Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Karso21Respawn

15 grudnia 2013, 17:33

Zależy jaki rodzaj cukrzycy...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar xXkuba22Xx

17 stycznia 2020, 15:02

@Xx_pzoltek_xX: no to to jest ciekawy i raczej rzadki przypadek

Avatar Xx_pzoltek_xX

17 stycznia 2020, 15:56

@xXkuba22Xx: ponoć tylko 10% cukrzyków go ma

Avatar klaudunia710

17 grudnia 2013, 22:47

Ugh... wkurzają już mnie te obrazki z cukrzycą! że niby nie możemy jeść słodyczy gdy mam cukrzyce ?! Tak?! a jak mam niski poziom cukru to mam zdychać?! to nie zależy od typu! czy jest 1 czy 2 można i nawet jak już mówiłam TRZEBA jeść słodycze! a z resztą moderator też mógłby się tym choć troche zainteresować!!!

Avatar klaudunia710

17 grudnia 2013, 15:14

-.- tjaaa ja mam cukrzyce typu 1 i chyba coś o tym wiem!!

Avatar Kosmita123

17 grudnia 2013, 16:39

@klaudunia710: a powiedz kogo to interesuje ?

Avatar vadimM2C0

17 grudnia 2013, 16:42

@Kosmita123: Skomentowała tylko zdjęcie , które właśnie o tym jest.
A poza tym mnie to interesuje , bo z chęcią poznam osobę , która choruje na tą samą chorobę co ja.

Avatar Ant_1984

17 grudnia 2013, 13:37

Trza było żreć byle śmieci...?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar vadimM2C0

18 grudnia 2013, 14:49

@Ant_1984: Ja nie maiłem nikogo chorego w rodzinie , odżywiałem się zdrowo i jakoś zachorowałem , więc jeśli według ciebie wszystko to wymysł to przestań myć zęby , chodzić do lekarzy i nie rób nic w celach zdrowotnych , bo oczywiście wszystko to bujda.

Avatar grzesioza15

18 grudnia 2013, 15:24

@vadimM2C0: No masz rację też tak sądzę tylko że "...................." Wiesz... :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To by wystarczyło

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka