Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2024, 20:06
i cyk mandacik za brak gaśnicy
Odpisz
23 września 2017, 21:44
Ja bym ugryzł, wystawił rękę, zapytał "chcesz kawałek?" a potem ją zabrał krzycząc "NIE DLA PSA KU*WAA!" i odjechał.
Odpisz
3 grudnia 2014, 17:20
ciasteczka nie, ale trzeba trzymac kierownice dwiema rekami
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:46
@julka1280: Nie?? Jedzenie ciastek nie jest zakazane, a trzymanie kierownicy obiema rękami nie jest nakazane.
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:25
@TheHunterMikiPL: A gdzie ja napisałam, że ciasteczka są zakazane? Pie**olnij się...
Odpisz
27 grudnia 2015, 16:40
@julka1280: Sama się jak to określiłaś "pie*dolnij" ja chciałem powiedzieć tylko że trzymanie kierownicy jedną ręka nie jest zakazane, ja napisałem o ciastkach dlatego, że można je jeść ponieważ nie trzeba trzymać kierownicy jedną ręką.
PS
Zmień znajomych bo źle na ciebie wpływają... I ciekawe co by na temat tej wypowiedzi powiedziała twoja mama.
Odpisz
27 grudnia 2015, 17:50
@TheHunterMikiPL: Nie wiem, co by powiedziała, ale ja przez internet jestem zje**na. Nie muszę zmieniać znajomych.
Odpisz
27 grudnia 2015, 17:53
@julka1280: Ostatnie słowo pierwszej linijki i pierwsze drugiej, to jedyna rzecz, z która się z tobą zgadzam.
Odpisz
27 grudnia 2015, 10:45
Od wardęgi skopiował... a może na odwrót...
Odpisz
14 grudnia 2013, 14:04
Jest może wideo z tego?
Odpisz
18 stycznia 2015, 16:08
@krzychu777: sa wardega
Odpisz
29 czerwca 2014, 15:26
SA Wardęga...zgapił...
Odpisz
3 maja 2014, 20:19
to było w sa wardęga
Odpisz
14 grudnia 2013, 14:36
Mniam...albo nie mniam...wygląda na mocno przypalone :(
Odpisz
14 grudnia 2013, 16:28
Albo bardzo czekoladowe :]
Odpisz
14 grudnia 2013, 20:08
@Nelly99: nieee...nie wygląda jak czekolada :\
Odpisz
15 grudnia 2013, 12:05
Mi się ten kolor z Oreo kojarzy xD dlatego mówię że czekoladowe :D
Odpisz
15 grudnia 2013, 12:54
@Nelly99: a, też prawda
Odpisz
15 grudnia 2013, 19:07
:>
Odpisz
15 grudnia 2013, 10:46
Hehehehe, dobre xD Ale jak się trafi na służbiste to wystawi mandat za prowokacje :c
Odpisz
14 grudnia 2013, 14:18
A można jeść podczas jazdy?
Odpisz
14 grudnia 2013, 14:28
McDrive ?
Odpisz
14 grudnia 2013, 19:24
@malaho2000: Dobra ja się tylko tak pytam bo nie byłem pewien.
Odpisz
14 grudnia 2013, 15:25
Za jedzenie lub picie podczas jazdy grozi mandat do 500 zł. :(
Odpisz
12 grudnia 2013, 17:36
no i na ch** źródło wstawione?
Odpisz
12 grudnia 2013, 17:41
@Karso21Respawn: Nieukrywanie źródła to mainstream .-.
Odpisz