Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2021, 17:33
taak to ja
Odpisz
22 grudnia 2020, 15:05
@KontoUsunięte: Tak
Odpisz
26 listopada 2020, 22:23
W sumie nigdy tego nie piłem. Dobre to?
Odpisz
27 listopada 2020, 00:09
z miodem zajebiste
Odpisz
26 listopada 2020, 21:02
A gdy ja sobie robie bawareczke to stary mi mówi że nieeee lepiej poczekaj aż się zaparzy i potem dodaj mleko
Odpisz
26 listopada 2020, 22:28
@SWINIA_: nooo bo jak dolejesz zimnego mleka to obniżysz temperaturę herbaty i nie zaparzy się wystarczająco mocno, w sumie ma trochę racji
Odpisz
26 listopada 2020, 19:58
ROIGHT, LOOK AT THIS BEAUCHIFUL BLOODY WOHK OF AAAHT!
Odpisz
26 listopada 2020, 19:15
Odpisz
25 listopada 2020, 22:47
Dobrze wiedzieć że tak nazywa się herbata z mlekiem
Odpisz