Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2022, 21:33
smut
Odpisz
13 września 2018, 19:14
@KontoUsunięte: Tymczasem 4 lata później
*ogarnij
Odpisz
18 października 2018, 17:42
@kuba5028: Usuń konto, proszę.
Odpisz
18 października 2018, 20:08
a jak to sie robi
Odpisz
18 października 2018, 22:07
@kuba5028: Nie wiem :c
Odpisz
18 października 2018, 22:14
ty też
Odpisz
24 października 2018, 19:36
@kuba5028: Ale wtedy się zepsuje.
Odpisz
24 października 2018, 19:38
co sie zepsuje
Odpisz
24 października 2018, 19:40
@kuba5028: To konto usunięte też napisało do usuniętego konta. Gdybym ja odpisał Tobie z usuniętym kontem, możnaby to ciągnąć w nieskończoność.
Odpisz
24 października 2018, 19:45
aja sie nie zgadzam
Odpisz
24 października 2018, 19:47
@kuba5028: :c
Odpisz
13 sierpnia 2016, 20:18
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 listopada 2014, 22:23
@Konto usunięte: 3 lata później ogar ortografie
Odpisz
18 listopada 2014, 13:10
hehehe
Odpisz
25 marca 2014, 12:33
wiedziałem że będzie to co jest materialne a nie organiczne XD
Odpisz
4 lipca 2012, 13:47
One myślały że chodzi o łóżko. Bo skąd miały wiedzieć że on ma na prawdę te rzeczy? hmm dam 5/5
Odpisz
1 sierpnia 2012, 07:09
ales ty spostrzegawcza:D
Odpisz
16 sierpnia 2011, 21:07
to jest oko po srodku
Odpisz
20 maja 2012, 21:06
@as13zx: brawo spotrzegawczy jestes ;p
Odpisz
25 maja 2012, 17:26
@rolok: japa
Odpisz
25 maja 2012, 18:14
@as13zx: po twoich komentarzach widac ze jestes dzieciakem ;p
Odpisz
6 czerwca 2012, 18:49
@rolok: wez sie dziecko odwal
Odpisz
6 czerwca 2012, 19:02
@as13zx: dziecko to najwyzej ty jestes
Odpisz
29 lipca 2015, 12:38
@as13zx: rly nigga
Odpisz
29 lipca 2015, 14:14
Yes, rly. Czemu mi odkopujesz komentarze?
Odpisz
29 lipca 2015, 15:44
@as13zx: Bikuz łaj nat.
Odpisz
29 lipca 2015, 15:48
Beczus furry lof ;d
Odpisz
4 października 2017, 21:45
@as13zx: .
Odpisz
7 stycznia 2018, 15:58
@mikigra8888: ...
Odpisz
26 marca 2012, 17:51
ktoś powie czy jestem piękana bo tak czy nie pisać tutaj pliss
Odpisz
26 grudnia 2014, 17:11
@fajnaLaskapl: piękana?
Odpisz
4 kwietnia 2015, 12:26
@fajnaLaskapl: Jesteś w ch*j szpetna ;]
Odpisz
28 października 2011, 23:04
he he xDDD 5/5
Odpisz
17 sierpnia 2011, 10:33
1/5
Odpisz
13 sierpnia 2011, 18:52
wspułczuje
Odpisz
6 sierpnia 2011, 18:27
Jednookie węże istnieją... Muszą się tylko urodzić tam, gdzie pływają puszki po farbach i innych tego typu pierdołach...
Odpisz
7 sierpnia 2011, 20:43
@chupacabra001: albo stracić jedno oko
Odpisz
8 sierpnia 2011, 20:41
@darcus: Oczodół zostanie.
Odpisz
10 sierpnia 2011, 15:16
@chupacabra001: tutaj widać tylko jedną stronę jego głowy, możliwe że po drugiej jest oczodół
Odpisz
10 sierpnia 2011, 20:30
@darcus: To oko byłoby z boku, a nie na środku.
Odpisz
11 sierpnia 2011, 10:02
@chupacabra001: przecież jest przyjrzyj się dobrze
Odpisz
11 sierpnia 2011, 13:48
@darcus: To ja albo mam rację, albo cos ze wzrokiem...
Odpisz
12 sierpnia 2011, 12:27
@chupacabra001: raczej to drugie
Odpisz
12 sierpnia 2011, 18:52
@chupacabra001: O_O zobaczyłem to z innej perspektywy sorry
Odpisz
12 sierpnia 2011, 18:54
@chupacabra001: masz rację
Odpisz
12 sierpnia 2011, 11:09
boskie!!!!
Odpisz
11 sierpnia 2011, 14:21
Kolejny dowód na to że to baby więcej myślą o tym :D
Odpisz