Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2022, 20:07
U mnie próbowali z Autami
Odpisz
16 listopada 2020, 07:12
U mnie niestety są praktycznie same dziewczyny w klasie, więc takie akcje by nie poszły ;^;
Zwłaszcza jeśli większość dziewczyn to typowe tiktokerki...
Odpisz
16 listopada 2020, 08:57
@little_emo_devil: Najgorzj
Odpisz
16 listopada 2020, 09:02
@little_emo_devil: spółczuje tik tok to gówno
Odpisz
16 listopada 2020, 10:23
@little_emo_devil:
Odpisz
23 listopada 2020, 16:21
@little_emo_devil: U mnie też. Na całą klase jest tylko jeden chłopak
Odpisz
5 stycznia 2022, 09:04
@AmiArmi: Jest u ciebie co tentegować
Odpisz
26 maja 2021, 15:36
Ja miałem Szczurołapa
Odpisz
19 listopada 2020, 13:15
SPISEK!
Odpisz
13 listopada 2020, 08:26
To jajko nie jest ze Shreka
Odpisz
13 listopada 2020, 08:50
@ShadowLizard393: Ale jest z kota w butach, a to jest to samo uniwersum
Odpisz
13 listopada 2020, 09:45
@ShadowLizard393: jest z kota w butach a kot w butach jest ze schreka więc ja bym zaliczył
Odpisz
13 listopada 2020, 10:59
@Sebzer: kot w butach nie jest ze Shreka po prostu wygląda tak samo jak w shreku
Odpisz
13 listopada 2020, 19:37
@ShadowLizard393: to jest dosłownie ta sama postać.
Odpisz
13 listopada 2020, 19:39
@ShadowLizard393: Shrek
Odpisz
13 listopada 2020, 19:40
@ShadowLizard393: Kot w butach
Odpisz
15 listopada 2020, 16:16
@ShadowLizard393: każda bajka jest w Shreku, kot w butach też, więc gdzieś tam jest to jajko
Odpisz
16 listopada 2020, 17:54
@ShadowLizard393: Humpty Dumpty tu jest, bo pochodzi z tego samego uniwersum, z którego jest 'Shrek'.
Odpisz
17 listopada 2020, 18:39
@ShadowLizard393: there is 1 impostor among us
Odpisz
15 listopada 2020, 16:05
Współczuję osobie z avatarem księcia z bajki pewnie myśli że należy mu się całe królestwo
Odpisz
17 listopada 2020, 17:59
@Demondo498: Nie znasz tej osoby. Może naprawdę jej się należy?
Odpisz
16 listopada 2020, 11:50
kto jest tym w prawym dolnym rogu?
Odpisz
16 listopada 2020, 11:55
@ProrokRadius: Dzieci smoczycy i osła
Odpisz
15 listopada 2020, 22:28
A ty?
Odpisz
15 listopada 2020, 19:53
A nam zakazują dawać avatary.
Odpisz
15 listopada 2020, 22:23
@NiROxA09: Ja mam "Króla Demonów" z TOH xd
Odpisz
13 listopada 2020, 12:36
my mamy podobnie - moja klasa akurat ma postacie z filmu "Auta", a klasy równoległe "Smerfy" i żabki ze Świnki Peppy
Odpisz
13 listopada 2020, 09:59
Najlepsza klasa nie ist-
Odpisz
13 listopada 2020, 07:34
Litruwka
Odpisz
13 listopada 2020, 07:31
It's so beautiful
I've looked it at 5 hours now
Odpisz
13 listopada 2020, 06:24
Klay, potacie
Odpisz
13 listopada 2020, 03:27
Odpisz
13 listopada 2020, 03:51
@JaJestemZWami:
Odpisz
13 listopada 2020, 20:17
@JaJestemZWami: pamietam jak jeszcze rano myslałem ze sie nie przyjmie o 5
Odpisz