Dlaczego przegrywam w piłkarzyki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Angielskie śmieszki
Ikony
Nieuczciwa ocena
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2014, 20:58
heh?!
Odpisz
17 grudnia 2013, 16:29
W piłkarzykach najważniejsza jest technika,ale przeważnie trzeba wyczuć chwilę,kiedy tej techniki użyć,a w większości to po prostu starasz się iść na żywioł,czyli na ślepo :)
Odpisz
17 grudnia 2013, 14:13
Ja kręcę piłkarzykami jak wariat, i dlatego wygrywam. Ze znanych mi osób tylko jeden kuzyn potrafi mnie ograć.
Odpisz