Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Północne Węgry
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2018, 08:45
.
Odpisz
10 czerwca 2015, 17:24
O co tu chodzi?
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:12
@kubaxx005: zobacz czy ktoś jest w domu jak nie to wy gogluj
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:11
?
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:09
@kubaxx005: wiem że późno napisałem komentarz ale pisałeś co to oral
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:04
nie ja pytam o co tu chodzi
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:05
no ale powiedz co to oral?
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:13
@kubaxx005: nie bo komentarz odrazu zostanie usuniety
Odpisz
9 lipca 2015, 12:23
@kubaxx005: Nie wiesz co to? Mogę ci napisać.
Odpisz
9 lipca 2015, 16:04
@Scarlett_Potens: no
Odpisz
9 lipca 2015, 17:23
@kubaxx005: To jak pieścisz partnera w strefach intymnych od przodu (tych strefach w dolnej połowie ciała).
Odpisz
29 lipca 2016, 12:19
@Scarlett_Potens: szkoda ze to nie to xd
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:32
haha
Odpisz
13 grudnia 2013, 17:03
sądząc po jej uzębieniu stwierdzam, że będzie bolało
Odpisz
13 grudnia 2013, 14:05
co to oral? .-. a nie koral ? ;_;
Odpisz
13 grudnia 2013, 14:17
@Mirek01: ty tak serio?
Odpisz
13 grudnia 2013, 15:39
@bylejakbylegdzie: po nicku sądząc ma 12 lat więc nie wymagaj by wiedział co to oral :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 16:39
@Mirek01: Nic tutaj nie przeczytałeś...jasne?
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:02
@bylejakbylegdzie: oral? nwm ._. znaczy może wiem,ale to słowo to 1 raz widze .-.
Odpisz
21 grudnia 2013, 22:15
@Mirek01: Praca językiem lub ustami, proste:v
Odpisz
22 grudnia 2013, 11:09
@Morcin95: sorki,ze dopiero teraz odpisuje ;-; ale mam 14 lat...
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:20
@Mirek01: a to w takim razie przepraszam (sugerowałem się 01 w Twoim nicku jako że urodziłeś się w 2001, aczkolwiek rozumiem, że tak wcale nie musi być)
Odpisz
22 grudnia 2013, 15:33
@Morcin95: spoko :p
Odpisz
13 grudnia 2013, 10:52
Najlepsza odpowiedź to ta,która najlepiej trafia do odbiorcy i nie trzeba powtarzać :D
Odpisz