Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar napletnik

17 listopada 2020, 21:50

No jakby definicja "praworządności" w oczach uni może się zmieniać, a będą o niej decydować najbogatsze państwa i wymuszać swego rodzaju dyktaturę na tych słabszych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar piotrkacz

28 listopada 2020, 18:44

@piotrkacz: widać ktoś wie lepiej co miałem na myśli

Avatar ShadowNorman

28 listopada 2020, 19:25

@piotrkacz: Nie moja tylko nqzwa wymyslona przez media . Wpisz to zobaczysz

Avatar Aramil1993

17 listopada 2020, 20:14

Tzw Praworządność nie jest zdefiniowana w prawie UE. Obecnie eurokraci określają jej łamaniem wszystko co im się nie podoba i jestnaruszaniem statusu quo. W praktyce doprowadzi to do narzucania ich woli słabszym krajom i jest całkowicie sprzeczne z traktatami. Nie do takiej UE się zapisywaliśmy. Nie mówiąc już o fakcie że bezpośredni wybór sędziów przez polityków w Niemczech, czy budowa skrajnie lewicowego totalitaryzmu w Hiszpanii jakoś Unii nie przeszkadza i nie jest "naruszeniem praworządności". Jeśli ten zapis przejdzie dojdzie do powstania systemu w którym bogate metropolie będą do woli mogły bezkarnie wyzyskiwać biedniejsze prowincje w ramach Unijnego Superpaństwa.

Avatar Tigerfall

17 listopada 2020, 21:03

@Aramil1993: Więc tak:
1. co rozumiesz poprzez lewicowy totalitaryzm w Hiszpanii?
2. neoimperializm i tak jest zjawiskiem powszechnym na świecie. Konsekwencja globalizacji gospodarki połączonej z hegemonią korporacji, które zagarniały rynki w czasach, kiedy dany kraj miał gospodarkę zderegulowaną i po omacku podlegającą transformacji. Tak, bardziej Polska zdana była na łaskę lub niełaskę bogatych inwestorów z zachodu od momentu transformacji, bo było to robione na szybko, po łebkach, na chybcika, plus jeszcze ten czy inny usiłował dla siebie zagarnąć.

Avatar Aramil1993

Edytowano - 18 listopada 2020, 17:11

@Tigerfall: 1. W Hiszpanii wprowadzono prawo zakazujące jakiejkolwiek krytyki rządu w mediach pod pretekstem "podważania zaufania społecznego". Poza tym zakazano jakichkolwiek demonstracji przeciwnikom obostrzeń.
Te praktyki są tak horrendalne ża nawet lisowe NaTemat które jest naprawdę OSTATNIM środowiskiem z którym mi jest po drodze o tym piszę: https://natemat.pl/129153,przepis-na-wspolczesne-panstwo-totalitarne-hiszpania-wprowadzila-prawo-knebla

Również od wielu lat pod pretekstem walki z "kulturą macho" funkcjonuje tam domniemanie winy mężczyzny w procesach o gw.... i procesach rozwodowych gdzie nawet nagrania są uważane za dowody mniejszej wagi niż same słowo kobiety.

2. Fakt że neoimperializm jest zjawiskiem powszechny nie znaczy że należy go akceptować i ułatwiać jego działanie. Jeśli proponowany system przejdzie, jakiekolwiek reformy czy działania słabszych państw będą mogły być zablokowane przez Unię poprzez groźbę wstrzymania wypłaty środków.

Abstrahując już od faktu że obecne działania Komisji Europejskiej są uzurpowaniem sobie kompetencji, nie mają żadnego umocowania w traktatach i są łamaniem prawa unijnego

Avatar ShadowNorman

27 listopada 2020, 19:43

@Aramil1993: Nadal 25 panstw przeciw 2 . Każdy chce polske i Węgry wykorzystać?

Avatar Aramil1993

28 listopada 2020, 05:00

@ShadowNorman: Generalnie rzecz biorąc UE po odejściu UK została całkowicie zdominowana przez tandem Niemiecko-Francuski, przy czym Francja jest klientem Niemiec jako że jej gospodarka utrzymuje się dzięki horrendalnym dotacjom dla rolnictwa na które łożą głównie Niemcy.
Już nagminnie łamią nie tylko wcześniejsze ustalenia ale i traktaty. I nie powiedziałby że 25 jest za - Słowenia już poparła Polsko-Węgierskie stanowisko, a i podobne głosy dobiegają z Portugalii.

Avatar Nanook

17 listopada 2020, 20:19

Dzięki naszemu kochanemu rządowi prawdopodobnie stracimy ok. 160 miliardów złotych, czyli w przeliczeniu ok. 2,3 tysięcy sasinów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Nanook

18 listopada 2020, 08:29

@Racibor: No właśnie, dlatego trzeba wziąć dupę w troki i nie głosować na PiS w przyszłych wyborach, bo rządzą oni w jawnie niepraworządny sposób.

Avatar TheExpertt

18 listopada 2020, 10:01

@Nanook: mochery i patologia spiłecxna: zamknij dupę lewaku

Avatar Juliusz_Cezar

18 listopada 2020, 08:04

Proste:

1. Wychodzimy z unii

2. Unia personalna z Российская Федерация.

3. Profit

Avatar onui2

13 listopada 2020, 20:46

Jakby nie mają do tego prawa więc no

Avatar Tigerfall

14 listopada 2020, 18:28

@onui2: powiedz mi, gdzie w prawie UE jest napisane, że nie mogę srać do pacz... znaczy, powiązać budżetu z praworządnością

Avatar onui2

14 listopada 2020, 20:53

@Tigerfall: do paczkomatu mogą, tego nie zakazuje prawo, tu się muszę zgodzić

Avatar Crisium

17 listopada 2020, 23:00

@onui2: My srami na Unię, Unia sra na nas- proste

Avatar Grox5

17 listopada 2020, 20:17

>Praworządność
>Fantazje Eurokratów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chyba w każdej klasie jest przynajmniej jedna taka osoba

E-lekcje

Czemu niektóre dziewczyny są tak emocjonalne?

A teraz dasz strzałkę w górę

No i fajrant

Świetny pomysł

Ta ostatnia nie jest zbyt lubiana

Zawsze

Mają pod tym względem trochę trudniej

TNT robi bum

Osobiście miałem tak przed chwilą, podpisując się w mailu

A myślałem, że to już nigdy nie nastąpi

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka