Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2020, 02:13
2. oblej sie olejem
Odpisz
2 grudnia 2020, 14:01
@zomdiax5: 3. oblej się olejem
Odpisz
2 grudnia 2020, 13:28
Czerwoną poproszę, zawsze jakieś urozmaicenie.
Odpisz
2 grudnia 2020, 11:01
pigułki Bonk!
Odpisz
29 listopada 2020, 15:36
Niebieska, bo mam uczulenie na truskawki
Odpisz
29 listopada 2020, 17:10
@JestemNormikiem: u ciebie to tak działa? ja mam alergię na jabłka i kiedy zjem jabłko puchnie,swędzi i piecze mnie twarz ale tymbarka moge wypić bezobjawowo (wszystkie tymbarki zawierają "jabłka")
Odpisz
29 listopada 2020, 18:33
@JestemNormikiem: @JestemNormikem szkoda
Odpisz
29 listopada 2020, 19:07
@JestemNormikiem: no to ja bym tymbardziej zjadl
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2020, 21:06
@miesny_budyn: zależy czy jest to pigułka rzeczywiście z truskawek czy tylko ma taki aromat a u mnie pojawia się wysypka na nadgarstkach potem zaczyna bardziej piec a na końcu skóra robi się zeschniała i tak jakby schodzi
Odpisz
30 listopada 2020, 09:22
@miesny_budyn: xd
Odpisz
30 listopada 2020, 17:09
@alaster12: co cię śmieszy w alergiach?
Odpisz
30 listopada 2020, 10:27
A niebieska to nawet nie jest pigułka tylko jeb#na borówka.
Odpisz
30 listopada 2020, 09:29
Zależy jaki smak ma niebieska
Odpisz
30 listopada 2020, 08:38
czerwona, kupuje więcej jeśli gdzies jest
Odpisz
30 listopada 2020, 08:07
Czerwona it is
Odpisz
30 listopada 2020, 05:03
Czerwoną, lubię truskawkę.
Odpisz
29 listopada 2020, 18:16
Ja wolę te malinowe bo one są bardziej truskawkowe
Odpisz
29 listopada 2020, 17:03
biorę cały nakład
Odpisz
29 listopada 2020, 16:57
niebieska ma smak jagodowy?
Odpisz
29 listopada 2020, 14:00
Niebieską, bo chcę zobaczyć jak smakuję
Odpisz
29 listopada 2020, 12:25
Obie
Odpisz
29 listopada 2020, 10:42
czerwona bo lubię misie haribo czerwone
Odpisz