Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Płać pan
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2021, 21:50
Nie pasuje.
Odpisz
28 listopada 2020, 17:47
Odpisz
29 listopada 2020, 13:23
@Kargon1: P E R F E C T .
Odpisz
1 lutego 2021, 10:51
@SdeltaS:
Odpisz
7 grudnia 2020, 13:59
magia impasty. zmienianie pizzy w spaghetti
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2020, 11:41
Z tym mi się skojarzyło https://youtu.be/5UaCE4tAMNg
Spokojnie, to nie rickroll ze zmienionym linkiem.
Odpisz
29 listopada 2020, 13:24
Marcello!
Odpisz
28 listopada 2020, 12:32
Czm z pizzy stało się spaghetti?
Odpisz
29 listopada 2020, 13:23
@Nuzjn: Włoska magia
Odpisz
28 listopada 2020, 14:53
Bylo juz dawno
Odpisz
28 listopada 2020, 09:55
Wydaje mi się że było, że widziałem przynajmniej 5 razy
Albo Deja vu
Odpisz
28 listopada 2020, 09:40
Wczoraj grałam pierwszy raz w Amonga na mobilnym i nwm czemu inni uważają tą grę za portal randkowy. Nie mogłam się powstrzymać xd
Odpisz
28 listopada 2020, 08:57
Złoto
Odpisz
28 listopada 2020, 08:56
kuwa pryncy pałki
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2020, 08:49
Do tytułu odpowiadam:Tak, lubie
Odpisz
26 listopada 2020, 09:57
dobra, akurat tym razem mem z among us mnie rozśmieszył
Odpisz
26 listopada 2020, 09:58
mi się jeszcze ta gra nie przejadła
Odpisz
26 listopada 2020, 10:00
@OwOcomedy: mi się przejadła po napływie dzieci z bólem dupy, które na dodatek jedyne, co z tej gry mogą zrobić to mem z "there is one impostor among us"
Odpisz
26 listopada 2020, 10:01
Mi też, ale chociaż ten mem jest światełkiem w ciemnym tunelu.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 10:03
mnie denerwowało to robienie memów strasznie na siłę bo przecież: "Jest popularne więc musimy o tym mówić 21/37 na dobę i robić z tym pierdyliard memów"
Odpisz
26 listopada 2020, 10:04
mi to tam nie przeszkadza, gram bo fajna gra i tyle, mi się rzadko co przejada, jeśli chodzi o gry, w jedną grę gram od około dwóch lat, w inną od sześciu. Jedyne co mi się nie przejadą to gry, w jedną grę, dzień w dzień grałem przez cały rok, a po za tym, to jest do przewidzenia, że jak jest coś popularne to będzie z tym od ch*ja memów, a wy nadal się tego nie nauczyliście
Odpisz
26 listopada 2020, 10:08
@OwOcomedy: Ja tam gram 3 lata w jedną grę. Znam ją od podszewki i wciąż mi się nie znudziła.
Odpisz
26 listopada 2020, 10:28
znam to uczucie
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 10:33
@OwOcomedy: Z 6 razy ją przeszedłem i dalej chcę jeszcze raz. Nazywa się My Summer Car. I nawet po przejściu gry i zaczęciu od nowa nie nudzi mi się.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 10:05
Nareszcie, smieszny mem z among us
Odpisz
26 listopada 2020, 10:00
Śmieszny mem z Amonga
Odpisz
26 listopada 2020, 10:01
@Bright32: rzadkość
Odpisz
26 listopada 2020, 10:01
@Bright32: to nawet nie on
Odpisz
26 listopada 2020, 10:02
@hlepo: Bo jesteś IMPOSTOREM
Odpisz
26 listopada 2020, 10:03
@Bright32:
Odpisz
26 listopada 2020, 10:03
@hlepo:
Odpisz
26 listopada 2020, 10:03
@Polish_conqueror2000:
Odpisz