą da się wyczuć, a drugie zostało tylko mianowane ironią żeby, idk, mieć argument w kłótni? Zresztą, różnicy między ironią, a raczej ironią tłumaczyć różnicy chyba nie muszę.
PS: Ten post to raczej ironia, jeśli bierzesz go na serio to dałeś się zbejtować!
Odpisz
17 listopada 2020, 08:31
@Enddzi:
Odpisz
17 listopada 2020, 08:33
@Erykolo12: POV: jesteś dupą
Odpisz
17 listopada 2020, 08:34
@Enddzi: co?
Odpisz
17 listopada 2020, 13:10
@Erykolo12: nic
Odpisz