@Sub_2_Pewdiepie: ludzie tworzą dość takie no
Imo obrzydliwe arty z Eri, Izuku i Mirio
I kilka toksycznych osób spotkałam też tak o
No i oczywiście filmiki gacha i opowiadania na wttp to dopełniają
@Owado: jeszcze rozumiem, że komuś się zwyczajnie podoba pomysł dwóch postaci razem, ale jak widzę gówna typu chłop w ciąży, "fankidy" (czy jak to gówno zwą) oraz zwyczajną fetyszyzację to żałuję że nie jestem ślepa
Oglądałam całe to anime, nawet przyjemne, ale jestem załamana tymi dzieciakami. Dlatego wolę nawet nie sprawdzać co w fandomie piszczy bo tylko mi obrzydzą anime. Jeszcze na dodatek nienawidzą Minety (taka zboczona postać dla tych co nie wiedzą), a sami są gorsi
@Owado: jakby sama mam z tego anime ship ale po 1) nie wciskam go ludziom po 2) nie pisze z tego pojeabnych opowiadań na rakpadzie (inne anime mi do tego służą) a po 3) zdaje se sprawę, że to nie ma racji bytu
@Owado: jakby nie mam nic do ludzi którzy nawet bardzo dziwne/bezsensowne shipy shipują do póki nie wciskają tego innym i nie urządzają wojen statków. Bo jeszcze kulturalna dyskusja to rozumiem i popieranie czemu się nie lubi jakiegoś shipu albo dlaczego się jakiś lubi ale statystyczna 13 latka fanka bnha nie potrafi czegoś takiego
@rumcajschr: zależy najgorsze są fanki bnha ów połączeniu z gacha kidem bo shipy mi nie przeszkadzają byle nie pokazywać tego w tak namientny i obrzydliwy sposób
Ehh... anime zajebiste lecz kiedy widze że 9 latki shipujom np.:
-deku x bakugo
-deku x todoroki
-bakugo x todoroki
To mi.się k...a oczy wypalają rozumiem że się coś takiego komuś podoba ale wciskać TO innym ludziom to bruh. Za to mi się podoba deku x uraraka. Moim zdaniem pasują do siebie.
@An1m3: Ja chciałam sobie poszukać normalnych artów, a znalazłam trójkąt Deku x Bakugo x Todoroki w dość dziwnych sytuacjach z dużą ilością detali i bardzo realistycznie narysowane. Oczy mnie od tego bolały.
@Gore_123: ja takie gówno (Todobakudeku) znalazłam w wersji furry, to chyba najgorsze co znalazłam z tego fandomu. Jakby nawet na żarty czytam yaoi na wtt z bnha ale no bez przesady
@kamilowski2004: ja shipuje nie które shipy z bnha ale 9 latki i 10 latki robiącą shipy w gacha live i że jeszcze chłop jest w ciąży np:bakugo to naprawdę nie wiem
Czy tylko mnie wkurza jak ktoś używa jego nazwiska zamiast imienia ? Przecież jest kilku todorokich .
Todoroki , ale który kutfa ??? Enji ? Natsu , Touya , Shouto ???
@makaroon: podają imię po nazwisku i zazwyczaj w animcach mówią do siebie po nazwisku więc to logiczne że będą go nazywać Todoroki jak ciągle każdy go tak nazywa
Komentarze
Odśwież29 listopada 2020, 20:54
OGROMNE JABŁUKO NA GŁOWIE
Odpisz
6 sierpnia 2023, 20:26
@Peroczek: O
Odpisz
6 sierpnia 2023, 21:15
@BoruwaDemon: G
Odpisz
6 sierpnia 2023, 21:35
@Peroczek: R
Odpisz
7 sierpnia 2023, 11:33
@BoruwaDemon: O
Odpisz
7 sierpnia 2023, 17:31
@Peroczek: M
Odpisz
6 sierpnia 2023, 20:23
SHOTOOO
Odpisz
29 listopada 2020, 21:43
Mm bnha, samo w sobie anime jest dobre, chociaż ostatnio to co się odwala w fandomie mnei zniechęciło do tego dość (^:
Odpisz
30 listopada 2020, 08:21
@Jezyna: a co się odwala?
Odpisz
30 listopada 2020, 11:32
@Sub_2_Pewdiepie: ludzie tworzą dość takie no
Imo obrzydliwe arty z Eri, Izuku i Mirio
I kilka toksycznych osób spotkałam też tak o
No i oczywiście filmiki gacha i opowiadania na wttp to dopełniają
Odpisz
30 listopada 2020, 20:41
@Jezyna: Nawet z Eri? Ona jest jeszcze dzieckiem
Odpisz
7 stycznia 2021, 16:07
@Jezyna: tak fandom w połowie jest straszny ale boli mnie to że uważa się cały fandom za zły A nie tą toksyczną połowę
Odpisz
12 czerwca 2021, 09:53
@Jezyna: te "obrzydliwe arty" to r34? Jeśli tak, to współczuję.ja znajdywałem urocze obrazki z Eri i Deku
Odpisz
21 stycznia 2021, 23:20
Aha. Z jednegi cospleju wyszła dyskusja o szipach.
Odpisz
26 listopada 2020, 16:21
To i tak lepszy cosplay niż połowy fanek tego animca
Odpisz
26 listopada 2020, 16:23
@rumcajschr: fanki tego animca to zazwyczaj 12 latki kochające gejów tak bardzo że z hetero robią ludzi byle by im było dobrze
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 16:32
@Damond: taaak
jeszcze wciskają wszędzie swoje shipy, oraz piszą... dość dziwne opowiadania na wattpadzie
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 16:42
To jest na pierwszym miejscu w rankingu deku...
Odpisz
26 listopada 2020, 16:42
@Zwykly_Zlodziej: brawo
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2020, 16:43
wiem, brawa dla mnie
Odpisz
26 listopada 2020, 16:48
oto jeden z powodów przez które brak mi wiary w ludzkość
Odpisz
26 listopada 2020, 16:51
@Owado: jeszcze rozumiem, że komuś się zwyczajnie podoba pomysł dwóch postaci razem, ale jak widzę gówna typu chłop w ciąży, "fankidy" (czy jak to gówno zwą) oraz zwyczajną fetyszyzację to żałuję że nie jestem ślepa
Odpisz
26 listopada 2020, 16:58
@Owado: bruh
bakudeku
bakudeku
Odpisz
26 listopada 2020, 19:19
@Damond: Ja się z tobą muszę po raz pierwszy zgodzić, znam jedną fankę tego czegoś osobiście, więc wiem ;_;
Odpisz
26 listopada 2020, 19:27
bruh
Odpisz
26 listopada 2020, 20:28
z każdym dniem zje*any fandom boku no pico academia i Gocha Lif osiąga coraz głębsze dno
Odpisz
26 listopada 2020, 21:40
@Damond: zwłaszcza część od anime, na forach z mangą są w większości kulturalni i ogarnięci ludzie
Odpisz
29 listopada 2020, 19:07
@rumcajschr: Oglądam to anime i czuję się zawstydzony tym fandomem, oni robią nawet shipy Deku x All Might
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2020, 13:02
Oglądałam całe to anime, nawet przyjemne, ale jestem załamana tymi dzieciakami. Dlatego wolę nawet nie sprawdzać co w fandomie piszczy bo tylko mi obrzydzą anime. Jeszcze na dodatek nienawidzą Minety (taka zboczona postać dla tych co nie wiedzą), a sami są gorsi
Odpisz
30 listopada 2020, 18:05
@Owado: jakby sama mam z tego anime ship ale po 1) nie wciskam go ludziom po 2) nie pisze z tego pojeabnych opowiadań na rakpadzie (inne anime mi do tego służą) a po 3) zdaje se sprawę, że to nie ma racji bytu
Odpisz
30 listopada 2020, 18:47
@BloodyEyes: jakby ja też, ale) wszystko co wymieniłeś/aś
Odpisz
30 listopada 2020, 18:50
@Owado: jakby nie mam nic do ludzi którzy nawet bardzo dziwne/bezsensowne shipy shipują do póki nie wciskają tego innym i nie urządzają wojen statków. Bo jeszcze kulturalna dyskusja to rozumiem i popieranie czemu się nie lubi jakiegoś shipu albo dlaczego się jakiś lubi ale statystyczna 13 latka fanka bnha nie potrafi czegoś takiego
Odpisz
30 listopada 2020, 20:53
@BloodyEyes: Z tego co wiem to kilka razy grozili śmiercią autorowi bnha
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:27
@rumcajschr: zależy najgorsze są fanki bnha ów połączeniu z gacha kidem bo shipy mi nie przeszkadzają byle nie pokazywać tego w tak namientny i obrzydliwy sposób
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:29
deku x nomu
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:39
@rumcajschr: czekaj takie shipy istnieją?
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:43
deku x nomu istnieje nie stety
Odpisz
6 stycznia 2021, 21:14
@rumcajschr: chyba przestanę oglądać to anime, to mnie obrzydza
Odpisz
6 stycznia 2021, 21:29
ja pie*dole proszę nie, przypomniałem sobie zdjęcie którego nie chciałem pamiętać
Odpisz
7 stycznia 2021, 03:00
czemu mam wrażenie że to Deku X Nomu jest lepsze od matka Deku X All Might lub All Might X All for one
Odpisz
7 stycznia 2021, 11:58
@rumcajschr: Bo tak jest
Odpisz
26 listopada 2020, 20:45
Ehh... anime zajebiste lecz kiedy widze że 9 latki shipujom np.:
-deku x bakugo
-deku x todoroki
-bakugo x todoroki
To mi.się k...a oczy wypalają rozumiem że się coś takiego komuś podoba ale wciskać TO innym ludziom to bruh. Za to mi się podoba deku x uraraka. Moim zdaniem pasują do siebie.
Odpisz
26 listopada 2020, 21:02
@An1m3: dopowiem że to są zazwyczaj dzieciaki w wieku 10-14 lat
Odpisz
26 listopada 2020, 21:07
@Damond: rozumiem, przepraszam i dziękuje(:
Odpisz
26 listopada 2020, 21:40
@An1m3: *szipują ;>
Odpisz
29 listopada 2020, 17:44
@An1m3: canon shipy to akurat są w pyte
Odpisz
29 listopada 2020, 18:10
@An1m3: Podobno twórca serii dostawał groźby za to że Deku nie jest gejem
Odpisz
29 listopada 2020, 18:17
walone 7 latki z gacha life
Odpisz
29 listopada 2020, 18:32
jestem pewien że to jakieś kidosy 10-13 lat pewnie dziewczynki bo jak to ładny chłopak z anime nie jest gejem >:cccc
Odpisz
29 listopada 2020, 18:45
@An1m3: Ja chciałam sobie poszukać normalnych artów, a znalazłam trójkąt Deku x Bakugo x Todoroki w dość dziwnych sytuacjach z dużą ilością detali i bardzo realistycznie narysowane. Oczy mnie od tego bolały.
Odpisz
30 listopada 2020, 18:08
@Gore_123: ja takie gówno (Todobakudeku) znalazłam w wersji furry, to chyba najgorsze co znalazłam z tego fandomu. Jakby nawet na żarty czytam yaoi na wtt z bnha ale no bez przesady
Odpisz
30 listopada 2020, 18:41
@BloodyEyes:
Odpisz
30 listopada 2020, 18:44
@Gore_123: chodzi o to zdjęcie czy o to że czytam z nudy?
Odpisz
2 grudnia 2020, 08:24
@BloodyEyes: O znalezione zdjęcie.
Odpisz
2 grudnia 2020, 09:22
@Gore_123: znaczy dość często widzę anime w wersji furry
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:23
@An1m3: przypomniał mi się art deku x all might na który kiedyś natrafiłam na internecie
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:39
@ExpectoPatronum: to nie takie zło
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:25
@kamilowski2004: ja shipuje nie które shipy z bnha ale 9 latki i 10 latki robiącą shipy w gacha live i że jeszcze chłop jest w ciąży np:bakugo to naprawdę nie wiem
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:27
Bacha life to rąk, tyle powiem
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:29
@kamilowski2004: tak
Odpisz
18 grudnia 2020, 20:26
Wirtuoz cosple'ju.
Odpisz
1 grudnia 2020, 09:03
ale duże jabłko
Odpisz
29 listopada 2020, 21:51
Nie wiem kto to ale czy on ma bliznę jak Zuko?
Odpisz
29 listopada 2020, 21:54
@Reda_Pl: Jak najbardziej, moc ognia też ma
Odpisz
29 listopada 2020, 22:10
@KittyCiastko: Nie przepadam za anime, ale to mnie zaciekawiło
Odpisz
30 listopada 2020, 11:11
@Reda_Pl: chodzi o to, że go matka poparzyła wrzątkiem bo przypominał jej męża, jego ojca
Odpisz
30 listopada 2020, 08:04
*matka gada przez telefon coś o młodym*
*młody wchodzi*
*czajnik gwiżdże*
*matka się patrzy na młodego*
to be continued
Odpisz
30 listopada 2020, 02:20
Kiedy przypadkiem wylejesz sobie krew na pół twarzy:
Odpisz
29 listopada 2020, 20:09
chłop w końcu tego wąsa zgolił
Odpisz
29 listopada 2020, 18:38
Zabawne właśnie oglądam akademię
Odpisz
29 listopada 2020, 17:49
Czy tylko mnie wkurza jak ktoś używa jego nazwiska zamiast imienia ? Przecież jest kilku todorokich .
Todoroki , ale który kutfa ??? Enji ? Natsu , Touya , Shouto ???
Odpisz
29 listopada 2020, 18:08
@makaroon: podają imię po nazwisku i zazwyczaj w animcach mówią do siebie po nazwisku więc to logiczne że będą go nazywać Todoroki jak ciągle każdy go tak nazywa
Odpisz
29 listopada 2020, 18:08
@makaroon: Todoroki Cheems
Odpisz
11 lipca 2021, 21:41
@makaroon: tak, tylko ciebie
Odpisz
12 lipca 2021, 00:35
@polska_cebulka: tak
Odpisz
29 listopada 2020, 17:09
Za każdym razie gdy go widzę to coraz bardziej podziwiam
Odpisz
29 listopada 2020, 17:38
@Joemi: Dokładnie tak. :D
Odpisz