Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Należy się za piękne oczy
Hobby dla faceta
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2020, 18:59
Ona spiewala z playbacka
Odpisz
2 grudnia 2020, 08:06
fajna cenzurka
Odpisz
1 grudnia 2020, 23:17
Moim subiektywnym zdaniem najlepiej zaśpiewała Białoruś, a Hiszpania nie zasłużyła na trzecie miejsce
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:31
Ej bo nie oglądałem, startowała Mary Spolsky?
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:25
Kiedy była Eurowizja Junior? Jakby teraz tak bardzo nie ogarniam życia przez pandemię że nawet nie wiedziałam że jest
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:12
@BloodyEyes: 29 listopada chyba
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:15
@ToTenTaco: dzięki
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:06
Dla mnie wygrała Białoruś. Jej piosenka naprawdę wywołuje u mnie ciary
Odpisz
1 grudnia 2020, 17:07
no i streak poszedł się j...ć, jak u elevena
Odpisz
1 grudnia 2020, 21:03
@kamilowski2004: oh, I see you're a man of culture as well
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:56
•◡•
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:12
jakim cudem nie wygrała Hiszpania albo Kazachstan to ja nie wiem
W ogóle jakaś taka słaba ta JESC w tym roku, w tamtym roku to była dużo lepsza
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2020, 18:51
Jakoś nie dziwi mnie porażka w tym roku. Francja i Hiszpania miały spoko piosenki, Holandia też miała jakiś urok. Polska nie była zła, żeby nie było, ale uważam, że mogło być lepiej.
Ogólnie to cała tegoroczna Eurowizja Jr była słabsza. W zeszłym roku było więcej państw i więcej super piosenek mogło być (i było). W tym na 12 spodobało mi się choć trochę 6, gdzie i tak wolę zeszłoroczne (na przykład bardzo podobała mi się Albania, za nic w świecie nie wiedziałem o czym śpiewała, ale i bez tego mi się podobało)
Odpisz
1 grudnia 2020, 18:14
generalnie to przepraszam was że nie wygraliśmy eurowizji.
Odpisz
1 grudnia 2020, 17:28
k:)rwa streak nam zj...li
Odpisz
29 listopada 2020, 20:35
No ja p:)rdole
Odpisz
29 listopada 2020, 20:49
tak chłop ze chłopem?
Odpisz
1 grudnia 2020, 17:13
wode, dawaj mi wino
Odpisz