Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chinska_podrobka

2 lipca 2023, 20:56

Świątek, Swoboda, Kubacki...

Avatar XDudek

29 listopada 2020, 17:04

Stoch swiątek kurek pudzian

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2021, 22:40

@XDudek: Lewandowski zamiast Kurka

Avatar XDudek

27 kwietnia 2021, 22:43

co ty robisz przy memie z przed roku?

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2021, 23:00

@XDudek: oglądam losowe

Avatar XDudek

28 kwietnia 2021, 07:39

a, jasne

Avatar Stewie

29 listopada 2020, 16:56

Siatkarze to stół na którym stoją puszki

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2021, 22:41

@Stewie: raczej orły Nawałki

Avatar Kacpinek2004

24 listopada 2020, 09:27

A co z Kowalczyk, Jędrzejczyk i Błaszczykowskim

Avatar Towarzysz777

29 listopada 2020, 16:38

@Kacpinek2004: A o Świątek to już nikt nie pamięta :(

Avatar Kacpinek2004

30 listopada 2020, 11:48

@Towarzysz777: jest nowa i nie jest jeszcze ikoną

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2021, 22:15

@Kacpinek2004: Jędrzejczyk słabo sobie już radzi w Legi

Avatar Shelbos2005

29 listopada 2020, 20:34

A gdzie Kubica?

Avatar Anonimemiarz

29 listopada 2020, 18:48

A gdzie Najman?

Avatar Zacmiony

29 listopada 2020, 18:01

Jeszce kurek. Ze siatkówki

Avatar Mojo21

29 listopada 2020, 17:41

Ja bym dodał jeszcze żużlowców ze Zmarzlikiem na czele

Avatar misolak2

29 listopada 2020, 17:23

A co z lekkoatletami?

Avatar napletnik

29 listopada 2020, 17:15

A Jaglak?

Avatar Wilczyca7

29 listopada 2020, 16:11

chyba w waszych snach, siatkarzom nie dorastają do pięt

Avatar Keraton

29 listopada 2020, 16:10

A co z siatkarzami?

Avatar NormalnyCzlowiek

Edytowano - 24 listopada 2020, 07:34

A nie ma jakiegoś polskiego sławnego koszykarza?

Avatar Lekki69

24 listopada 2020, 10:41

Avatar harry_malfoy

29 listopada 2020, 10:17

@Lekki69: dlaczego ten mem nie przeszedł na główną

Avatar MeliPL

Edytowano - 24 listopada 2020, 04:11

jeszcze najwiekszy szef czyli kubica

Avatar
asasinpio

24 listopada 2020, 04:20

@MeliPL: robert k...ica

Avatar OrtograficznyPies

25 listopada 2020, 01:45

gigakubica

Avatar harry_malfoy

24 listopada 2020, 10:09

Do wszystkich co wymieniają w komentarzach innych sportowców: na tym memie mieści się tylko 4 więc reszty bym niedopisał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To by wystarczyło

Przerwa na herbatkę

Cóż za brak szacunku

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka