Dlaczego się tak dzieje?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2013, 19:51
mi się wydaje czy ta babcia udaje mema bitch please?
Odpisz
16 grudnia 2013, 17:58
@Egzi01: mi też
Odpisz
13 grudnia 2013, 14:24
ja gram w doom i na multi zawsze w deathmatch gram i wszystkich zabijam z ssg (super shotgun)
Odpisz
12 grudnia 2013, 20:19
Ja tak mam w BF4 :C
Odpisz
12 grudnia 2013, 22:21
Ja też :( Ale ostatnio trafiam na lepszych w teamie, więc nie jest źle.
Odpisz
13 grudnia 2013, 14:13
@Sir_Snoge: Mi nie zależy na wygranej, a na expie, więc mi to zbytnio nie przeszkadza.
Odpisz
13 grudnia 2013, 11:09
Ciekawe ilu ludzi grających w CS'a to oprócz mnie potwierdza? :)
Odpisz
13 grudnia 2013, 08:31
Eh... Te wakacje z Team Fortress 2
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2013, 06:58
Ja kiedyś przegrałem w WoT 2:15... grałem artylerią. Te "2" to moje fragi.
Odpisz
12 grudnia 2013, 20:04
Miałem taką przygodę w M_Crysis 2, 16 graczy po 8 w drożynie, ja lvl 50 i 7 nubów niemających nawet 10 lvl kontra trzech cheterów + trzech na 50 lvl i dwóch na 30 lvl. Przegraliśmy 30 do 100 :D
Odpisz
12 grudnia 2013, 19:50
nom,bardzo często to się zdarza ale na szczęście znam się na tym tak więc problem w tym że bardzo rzadko w drużynie spotyka się dobrego killera nie wielu graczy ma taki dar a co do obrazka to 5/5
Odpisz
12 grudnia 2013, 19:35
jestem z babciom w drużynie XD
Odpisz
12 grudnia 2013, 22:20
@MinecraftPolska: Przydałaby Ci się promocja do 3 klasy podstawówki.
Odpisz
28 stycznia 2014, 14:42
@Sir_Snoge: ty takiej nie dostałeś nadal 2.
Odpisz