Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mało znany szczegół
Cóż za brak szacunku
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2020, 19:26
Te jajko jest fajne
Odpisz
25 listopada 2020, 19:27
@Sunrise711: Kojarzy mi się z Amnesia The Dark Descent. Lubiłam je rozbijać
Odpisz
25 listopada 2020, 18:50
Automat w mojej szkole miał specjalną siatkę, która podjeżdżała pod produkt, on się na nią wysuwał, zjeżdżała z nim na dół i go uwalniała. Tutaj pewnie jest podobnie.
Odpisz
25 listopada 2020, 18:57
@szymon229: Tak, tylko tutaj tej siatki nie ma więc pewnie coś się zepsuło i talerz przez to poszedł w pi..u. To taka gorsza wersja zaklinowania się produktu w zwykłych automatach.
Odpisz
25 listopada 2020, 18:49
Pogadajmy
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2020, 18:04
A nie pomyśleliście że może na dole jest coś miękkiego?...
Odpisz
25 listopada 2020, 22:59
@darcus: mądre istnie słowa twe są, pomyślałem rzecz identyczną
Odpisz
25 listopada 2020, 23:04
@Peroczek: Widać mamy tu trzystu geniuszy którzy o tym nie pomyśleli, a jednak uważają się za mądrzejszych od inżyniera który to projektował.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2020, 23:38
@darcus: istnie mądrze prawisz. Wiele tu zgromadzonych nie przemyślała sytuacji takowej.
Odpisz
26 listopada 2020, 00:05
@Peroczek: Sralis mazgalis dupa jasiu karuzela
Odpisz
26 listopada 2020, 17:33
@darcus: Istnie mądre słowa twe są
Odpisz
23 listopada 2020, 23:13
Triggered talerz
Leci ci zaj*bać
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2020, 20:30
Ale jest jedno ale
te aniołki ładnie wyglądają, kupowałbym
Odpisz
23 listopada 2020, 20:34
tymczasem jajko Fabérge miejsce w prawo:
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2020, 20:34
@Dziwak: te lampki na wino też całkiem całkiem
Odpisz
23 listopada 2020, 20:37
one są chyba na brandy.
Ale takie kieliszki są fajne, bo z wąskiego łatwiej się pije i podstawa szeroka, więc trudniej się przewraca
Odpisz
23 listopada 2020, 20:52
Moja babcia ma cały zapas (jeden jest identyczny jak na obrazku nawet). Dla mnie jako dzieciaka były po prostu ładne, ale teraz widzę ile pracy w nie włożono. Dbałość o szczegóły jest niezwykła, wyglądają bardzo naturalnie i "lekko" aż się ich nie weźmie do ręki...
Reasumując mój wywód - tak, aniołki są śliczne
Odpisz
23 listopada 2020, 20:33
Bum, bum, trzask, trzask
Odpisz
23 listopada 2020, 20:33
Może na dole są jakieś zabezpieczenia przed pobiciem
Odpisz
23 listopada 2020, 20:29
Grosza daj Rydzykowi
Odpisz
23 listopada 2020, 20:17
Boli na sam widok
Odpisz
23 listopada 2020, 20:16
Odpisz
23 listopada 2020, 20:15
No co?
Nic niezwykłego.
Odpisz
23 listopada 2020, 20:31
@Dziwak: zaczynam się zastanawiać, czy to ironia, czy serio nie załapaleś
Odpisz
23 listopada 2020, 20:32
ironia, sory że nie pokazałem jaśniej
Odpisz