memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 listopada 2020, 11:34
Swoją drogą, ciekaw jestem, czy wyszła by z tego dobra nalewka. Jedyne, do czego się dokopałem, to przepisy z młodych pędów, wciąż zielonych. A co by było z tych zdrewniałych?
Odpisz
23 listopada 2020, 10:17
Ogólnie to wielkie F dla pana Adolfa Kudlińskiego. Niedawno umarł. Wielki człowiek.
22 listopada 2020, 22:41
A ja polecam ten: https://www.youtube.com/watch?v=blLtKLTd53A ta pizza z patelni jest po prostu zaje*ista
23 listopada 2020, 10:16
@astrofizyk: AH, CZŁOWIEK KULTURY. PODPŁOMYKI SĄ ZAJEBISTE.
23 listopada 2020, 10:09
Z tych szyszek to akurat robi się coś w stylu herbaty. Z igieł sosny i ogólnie z iglaków można dobre napary robić
20 listopada 2020, 08:24
A ja myślałem że to z szyszkami to tylko legenda
20 listopada 2020, 08:31
@Akosz: Mam znajomą harcerkę. Zamiast wędliny ma w kanapkach zmielone szyszki.
20 listopada 2020, 08:34
@Akosz: jako harcerz mogę potwierdzić że to z szyszkami to nie legenda
20 listopada 2020, 09:28
@nwmniemampomyslu: a smaczne chociaż te szyszki?
20 listopada 2020, 09:38
@nwmniemampomyslu: ja też
20 listopada 2020, 09:39
@Akosz: k...a byczq szyszunie takie fest som
20 listopada 2020, 09:44
@Algeriusz: dokładnie jeszcze z ogniska to jeszcze bardziej chrupiące
@nwmniemampomyslu: Ja z kumplami herbate z szyszkuf robiem
22 listopada 2020, 19:25
@Akosz: Jak byłem na obozie harcerskim to moi koledzy zbierali szyszki z ziemi i je jedli. Tak, na surowo.
22 listopada 2020, 23:38
@Pan_Schaboszczak: No bo tak się powinno właśnie robić. Bierz z nich przykład
22 listopada 2020, 19:47
22 listopada 2020, 19:37
F
Edytowano - 20 listopada 2020, 08:23
Niestety, ale pan Adolf Kudliński już nie żyje, więc raczej nie będzie więcej filmików 😔
22 listopada 2020, 19:28
akurat pojawiają się bonusowe odcinki z archiwum
22 listopada 2020, 19:13
To wy nie wiedzieliście że szyszek się nie je tylko robi herbatę?
20 listopada 2020, 09:03
Syski
20 listopada 2020, 08:37
Kur*a szyszkipałki
20 listopada 2020, 08:33
[*]
20 listopada 2020, 08:23
Byłem raz na obozie harcerskim i nie dali nam szyszek, nie polecam 3/10
20 listopada 2020, 08:25
samemu se k...a trzeba znaleźć w lesie a nje czekać żeby ci dali
20 listopada 2020, 08:26
@NormalnyCzlowiek: Co to było by za harcerstwo jak by wszystko na gotowca było!
20 listopada 2020, 08:22
Mmmm szyszunie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 listopada 2020, 11:34
Swoją drogą, ciekaw jestem, czy wyszła by z tego dobra nalewka. Jedyne, do czego się dokopałem, to przepisy z młodych pędów, wciąż zielonych. A co by było z tych zdrewniałych?
Odpisz
23 listopada 2020, 10:17
Ogólnie to wielkie F dla pana Adolfa Kudlińskiego. Niedawno umarł.
Wielki człowiek.
Odpisz
22 listopada 2020, 22:41
A ja polecam ten: https://www.youtube.com/watch?v=blLtKLTd53A ta pizza z patelni jest po prostu zaje*ista
Odpisz
23 listopada 2020, 10:16
@astrofizyk:
AH, CZŁOWIEK KULTURY.
PODPŁOMYKI SĄ ZAJEBISTE.
Odpisz
23 listopada 2020, 10:09
Z tych szyszek to akurat robi się coś w stylu herbaty. Z igieł sosny i ogólnie z iglaków można dobre napary robić
Odpisz
20 listopada 2020, 08:24
A ja myślałem że to z szyszkami to tylko legenda
Odpisz
20 listopada 2020, 08:31
@Akosz: Mam znajomą harcerkę. Zamiast wędliny ma w kanapkach zmielone szyszki.
Odpisz
20 listopada 2020, 08:34
@Akosz: jako harcerz mogę potwierdzić że to z szyszkami to nie legenda
Odpisz
20 listopada 2020, 09:28
@nwmniemampomyslu: a smaczne chociaż te szyszki?
Odpisz
20 listopada 2020, 09:38
@nwmniemampomyslu: ja też
Odpisz
20 listopada 2020, 09:39
@Akosz: k...a byczq szyszunie takie fest som
Odpisz
20 listopada 2020, 09:44
@Algeriusz: dokładnie jeszcze z ogniska to jeszcze bardziej chrupiące
Odpisz
20 listopada 2020, 09:44
@nwmniemampomyslu: Ja z kumplami herbate z szyszkuf robiem
Odpisz
22 listopada 2020, 19:25
@Akosz: Jak byłem na obozie harcerskim to moi koledzy zbierali szyszki z ziemi i je jedli.
Tak, na surowo.
Odpisz
22 listopada 2020, 23:38
@Pan_Schaboszczak: No bo tak się powinno właśnie robić. Bierz z nich przykład
Odpisz
22 listopada 2020, 19:47
Odpisz
22 listopada 2020, 19:37
F
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2020, 08:23
Niestety, ale pan Adolf Kudliński już nie żyje, więc raczej nie będzie więcej filmików 😔
Odpisz
22 listopada 2020, 19:28
akurat pojawiają się bonusowe odcinki z archiwum
Odpisz
22 listopada 2020, 19:13
To wy nie wiedzieliście że szyszek się nie je tylko robi herbatę?
Odpisz
20 listopada 2020, 09:03
Syski
Odpisz
20 listopada 2020, 08:37
Kur*a szyszkipałki
Odpisz
20 listopada 2020, 08:33
[*]
Odpisz
20 listopada 2020, 08:23
Byłem raz na obozie harcerskim i nie dali nam szyszek, nie polecam 3/10
Odpisz
20 listopada 2020, 08:25
samemu se k...a trzeba znaleźć w lesie a nje czekać żeby ci dali
Odpisz
20 listopada 2020, 08:26
@NormalnyCzlowiek: Co to było by za harcerstwo jak by wszystko na gotowca było!
Odpisz
20 listopada 2020, 08:22
Mmmm szyszunie
Odpisz