Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

13 czerwca 2023, 21:55

On jeszcze nie wie

Avatar Gary_

29 listopada 2020, 09:28

A ja tu czekam na S&box

Avatar Mafelusz

29 listopada 2020, 10:03

@Gary_: a ja na Hytale

Avatar Mafelusz

20 grudnia 2020, 00:16

@Gary_: autor s&box napisał na oficjalnej stronie ,ze jego celem jest udostępnienie gry w następnym miesiącu (styczniu)

Avatar Gary_

20 grudnia 2020, 07:03

@Mafelusz: Oooo, dzięki za info

Avatar Mianioo

30 listopada 2020, 22:34

To aż miło w oczy

Avatar KufelMleka

28 listopada 2020, 23:14

Niby niebo, ale Heroes III najlepsze III to nie ma.

Avatar Dziwak

30 listopada 2020, 19:47

@KufelMleka: gothica i kangurka kao też jakoś nie widać

Avatar minom321

30 listopada 2020, 19:40

Gta SA lepsze

Avatar Henzej

28 listopada 2020, 23:08

Tak, niebo to cały magazyn jednej tej samej gry

Avatar hlepo

28 listopada 2020, 23:10

@Henzej: w którą nie masz nawet jak zagrać

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2020, 18:04

@Henzej: Zwłaszcza wtedy, kiedy ta gra nawet cię nie obchodzi. Tak na pewno wygląda niebo.

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2020, 23:06

A piekło tak samo tylko nie masz na czym zagrać

Avatar QWERTIOX

29 listopada 2020, 10:18

ta ja jestem w piekle od dawna, bo nawet portala 2 nie mogę odpalić na low

Avatar OwOcomedy

29 listopada 2020, 02:07

hmm, czy to jest fake?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar OwOcomedy

29 listopada 2020, 19:30

@QWERTIOX: o to to, ale musi być w jednym budynku gdzie są produkowane te płyty itd.

Avatar
kroganin

29 listopada 2020, 19:49

@QWERTIOX: Cyberpunk będzie bez płyty. No i nawet jeśli to wciąż nie jest fakem jak powiedział w pierwszym komentarzu.

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2020, 00:39

POV: Jesteś pracownikiem Amazona

Avatar Sebzer

28 listopada 2020, 23:53

czyli jednak nie zdam matur

Avatar kacperro520

28 listopada 2020, 23:11

Pudełka wyglądają grubo jak na VHS zamiast DVD

Avatar KufelMleka

28 listopada 2020, 23:15

@kacperro520: Nie żeby coś, ale kaseta jest bardziej cyberpunkowa niż tandetna płytka.

Avatar hlepo

28 listopada 2020, 23:03

Ja czekam na bear party adventure 2 a nie na jakieś sajber panki

Avatar
ZiemiaJestPlaska

28 listopada 2020, 23:05

@hlepo: widac ze lubisz grac w misie

Avatar hlepo

Edytowano - 28 listopada 2020, 23:06

nie było jeszcze żadnej gry podczas której czuć jak szare komórki opuszczają ciało więc to jest wyjątkowa produkcja

Avatar hlepo

Edytowano - 28 listopada 2020, 23:09

jeszcze o mało się nie zesrałem jak zobaczyłem że gra działa na silniku source, te dialogi też cudowne, gra skutkowała tym że mam jedną szarą komórkę i stratą 1 kubka bo go zrzuciłem z biurka kiedy się śmiałem i machałem łapami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bosku
Dodane przez: Bosku

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Lekko nie będzie

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka