Jeżeli niebo istnieje, to wygląda właśnie tak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2023, 21:55
On jeszcze nie wie
Odpisz
29 listopada 2020, 09:28
A ja tu czekam na S&box
Odpisz
29 listopada 2020, 10:03
@Gary_: a ja na Hytale
Odpisz
20 grudnia 2020, 00:16
@Gary_: autor s&box napisał na oficjalnej stronie ,ze jego celem jest udostępnienie gry w następnym miesiącu (styczniu)
Odpisz
20 grudnia 2020, 07:03
@Mafelusz: Oooo, dzięki za info
Odpisz
30 listopada 2020, 22:34
To aż miło w oczy
Odpisz
28 listopada 2020, 23:14
Niby niebo, ale Heroes III najlepsze III to nie ma.
Odpisz
30 listopada 2020, 19:47
@KufelMleka: gothica i kangurka kao też jakoś nie widać
Odpisz
30 listopada 2020, 19:40
Gta SA lepsze
Odpisz
28 listopada 2020, 23:08
Tak, niebo to cały magazyn jednej tej samej gry
Odpisz
28 listopada 2020, 23:10
@Henzej: w którą nie masz nawet jak zagrać
Odpisz
30 listopada 2020, 18:04
@Henzej: Zwłaszcza wtedy, kiedy ta gra nawet cię nie obchodzi. Tak na pewno wygląda niebo.
Odpisz
28 listopada 2020, 23:06
A piekło tak samo tylko nie masz na czym zagrać
Odpisz
29 listopada 2020, 10:18
ta ja jestem w piekle od dawna, bo nawet portala 2 nie mogę odpalić na low
Odpisz
29 listopada 2020, 02:07
hmm, czy to jest fake?
Odpisz
29 listopada 2020, 10:05
@OwOcomedy: coś nie wygląda
Odpisz
29 listopada 2020, 10:16
@OwOcomedy: zwykle zawsze gry w wersji pudełkowej na dzień premiery mają patch
Odpisz
29 listopada 2020, 11:04
@OwOcomedy: Co tu ma być fakem? Jak myślisz skąd się biorą pudełka z grami w sklepie?
Odpisz
29 listopada 2020, 11:05
@QWERTIOX: Wersja pudełkowa chyba nie będzie miała płyty, więc to ta sama wersja co na steam itd
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2020, 14:30
bo znam takich modzium panów, którzy by potrafili zrobić kilka kartonów takich pudełek , to może być po to, żeby popularność cyberpunk nie umarła, oni mogą mieć tylko pudełka z kilkoma płytami, a reszta może być pusta, dla podpuchy
Odpisz
29 listopada 2020, 16:56
@OwOcomedy: Co? O czym ty mi tu teraz gadasz? Gry nie spadają z nieba, tylko gdzieś są produkowane, a to jest tak zwany MAGAZYN w którym trzymają produkt zanim zostanie dostarczony do sklepu
Odpisz
29 listopada 2020, 16:59
wiem, że gry zanim wejdą na rynek są trzymane w magazynach i tam jest ich od groma, ale równie dobrze to może być podpucha, albo i nie, zobaczymy
Odpisz
29 listopada 2020, 19:06
Zawsze to może być magazyn pudełek czekających na płyty
Odpisz
29 listopada 2020, 19:30
@QWERTIOX: o to to, ale musi być w jednym budynku gdzie są produkowane te płyty itd.
Odpisz
29 listopada 2020, 19:49
@QWERTIOX: Cyberpunk będzie bez płyty. No i nawet jeśli to wciąż nie jest fakem jak powiedział w pierwszym komentarzu.
Odpisz
29 listopada 2020, 00:39
POV: Jesteś pracownikiem Amazona
Odpisz
28 listopada 2020, 23:53
czyli jednak nie zdam matur
Odpisz
28 listopada 2020, 23:11
Pudełka wyglądają grubo jak na VHS zamiast DVD
Odpisz
28 listopada 2020, 23:15
@kacperro520: Nie żeby coś, ale kaseta jest bardziej cyberpunkowa niż tandetna płytka.
Odpisz
28 listopada 2020, 23:03
Ja czekam na bear party adventure 2 a nie na jakieś sajber panki
Odpisz
28 listopada 2020, 23:05
@hlepo: widac ze lubisz grac w misie
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2020, 23:06
nie było jeszcze żadnej gry podczas której czuć jak szare komórki opuszczają ciało więc to jest wyjątkowa produkcja
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2020, 23:09
jeszcze o mało się nie zesrałem jak zobaczyłem że gra działa na silniku source, te dialogi też cudowne, gra skutkowała tym że mam jedną szarą komórkę i stratą 1 kubka bo go zrzuciłem z biurka kiedy się śmiałem i machałem łapami
Odpisz