Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2020, 18:29
Chłopy> Dlaczego dziewczyny nie podrywają?
Też chłopy>
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2020, 18:36
@Hiholatek: Raczej nie te same chłopy
Odpisz
24 listopada 2020, 17:32
Kisne
Odpisz
24 listopada 2020, 11:46
Odpisz
24 listopada 2020, 11:25
Tak w negliżu?
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2020, 11:08
Pisał pewnie to jeden z czterech informatyków od "Wczoraj na spacerze złapałem Anię za rękę"
Odpisz
23 listopada 2020, 01:02
Nigdy nie byłam trzymana "pod kloszem", prawie 19 na karku i nawet nie trzymałam nikogo przeciwnej płci za rękę
Odpisz
23 listopada 2020, 07:17
A jakoś specjalnie Ci na tym zależy niby?
Odpisz
23 listopada 2020, 07:30
@MatkaBoskaSowiecka: Niespecjalnie, ale z powodu, że nie odczuwam ochoty czy potrzeby. Nie mam zamiaru pakować się w związki z osobami, do których nic nie czuję, to nie ma sensu
Odpisz
23 listopada 2020, 07:34
Więc czemu się żalisz?
Odpisz
23 listopada 2020, 07:44
@MatkaBoskaSowiecka: A żebyś miała zagadkę
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2020, 07:46
-_____-
Ale nie no k...a, nie ma to jak się żalić, że nikogo się nawet za rękę nie trzymało, gdy samej Ci nie zależy na związku -____-
Odpisz
24 listopada 2020, 10:10
Zawsze mnie zastanawiają takie osoby. Kim one są, że nie potrzebują jakiegokolwiek gestu ze strony inne osoby?...
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2020, 10:16
@MatkaBoskaSowiecka: To nie jest żalenie, to samorefleksja. Pisanie czegoś względnie niepowiązanego z nikim prócz samym sobą to sposób wytłoczenia własnych myśli i wykreowania komentarza dla ich uściślenia. Robi się tak głównie dla własnej satysfakcji, przemyślenia własnego życia i zapisania tego gdziekolwiek w miejscu gdzie ludzie mogą to znaleźć, by móc przypomnieć sobie kiedyś o tym. Wiele ludzi tak robi pod wpływem własnej intuicji kierującej ich do zrobienia danych rzeczy takich jak choćby napisanie bezpośrednio komentarza do samego siebie.
Odpisz
24 listopada 2020, 10:18
@TrueStoryGuy: No fajnie, ale robienie samorefleksji o tym na czym Ci nie zależy nie ma sensu. To tak, jakbym była hetero i pisała, że nigdy żadna dziewczyna nie chciała nawet ze mną za rękę chodzić
Odpisz
24 listopada 2020, 10:18
@TrueStoryGuy: pięknie wyjaśnione
Odpisz
24 listopada 2020, 10:19
Nie?
Odpisz
24 listopada 2020, 10:19
Ja też będę mieć 19 za miesiąc i nigdy nie trzymałam za rękę ani nawet w przedszkolu nie miałam chłopaka
Odpisz
24 listopada 2020, 10:20
@JaBezTrybu: Hej....
Odpisz
24 listopada 2020, 10:23
@MatkaBoskaSowiecka: Eee, to nie jest refleksja na temat czy jej na tym zależy, ale na temat związków i podejścia do płci przeciwnej. Można sobie przemyśleć kim się było lub kim się jest w danej chwili i dlaczego doszło akurat do takiej sytuacji.
Odpisz
24 listopada 2020, 10:23
@Mikrus19: Chciałabym w przyszłości jako taki związek, ale traktowałabym jako dobrą przyjaźń. Może jeszcze nie dojrzałam do tego pomimo, że bliżej mi do 20 niż 15
Odpisz
24 listopada 2020, 10:25
Związek to właściwie jest dobra przyjaźń i jedyne co go różni, to że inaczej nazywasz tą osobę i możecie rozmawiać na bardziej drażliwe tematy, których przyjaciołom nie powinno się mówić.
Odpisz
24 listopada 2020, 10:27
Każdy ma swoje priorytety w życiu. Jeśli jednak twoim priorytetem jest zdobycie partnera to zawstydzenie i niepewność ci nie pomoże. Po prostu to zrób, a jak się nie powiedzie to przynajmniej możesz powiedzieć sobie, że jesteś dzielna w porównaniu do kurczaków wokół.
Odpisz
24 listopada 2020, 10:31
Spotykałem osoby mające po 20 - 25 lat, które też nie były gotowe. Rozumie, że nie każdy chce iść do łóżka w wieku kilkunastoletnim (ich sprawa), ale dla mnie związek to głownie taka osoba, do której mogę zadzwonić w każdej chwili, przytulić się, i wyżalić. Dotychczas myślałem, że każdy chce mieć taką osobę, że każdy tego potrzebuje.
Odpisz
24 listopada 2020, 10:29
lol
Odpisz
24 listopada 2020, 10:18
Bycie dziewicą nie ma nic wspólnego z niewinnością
Odpisz
24 listopada 2020, 10:19
@JaBezTrybu: No niestety masz rację....
Odpisz
24 listopada 2020, 10:26
@JaBezTrybu: Tak samo bycie prawiczkiem nie oznacza bycie przegrywem
W obu to nieszukanie bolca/pi..y na siłę
Odpisz
24 listopada 2020, 10:17
Ja nie widzę powodu aby cię całować, nawet gdy takowe osoby są w związku. Nawet trzymanie się za rękę jest dość wymagające
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2020, 01:25
Proponuję spalić wiedźmę a jej prochy utopić.
Chyba tak to szło....
Odpisz
24 listopada 2020, 10:11
@Dov_Pl: Znam ciut inną wersję:
-zg...cić
-zabić
-spalić
-zakopać
Odpisz
24 listopada 2020, 10:11
@Mikrus19: (Kolejność dowolna....)
Odpisz
23 listopada 2020, 00:13
Odpisz
23 listopada 2020, 01:23
@Rosse303: Czy to Tytus Romerrk i A'tomek księga VIII?
Odpisz
23 listopada 2020, 07:58
@astrofizyk: dokładnie strona 37 kadr nr. 5
Odpisz
23 listopada 2020, 00:59
Odpisz
23 listopada 2020, 00:38
Do spowiedzi!
Odpisz
23 listopada 2020, 00:21
lol
Odpisz
23 listopada 2020, 00:07
Cóż za ladacznica! Na stos z nią!
Odpisz