Hejże, wilki, hejże hola!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2021, 20:31
Mój tata oglądał jakiś serial o wikingach w którym okropnie się mordowali tylko po to aby się na tą scenę uodpornić i obejrzeć ten film. Nie wyszło
Odpisz
Edytowano - 4 października 2021, 20:22
(Wiem, data)
JEZUS MARIA!!!!
Właśnie moja cholerna trauma z dzieciństwa (jedna z wielu) powróciła!!
Te wilki były NAJSTRASZNIEJSZE i gdy zobaczyłam je po raz pierwszy w wieku 6/7 lat, uciekłam z płaczem do swojego pokoju ...
To SĄ PRAWDZIWE KOSZMARY!!
Film był nawet, nawet (Dzięki Piotrowi Fronczewskiemu), ale wilki to były k*rwa najstraszniejsze, aż się film wyłączało ..
Ach, ,,Akademia Pana Kleksa"..
Najdziwniejsza z książek, jakie w życiu przeczytałam
A film fundował wszystkim małym dzieciom cholerne koszmary i traumę do końca życia
Odpisz
17 listopada 2020, 18:12
TSA tam grało
https://www.youtube.com/watch?v=VPxzfPEU1yI
Odpisz
15 listopada 2020, 11:56
@Kapichu
Odpisz
14 listopada 2020, 17:47
Ten chłopiec android, który był chyba w drugiej części Pana Kleksa był dla mnie straszniejszy niż wilki
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2020, 18:51
@JaBezTrybu: dla mnie oba były przerażające
ten android nazywał się adolf
Odpisz
14 listopada 2020, 21:11
@JaBezTrybu: Wyglądał jak mały Michael Myers w jednej scenie
Odpisz
14 listopada 2020, 19:26
Ja byłam nienormalnym dzieckiem, nie dość, że kibicowałam wilkom w rozpierdusze, to jeszcze piosenkę uwielbiałam.
Odpisz
14 listopada 2020, 19:18
trauma z dziecinstwa
Odpisz
14 listopada 2020, 18:32
Ale on nie był straszny, nawet fajna piosenka
Odpisz
14 listopada 2020, 17:13
Bez przesady to nie było takie straszne
Odpisz
14 listopada 2020, 17:44
@JestemNormikiem:
Odpisz
14 listopada 2020, 17:47
czyli coś jest ze mną nie tak
Odpisz
14 listopada 2020, 23:24
Boże ratuj
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2020, 00:28
@JestemNormikiem: banda ewidentnie ludzi przebranych za coś co ma być wilkołakami i jeszcze koleś mówiący "to nie ludzie to wilki" no i czego się tu bać?
Odpisz
15 listopada 2020, 09:59
@Kapichu: to sarkazm?
Odpisz
15 listopada 2020, 11:49
@JestemNormikiem: czemu miałby być?
Odpisz
14 listopada 2020, 17:12
Kiedy ktoś spytałby mnie jakie są najstraszniejsze postacie powiedziałabym, że te wilki
Odpisz
10 listopada 2020, 08:48
Odpisz
10 listopada 2020, 10:16
@Quackmore:
Odpisz
10 listopada 2020, 00:48
To gówno bylo straszne, cała ta bajka byla poj...na
Odpisz
10 listopada 2020, 00:49
no ale Piotr Fronczewski był to na plus jak coś
Odpisz
10 listopada 2020, 00:56
dla mnie Akademia Pana kleksa była bardzo fajną bajką. Chciałbym, żeby zrobili remake
Odpisz
10 listopada 2020, 00:57
@OwOcomedy: w dzisiejszych czasach przy obecnym społeczeństwie akademia pełna nieletnich chłopców którą rządzi stary dziad raczej by nie przeszła
Odpisz
10 listopada 2020, 00:59
pi*rdolona poprawność polityczna....
Odpisz