Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2023, 12:20
Wywalone w tego gówno żółwia
Odpisz
27 października 2023, 07:17
już widzę Batmana klepiącego się z Sauronem
Odpisz
9 sierpnia 2019, 16:06
Zawsze w ramach odwetu możesz wyjść z domu,zesrać się na trawnik i będziesz srać na niego.
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:07
Zamiast hogwartu powinien być świat z wiedźmina.
Odpisz
23 lipca 2017, 12:45
Przepraszam, a gdzie Temeria, Novigrad,Kaedwen,Wyzima, Nilfgard i Skellige? Gdzie ja się pytam!
Odpisz
3 maja 2017, 21:54
Nie widzę San Escobar
Odpisz
10 kwietnia 2015, 21:31
Panem, ku*wa?! Tam się urządzało głodowe igrzyska! Chcecie urządzać igrzyska śmierci tylko po to żeby mieć kompletną kolekcję książek na rysunku?
Odpisz
18 grudnia 2013, 15:41
taki sobie 9/10
Odpisz
15 grudnia 2013, 20:15
A ja się pytam - GDZIE KRAINA Ooo!
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:16
a ja się kurdeczkę pytam gdzie jest Tamriel? :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:25
@dravecki: Tamriel jest na zachodzie (półwysep). Szkoda że nie ma takich terenów jak Alagesia czy Aventuria :)
Odpisz
14 grudnia 2013, 20:53
@wojtekvicta: ups... sorki nie zauważyłem :P
Odpisz
13 grudnia 2013, 17:37
Gimba się dowiedziała o zacnej teorii z żółwikiem i teraz będzie tego pełno? Na innych portalach też widziałem tego pełno, normalnie jakieś sado maso.
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:04
Co za żółw?
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:13
@WarCraft: No jest teoria, że świat jest na zwierzętach,a te na zółwiu czy coś takiego. Jest też teoria, że świat jest na żółwiu, a ten na drugim żółwiu i tak w nieskończoność żółwi ;o
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:19
Lol kto takie coś wymyśla?
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:28
@WarCraft: A ludzie się na to nabierają. Działa tak samo, jak z katolicyzmem :). Teoria, że jakiś Bóg stworzył wszystko jest równie nieprawdopodobna, jak to, że cały wszechświat (czy tam świat) jest podtrzymywany przez żółwie. Ale tego się nie dowiemy :>.
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:35
To Świat Dysku Pratchetta.
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:33
@Axl_MMX: No to widzisz :P Ja jeszcze inną teorię słyszałem, a można o niej poczytać w księdze o nazwie ''Biblia''. Ja lubię zgłębiać tajniki religii i kultur i głównie po to chodzę na religię, bo wypisałbym się na etykę :P Ciekawe jest dowiedzieć się jak inni postrzegają świat ;)
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:54
@Axl_MMX: Czytałem :)
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:48
Sorrki ale jestem z gimby i jakoś ogarniam wiec nie każdy z gimby to jakiś dzieciak neo
Odpisz
13 grudnia 2013, 22:30
tu chodzi o żółwia z książek Pratchetta a nie o to, że jest jakaś tam teoria o podłożu teologicznym
Odpisz
13 grudnia 2013, 23:24
@Kacpi1707: No wiesz, zwykło się mówić, że gimby, ja też z gimnazjum i jakoś gimbem się nie uważam :P
Odpisz
14 grudnia 2013, 11:02
racja to było indyjskie wyobrażenie świata
Odpisz
14 grudnia 2013, 09:54
A Erafia to gdzie?
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:45
A ja sram na tego żółwia!
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:08
Temeria, Redania, Nillfgart.... gdzie...?
Odpisz
13 grudnia 2013, 17:15
Pratchett a co za tym idzie świat dysku xd
Odpisz