Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2020, 09:08

Ten moment kiedy masz "wuja" który jest politykiem w po i za każdym razem kiedy go widzisz on wygaduje bzdury XDD

Avatar Oliwier256

23 listopada 2020, 09:09

naprawdę masz wuja który jest posłem? W takim razie gównoburze o polityce muszą być ciekawe

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2020, 09:11

@Oliwier256: w sumie to mój kuzyn ale jest o wiele starszy i ma synów starszych ode mnie xd jedną z głupot jakie mi gadał jest taka, że ludzie w moim wieku powinni spać nie więcej jak 3-4 godziny, bo wtedy jesteśmy najbardziej wyspani XD!

Avatar adsjds

23 listopada 2020, 09:33

kim on jest?

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2020, 09:35

@adsjds: osobą o niższym poziomie inteligencji

Avatar adsjds

23 listopada 2020, 12:10

jak ma imię? Andrzej dupa?

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2020, 12:11

@adsjds: nie podam jego danych osobowych, nie jestem na tak niskim poziomie jak on

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2020, 09:08

@adsjds: przecież napisał że jest posłem po a nie PiS xd

Avatar masisi

25 listopada 2020, 09:05

to ten zły pan z FMA?

Avatar wuj3456

25 listopada 2020, 08:31

nie znoszę takich bystrych smarkaczy

Avatar EdwardNygma

25 listopada 2020, 08:11

Nie sądziłem że ktoś użyję tego szablonu

Avatar Bartolinise

25 listopada 2020, 08:16

@EdwardNygma: a widzisz, jednak ktoś użył

Avatar Honest

23 listopada 2020, 09:09

Ja miałem tak z dziadkiem który jest ultra pisowcem,dostałem opieprz za sam fakt dyskusji z kimś starszym i mi dokuczali tam przez to,więc poszłem do kuzyna,powiedział że przynajmniej mam własne zdanie i aby być tak jak oni to bym musiał sie rozpędzić i wyj...ć głową w ściane,od tamtego czasu już nie byłe u dziadków ani raz xDD

Avatar Honest

Edytowano - 23 listopada 2020, 09:10

@Honest: pewnir ich kiedyś tam odwiedze,ale wątpie w to że stanie sie to szybko

Avatar wikto4

25 listopada 2020, 08:11

@Honest: ach ci fanatycy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Ładne rzeczy

Płać pan

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka