Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Peroczek

29 listopada 2020, 20:54

OGROMNE JABŁUKO NA GŁOWIE

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Peroczek

7 sierpnia 2023, 11:33

Avatar BoruwaDemon

7 sierpnia 2023, 17:31

Avatar BoruwaDemon

6 sierpnia 2023, 20:23

SHOTOOO

Avatar Jezyna

29 listopada 2020, 21:43

Mm bnha, samo w sobie anime jest dobre, chociaż ostatnio to co się odwala w fandomie mnei zniechęciło do tego dość (^:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2021, 16:07

@Jezyna: tak fandom w połowie jest straszny ale boli mnie to że uważa się cały fandom za zły A nie tą toksyczną połowę

Avatar Oliwier256

12 czerwca 2021, 09:53

@Jezyna: te "obrzydliwe arty" to r34? Jeśli tak, to współczuję.ja znajdywałem urocze obrazki z Eri i Deku

Avatar Hmmm0

21 stycznia 2021, 23:20

Aha. Z jednegi cospleju wyszła dyskusja o szipach.

Avatar rumcajschr

26 listopada 2020, 16:21

To i tak lepszy cosplay niż połowy fanek tego animca

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar BloodyEyes

7 stycznia 2021, 03:00

czemu mam wrażenie że to Deku X Nomu jest lepsze od matka Deku X All Might lub All Might X All for one

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2021, 11:58

@rumcajschr: Bo tak jest

Avatar An1m3

26 listopada 2020, 20:45

Ehh... anime zajebiste lecz kiedy widze że 9 latki shipujom np.:
-deku x bakugo
-deku x todoroki
-bakugo x todoroki
To mi.się k...a oczy wypalają rozumiem że się coś takiego komuś podoba ale wciskać TO innym ludziom to bruh. Za to mi się podoba deku x uraraka. Moim zdaniem pasują do siebie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar kamilowski2004

6 stycznia 2021, 20:27

Bacha life to rąk, tyle powiem

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2021, 20:29

Avatar kajba

18 grudnia 2020, 20:26

Wirtuoz cosple'ju.

Avatar miesny_budyn

1 grudnia 2020, 09:03

ale duże jabłko

Avatar Reda_Pl

29 listopada 2020, 21:51

Nie wiem kto to ale czy on ma bliznę jak Zuko?

Avatar KittyCiastko

29 listopada 2020, 21:54

@Reda_Pl: Jak najbardziej, moc ognia też ma

Avatar Reda_Pl

29 listopada 2020, 22:10

@KittyCiastko: Nie przepadam za anime, ale to mnie zaciekawiło

Avatar pawjan47

30 listopada 2020, 11:11

@Reda_Pl: chodzi o to, że go matka poparzyła wrzątkiem bo przypominał jej męża, jego ojca

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2020, 08:04

*matka gada przez telefon coś o młodym*

*młody wchodzi*

*czajnik gwiżdże*

*matka się patrzy na młodego*

to be continued

Avatar Quackmore

30 listopada 2020, 02:20

Kiedy przypadkiem wylejesz sobie krew na pół twarzy:

Avatar Adik536

29 listopada 2020, 20:09

chłop w końcu tego wąsa zgolił

Avatar LegendarnyKolegaOdLinkow

29 listopada 2020, 18:38

Zabawne właśnie oglądam akademię

Avatar makaroon

29 listopada 2020, 17:49

Czy tylko mnie wkurza jak ktoś używa jego nazwiska zamiast imienia ? Przecież jest kilku todorokich .
Todoroki , ale który kutfa ??? Enji ? Natsu , Touya , Shouto ???

Avatar Damond

29 listopada 2020, 18:08

@makaroon: podają imię po nazwisku i zazwyczaj w animcach mówią do siebie po nazwisku więc to logiczne że będą go nazywać Todoroki jak ciągle każdy go tak nazywa

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2020, 18:08

@makaroon: Todoroki Cheems

Avatar polska_cebulka

11 lipca 2021, 21:41

@makaroon: tak, tylko ciebie

Avatar Damond

12 lipca 2021, 00:35

Avatar Joemi

29 listopada 2020, 17:09

Za każdym razie gdy go widzę to coraz bardziej podziwiam

Avatar Sezamciaa

29 listopada 2020, 17:38

@Joemi: Dokładnie tak. :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niezniszczalne

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nie znoszę kleszczy

Dobrze czasem się oderwać

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka