Dlatego zawsze zapisuję ręcznie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Papierowa szkoła posting
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przyszłość jest piękna
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2020, 17:00
można samemu zapisywać ale mieć autosave na wypadek gdyby sie zapomniało
Odpisz
26 listopada 2020, 11:27
W Metro 2033 redux zrobili mi autosave na pułapce, a nie można było robić ręcznie, więc cały czas umierałem od wybuchu i trzeba było zaczynać gre od nowa
Odpisz
26 listopada 2020, 08:55
ja używam autosave tylko w gta 5 na konsoli
Odpisz
26 listopada 2020, 09:00
@RommSter: ja jedynie w wiedźminie, ale i tak kiedy kończę grać to zapisuję ręcznie
Odpisz
26 listopada 2020, 10:27
@Drag_on: podobnie
Odpisz
26 listopada 2020, 09:41
autozapis w half life 2 jest dość przydatny
Odpisz
26 listopada 2020, 08:19
Pamiętam jak w Skyrimie wzięłam szybki zapis po 3 godzinach ciągłego grania. Później jak weszłam do gry to okazalo się, że sie nie zapisała. Teraz dla pewności zapisuję 2 razy ręcznie.
Odpisz
24 listopada 2020, 11:42
W Just cause 4 jest chyba najlepsza funkcja autozapisu bo jak klikniesz esc to gra ci się zapisuje albo w bardzo małych odstępach czasowych
Odpisz
24 listopada 2020, 11:35
Najgorzej jest w Watch Dogs bo tam nie ma ręcznego zapisywania i za każdym razem kiedy wychodzę boję się że mi się nie zapisało i stracę kilka godzin progressu
Odpisz
24 listopada 2020, 11:35
Jedyny autosave który mi się ogólnie przydał to w clickerach
Odpisz
24 listopada 2020, 11:32
Ja go nigdy nie używałem bo po prostu zapominałem
Odpisz