No synek, masz siłę, nie ma co
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2020, 20:29
Co to tu robi XD
Odpisz
16 listopada 2020, 06:45
Najgorsze jest kiedy już wygrasz z ojcem, ale nie przez to że jesteś taki silny, tylko dlatego że twój ojciec jest już starszy i nie ma tyle siły gdy miał jak miałes 5 lat i widzisz ten uśmiech na twarzy ojca który wie że wygrałeś, ale po chwili także ten ból gdy zdaje sobie sprawę że po prostu jest słabszy i zamiast się cieszysz to czujesz się jak ścierwo, bo teraz była twoja kolej żeby udawać słabszego ale zauważyłeś zbyt późno.
Potem nie możesz spać dwie noce i myślisz o tym jakim jesteś niedobrym synem...
Odpisz
11 listopada 2020, 11:29
KONO POWER
Odpisz