Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Jakby trochę nie fair
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2020, 09:46
U nas dyrektor tak wymyślił że szkolne śmieszki i patusy którzy podpadną nauczycielą będą codziennie dojeżdzać do szkoły do świetlicy szkolnej i z tych starych kompów będą uczestniczyć w e-lekcjach
Odpisz
27 listopada 2020, 20:07
@YTFireLordYT: no ale wiesz ze tak jakby tylko troche prawo łamie xD
Odpisz
30 listopada 2020, 09:40
@Czekoladson: ale pewnie dyro ani patusy o tym nie wiedzą
Odpisz
29 listopada 2020, 12:37
Ale tak szczerze. Według mnie jest to dość dobre rozwiązanie problemu
Odpisz
28 listopada 2020, 23:46
ja bym wolała być w sql
Odpisz
28 listopada 2020, 22:11
Białystok here:
U nas już 2 uczniów uczy się w szkole za złe sprawowanie
Odpisz
26 listopada 2020, 16:47
U mnie tez tak jest. Jeśli ktoś ma problem z internetem może przyjść do szkoły i używać szkolnego.
Odpisz
28 listopada 2020, 20:46
@toster77: U mnie też
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 16:33
Moja ziemia :)
Odpisz
26 listopada 2020, 15:21
Odpisz
26 listopada 2020, 15:20
U mnie też tak może być jak ktoś chce tylko że komputerowy jest tyle że nawet gdyby 30 uczniów nagle wyrobów neta albo kompa to każdy dostanie swoją sale kekega (nie no może baz przesady ale no)
Odpisz