Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2020, 12:07
Rel
Odpisz
23 listopada 2020, 11:30
Ja dziisja oglądałem live'a PSP magistra do drugiej myśląc że jest sobota
Odpisz
23 listopada 2020, 11:20
ja tam nie śpię od 2 w nocy. Jak elekcje się zaczynają to koledzy niewyspani a ja już ogarnięty
Odpisz
20 listopada 2020, 20:32
Zaraz admin będzie rozdawał bany za faraonów
Odpisz
20 listopada 2020, 20:33
@kacperro520: zamiast spamu szkieletorami mamy spam faraonami
Odpisz
20 listopada 2020, 20:34
@Komarzyca: To też trupy w sumie.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2020, 20:34
@starmagedon: może nawet potencjał na takie szkieletopodobne memy mają kto wie
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2020, 20:35
@Komarzyca: do czasu Kiedy nie będzie od nich banów będą legalne
Odpisz
20 listopada 2020, 20:36
@Komarzyca: Mają też potencjał do bycia powodem zabanaowania połowy jeja, oj będzie się dizało
Odpisz
20 listopada 2020, 20:37
@Denominativus: nic w regulaminie nie było o spamie mumiami
Odpisz
20 listopada 2020, 20:39
@Asasyn_Z_Rivii: Po dzisiejszej nocy już będzie.
Odpisz
20 listopada 2020, 20:39
@Denominativus: mi admin za dodawanie memów z królikami które się przyjmowały usunął kilka i dał warna
Odpisz
20 listopada 2020, 20:39
@starmagedon: zobaczymy. I tak regulaminu nie czytam
Odpisz
20 listopada 2020, 20:40
Wstawiłem tylko 5 takich więc chyba calm
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2020, 20:40
@Asasyn_Z_Rivii: *khe, khe*
No cóż: "Wielu materiałów pod rząd o bardzo słabej jakości albo jednakowej treści, których celem nie jest trafić na główną, a zapchać poczekalnię. Dodatkowo uczestniczenie w spamie grupowym będzie traktowane jako dużo gorsze naruszenie zasad."
Zależy od humoru admina czy ban będzie czy nie.
Odpisz
20 listopada 2020, 20:41
@starmagedon: a 5 to chyba nie spam. Co nie?
Odpisz
20 listopada 2020, 20:41
@starmagedon: Właśnie coś mi się wydawało, że w ogóle na spam jest paragraf
Odpisz
20 listopada 2020, 20:41
@Asasyn_Z_Rivii: Spam to już nawet 3.
Odpisz
20 listopada 2020, 20:42
@starmagedon: cholibka. Nie będę mógł spać
Odpisz
20 listopada 2020, 20:50
@Asasyn_Z_Rivii: Gdybym był wierzącym to modliłbym się za ciebie, ale nie jestem, powodzenia.
Odpisz
20 listopada 2020, 20:51
@starmagedon: zawsze można nisko upaść.
Błagać admina o litość.
A ja świeżo z bana wróciłem
Odpisz
20 listopada 2020, 20:53
@Asasyn_Z_Rivii: "Spam faraonem robisz
Po tym jak ci bana skróciłem."
Odpisz
20 listopada 2020, 20:53
@starmagedon: o jeden dzień skrócił
Odpisz
20 listopada 2020, 20:54
@Asasyn_Z_Rivii: To teraz o jeden miesiąc przedłuży.
Odpisz
20 listopada 2020, 21:10
@starmagedon: a ja zaledwie 2 tygodnie jestem od końca bana
Odpisz
20 listopada 2020, 20:32
Widząc ciebie myślę że pośpisz i tak 3000 lat
Odpisz