Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2020, 19:11
Pamiętam jak popłakałam się z nagrania, gdzie była jakaś awaria samolotu (przepraszam nie pamiętam dokładnie o co chodzi bo to dawno było i teraz sobie przypomniałam) i ostanie słowa jakie padały to coś w stylu ,,żegnajcie, cześć, giniemy,, mega dołujące to było.
Odpisz
28 listopada 2020, 00:29
@Hiholatek: to była katastrofa w Lesie Kabackim
Odpisz
29 listopada 2020, 00:13
@Hiholatek:
To:
/watch?v=B1Gzq-SJExk
Odpisz
29 listopada 2020, 15:16
@dustin2001: Tak, to było to, dzieki za link
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2021, 20:38
@Hiholatek: *trzaski*
Pierwszy pilot: Dobranoc, do widzenia!
Drugi pilot: cześć! Giniemy!
Odpisz
25 listopada 2020, 12:09
Ehh. Pamiętam co słysząc komunikat z 1 Września 1939 popłakałem się.
Odpisz
27 listopada 2020, 13:21
musiałem kilka razy przeczytać aby zrozumieć że nie masz 70 + lat. Co ze mną jest nie tak
Odpisz
29 listopada 2020, 11:45
@Pixelchu: Otóż krążą po yt audycje z tego wydarzenia.
Odpisz
27 listopada 2020, 13:29
Niemcy lubie... Ale III Rzeszy nie
Odpisz
27 listopada 2020, 17:35
@Nokia_701: Same.
Odpisz
27 listopada 2020, 15:44
Płakać zacząłem
Odpisz
27 listopada 2020, 16:42
@Memeguy: Sejm.
Odpisz
27 listopada 2020, 12:48
Odpisz
27 listopada 2020, 11:55
To jest naprawdę poruszające
Odpisz
27 listopada 2020, 12:13
@Ameron: zdecydowanie się z tobą zgadzam na ten temat
Odpisz
25 listopada 2020, 12:01
Chyba było
Odpisz
25 listopada 2020, 12:02
@Algeriusz: Piękno mogło być i być może.
Odpisz
25 listopada 2020, 12:49
@Algeriusz: było ale bez angielskich napisów
Odpisz
27 listopada 2020, 11:25
@Algeriusz: tak było w 1939
Odpisz
27 listopada 2020, 11:27
@Sebzer: spoko, to wiedziałem, a który jejak wrzucił?
Odpisz
27 listopada 2020, 12:59
@Algeriusz: Dodane przez: Towarzysz_Boniacz89
Odpisz
27 listopada 2020, 13:46
@Sebzer: ale to pierwsze w 1939
Odpisz
27 listopada 2020, 10:14
Jeden z niewielu memów na którym przyznaje memowi racje
Odpisz
25 listopada 2020, 14:14
Ten komunikat coś poruszył w mym sercu. Jeden z nielicznych "memów" którym to się udało
Odpisz
25 listopada 2020, 13:30
Nie wiem czemu, ale spodziewałam się że usłyszę to (i tak, wiem że nie wiecie co to jest ani o kim)
https://youtu.be/BQk4XuTT0hs
Odpisz
25 listopada 2020, 12:35
Uwaga uwaga. Mówi warszawa i wszystkie rozgłośnie polskiego radia
Odpisz
25 listopada 2020, 12:34
kurde już 3 raz to jest a jeszcze nigdy nie przeszło
Odpisz
25 listopada 2020, 12:20
... ;)
Odpisz
25 listopada 2020, 12:04
Szkoda, że okres międzywojenny był taki krótki. Miało ono w sobie to coś. Kultura tamtego okresu jest o niebo lepsza od Komunistycznej podróbki z PRLu.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2020, 12:10
Szczerze to PRL zdemoralizował społeczność Polski, a teraz ta kapitalistyczna podróbka zwana III RP dolewa oliwy do ognia.
Odpisz
25 listopada 2020, 12:08
W sumie smutłem
Odpisz