memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 listopada 2020, 23:29
Moja mama ma fajne imię, a jeśli wymówić je skrótem, to brzmi całkiem ukraińsko
Odpisz
9 listopada 2020, 23:35
14 listopada 2020, 21:54
A jakie imię ma
28 grudnia 2021, 10:22
@Stulej4: no i się nie dowiemy
28 grudnia 2021, 20:44
@kacp80: no nie i ...j
28 grudnia 2021, 20:53
smutne
28 kwietnia 2021, 13:41
ja byłem tak mały jak się dowiedziałem że nawet nie pamiętam kiedy się dowiedziałem
26 listopada 2020, 22:05
Ile mieliście lat jak się dowiedzieliście? Ja (nie ściemniam) 7 lat miałam jak się okazało że mama nie ma na imię mama XD
20 listopada 2020, 10:17
Ale okazuje się że ma na imię Marcin
15 listopada 2020, 09:56
"dzieją się tu rzeczy których nie rozumiem"
9 listopada 2020, 23:38
Piękny szablon, mogę ?
10 listopada 2020, 10:10
@Bio_Jogurt:
10 listopada 2020, 00:53
Ja tam chyba odkąd pamiętam wiedziałam, jak moja mama ma na imię i bardzo mnie żenowało, gdy np mój tata mówił do mamy mamo
10 listopada 2020, 00:09
Edytowano - 9 listopada 2020, 23:33
dopiero widziałem to na youtubie w społeczności bruh
9 listopada 2020, 23:30
ja mówiłam na moją mamę tak jak moja rodzina czyli motyl
9 listopada 2020, 23:26
Ja jako dziecko na moją matkę wołałam po imieniu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 listopada 2020, 23:29
Moja mama ma fajne imię, a jeśli wymówić je skrótem, to brzmi całkiem ukraińsko
Odpisz
9 listopada 2020, 23:35
Odpisz
14 listopada 2020, 21:54
A jakie imię ma
Odpisz
28 grudnia 2021, 10:22
@Stulej4: no i się nie dowiemy
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:44
@kacp80: no nie i ...j
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:53
smutne
Odpisz
28 kwietnia 2021, 13:41
ja byłem tak mały jak się dowiedziałem że nawet nie pamiętam kiedy się dowiedziałem
Odpisz
26 listopada 2020, 22:05
Ile mieliście lat jak się dowiedzieliście?
Ja (nie ściemniam) 7 lat miałam jak się okazało że mama nie ma na imię mama XD
Odpisz
20 listopada 2020, 10:17
Ale okazuje się że ma na imię Marcin
Odpisz
15 listopada 2020, 09:56
"dzieją się tu rzeczy których nie rozumiem"
Odpisz
9 listopada 2020, 23:38
Piękny szablon, mogę ?
Odpisz
10 listopada 2020, 10:10
@Bio_Jogurt:
Odpisz
10 listopada 2020, 00:53
Ja tam chyba odkąd pamiętam wiedziałam, jak moja mama ma na imię i bardzo mnie żenowało, gdy np mój tata mówił do mamy mamo
Odpisz
10 listopada 2020, 00:09
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2020, 23:33
dopiero widziałem to na youtubie w społeczności bruh
Odpisz
9 listopada 2020, 23:30
ja mówiłam na moją mamę tak jak moja rodzina czyli motyl
Odpisz
9 listopada 2020, 23:26
Ja jako dziecko na moją matkę wołałam po imieniu
Odpisz