Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Nie idź!
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2020, 22:38
I niestety nie zdołali jej zniszczyć, a szkoda.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:01
I jeszcze nie zdołali jej zniszczysz. Kto kierował tymi natarciami, że im się nie udało? Ważne aby w końcu udało im się.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:03
@starmagedon: Udało im się. Dzisiejsza Polska i dawna Polska to co innego.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:04
@darcus: W sumie racja, ale ten byt nadal istnieje niestety.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:29
@starmagedon: Nie. Wspólna nazwa i podobny język nie oznacza że to ten sam byt. Oryginalna Polska przestała istnieć podczas rozbiorów, a Wielka Wojna tylko pogłębiła dzieło. Obecna Polska nie jest jej kontynuatorką.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:39
@darcus: jest kontynuatorką, ale trochę tak, jak Święte Cesarstwo Rzymskie było kontynuatorem Cesarstwa Rzymskiego
Odpisz
13 listopada 2020, 20:40
@Rafixior: No nie było. Najwyżej aspirowało. Polska nawet się nie stara, tylko przypisuje sobie osiągnięcia Sarmacji. Każdy jeden Sebix zachowuje się jakby on sam to wszystko osiągnął.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:58
@darcus: W sumie racja
Odpisz
13 listopada 2020, 21:02
@darcus: Gadanie. Jeżeli mówisz, że przed rozbiorami istniała Polska, a teraz już nie istnieje to równie dobrze mogła nie istnieć od powstania liberum veto, które zrujnowało całą naszą gospodarkę i decyzyjność względem ważnych spraw. Naród i kraj wciąż istnieje, jego istnienie jest niepodważalne, co najwyżej podważalna może być struktura naszego państwa oraz niszczący się powoli wewnętrzny rynek poprzez manipulację cen i rozdawnictwo. Coś co stoi, a się sypie silnie trzyma ludzi, lecz bardzo mocno zipie.
Odpisz
13 listopada 2020, 21:21
@TrueStoryGuy: Ale ja nie zaprzeczam że kraj i naród istnieje, tylko twierdzę, że to nie jest ten sam kraj i naród co przed rozbiorami.
Odpisz
13 listopada 2020, 23:23
@starmagedon: co z tobą jest nie tak ?
Odpisz
13 listopada 2020, 23:25
@darcus: Przed rozbiorami też nie było wiele lepiej, złoty wiek to ostatni czas Polski, kiedy była Ona niezależna i dość potężna na gruncie międzynarodowym.
Odpisz
14 listopada 2020, 08:38
@TrueStoryGuy: Prawda, ale nie o tym mówimy.
Odpisz
14 listopada 2020, 09:53
@Royoo: Moża się o to spytać każdego jejaka.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2020, 10:43
@darcus: "Ale ja nie zaprzeczam że kraj i naród istnieje, tylko twierdzę, że to nie jest ten sam kraj i naród co przed rozbiorami."
Zacznę od podania definicji narodu by było jasne co to jest:
"Naród – wspólnota ludzi utworzona w procesie dziejowym na podstawie języka, terytorium, życia społecznego i gospodarczego, przejawiająca się w kulturze i świadomości swych członków. Naród wyróżnia się na tle innych zbiorowości wspólną świadomością narodową, czyli poczuciem przynależności do wspólnoty definiowanej aktualnie jako naród."
Tak jak przed rozbiorami tak i teraz przeciętny polak to polakatolik. Może nie tak mocno jak dawniej, ale mimo wszystko KK dalej mocno się trzyma. Rządy tak samo jak i dawniej szlachta chciałyby żyć ponad stan. Więc nie rozumiem z jakiej racji uważasz że to nie ten sam kraj i naród.
I co osiągnęła sarmacj? XD
Odpisz
14 listopada 2020, 08:50
Złodzieje 😡😡😓😭
Odpisz
13 listopada 2020, 20:03
Bo Polska to gówno a nie bóstwo jak Japonia
Odpisz
13 listopada 2020, 20:06
@Opossum: Japonia to też gówno ale azjatyckie
Odpisz
13 listopada 2020, 20:11
@Opossum: Polska kultura jest lepsza.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:12
@CWIRRED: ale Japonię w przeciwieństwie do polski wszyscy kochają, o polsce nikt już nie pamięta
Odpisz
13 listopada 2020, 20:14
@Opossum: pokaż statystyki bo aż jestem ciekaw
Odpisz
13 listopada 2020, 20:14
@Opossum: k...a zwłaszcza Harry Truman
Odpisz
13 listopada 2020, 20:15
chyba nie jesteś aż tak zacofany by o tym nie wiedzieć
Odpisz
13 listopada 2020, 20:16
@Opossum: A ...ja bo wszyscy czczą polską krowe na jutube
Odpisz
13 listopada 2020, 20:16
@Opossum: Wszyscy kochają?
najbardziej nietolerancyjny i mordercy podczas ww2
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2020, 20:18
@Opossum: Załóżmy że jestem, teraz podaj statystki abym się unowocześnił.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:18
@Opossum: Jeszcze zobaszycz potęge naszych praojców lehitów i ich hussarie skrzydlatą która zstąpi z nieba. Polska gurom!!
Odpisz
13 listopada 2020, 20:19
@Opossum: Japonia kiedyś chciała przyjąć Islam. Popęd seksualny do nieletnich został. Japonia to królestwo porna dziecięcego. To chory kraj.
Odpisz
13 listopada 2020, 20:19
@CWIRRED: poj...ny nie chory
Odpisz
13 listopada 2020, 20:22
@Opossum: co widzisz na tym zdjęciu?
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2020, 20:27
@Opossum: Ah tak
Piękne w Japonii jest to że każdy w rodzinie chce miać osobę która umarła z przepracowania
Odpisz
13 listopada 2020, 20:33
@Opossum: też kocham Japonię <3 UwU
Odpisz
13 listopada 2020, 20:35
@Opossum: pragnę tylko pisać każdemu co to czyta że opossum jest pingwiniaezem i już jakiś 3 razy udaje weeba przez co ludzie uważają weebów za kretynów (chociaż gdyby on był weebem to bym sam tak myślał)
Odpisz
13 listopada 2020, 20:52
@Damond: jego zdanie o anime jest jak płeć darkisza
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2020, 21:10
wszyscy kochają japońską kulturę, jedzenie, sztukę, każdy twierdzi że to najbardziej rozwinięty kraj, to chyba nic nowego że Japonię wszyscy kochają i chcą się urodzić w kraju kwitnącej wiśni
Odpisz
13 listopada 2020, 22:45
@HusariaTV:
No to beka z ciebie jeśli myślisz że popełnianie samobójstwa na rzecz wysadzenia pojazdów wroga (kamikadze) jest bardziej zbrodnicze niż zrzucenie 2 bomb atomowych xD
Odpisz
13 listopada 2020, 22:57
@Pabeu: Masakra nankińska mówi to panu coś?
Odpisz
14 listopada 2020, 09:23
@HusariaTV:
No zajebiście, tyle że znaczna większość eksperymentów Japonii była przeprowadzana na pojmanych wrogich żołnierzach tymczasem amerykańskie ...je (które swoją drogą zbudowały swój kraj na wojnie i zbrodniach na rdzennych mieszkańcach) zrzucili najgroźniejszą znaną ludzkości broń na 2 miasta cywilne. Nie bronię Japonii bo nie byli z pewnością dobzi ale to USA było największym zbrodniarzem ww2
Odpisz
14 listopada 2020, 10:33
@Opossum: większość tej kultury pewnie nie lubi bo jest dziwna
Odpisz
9 listopada 2020, 23:23
Bo wojny polsko-niemieckie, rozbiory i WW2
Odpisz