Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
A, okej
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2020, 10:52
Ja się staram skończyć szkołę żeby pójść do pracy i jak najszybciej zrobić C+E i na międzynarodówkę
Odpisz
3 grudnia 2020, 10:20
szerokich dróg
Odpisz
5 grudnia 2020, 17:32
Wyklęty powstań ludu ziemi...
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:55
Jak tak dalej pójdzie mam zamiar do Finlandii wyjechać.
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:56
Po Finlandie wystarczy iść do sklep
Odpisz
1 grudnia 2020, 11:02
@Drewniak450: Za słaba. Jadę tam produkować bimber i też będzie się nazywał Finlandia.
Odpisz
2 grudnia 2020, 23:03
ja do wloch mam zamiar
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2020, 08:14
@Nokia_701: Już nie ma po co tam wyjeżdżać. Kryzys i naprawdę nie ma co zarobić, ale jak uważasz.
Odpisz
3 grudnia 2020, 14:26
znaczy... Tam będę wtedy mógł więcej robić w dużych miastach
Odpisz
3 grudnia 2020, 00:59
Nie wierzcie, gdy wam mówią żeby nie wyjeżdżać z pobudek patriotycznych.
Izrael nawet wolał nie mieć ojczyzny i wzmaniać naród za granicą.
Odpisz
1 grudnia 2020, 12:54
Ucieczką nic nie zmienisz.
Odpisz
2 grudnia 2020, 17:11
@Enddzi: Jak uciekniesz do cywilizowanego kraju (kto chciałby uciekać do innego?), podniesiesz swój poziom życia i zmienisz środowisko. Tylko tyle i aż tyle.
Odpisz
2 grudnia 2020, 19:30
@Wilczyca7: No, a niech Polska stanie się jeszcze większym gównem. Wszyscy pouciekają i zostanie jedno wielkie pobojowisko z ludnością mniejszą niż islandia.
Odpisz
2 grudnia 2020, 19:46
@Enddzi: To nie jest wina tych co uciekają, że nie chcą aby ich życie się pogorszyło przez rząd, który ma ich w dupie.
Odpisz
2 grudnia 2020, 19:47
@Enddzi: W pełni rozumiem ludzi, którzy chcą stąd uciekać, bo póki co Polska jest gównianym krajem, z gównianą większością społeczeństwa.
Odpisz
2 grudnia 2020, 20:24
@Enddzi: Tak działa wolny rynek.
Odpisz
2 grudnia 2020, 21:26
@Broski: niestety to prawda
Odpisz
2 grudnia 2020, 21:33
@Enddzi: sorry, ale po co tyrać tu za marne grosze i użerać się z polskim społeczeństwem, zamiast dbać o swoje interesy? przecież jak ktoś kocha Polskę i nie chce wyjeżdżać, to nikt go nie nakłania do wyjazdu.
Odpisz
3 grudnia 2020, 09:14
@Broski: I sie nie zmieni jeśli wszyscy młodzi uciekną, a starzy poumierają.
Odpisz
4 grudnia 2020, 19:56
@Enddzi: W takim wypadku nie będzie bandyctwa, nie będzie złodziejstwa, nie będzie niczego. Jak dla mnie stonks.
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:32
@RhobarIV: Ta, a Polska stanie się ziemią niczyją.
Odpisz
5 grudnia 2020, 13:19
@Enddzi: To chyba dobrze?
Odpisz
5 grudnia 2020, 13:47
@RhobarIV: może dla ciebie
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:47
Żeby uciec nie trzeba aż tak się uczyć, wystarczy kurs spawacza
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:48
@Przytulaniec: I znajomość języka
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:49
@Drewniak450: I kasa na start.
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:51
@Przytulaniec: Żeby stąd uciec, wystarczy się zaj...ć
Na ...j tak kombinować?
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:57
@Drewniak450: Obecnie jak się uczy przynajmniej angielskiego od przedszkola czy pierwszych klas podstawówki to można się trochę nauczyć do czasu jak się skończy 18
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:57
@starmagedon: Byli i będą tacy co bez kasy zaczynają i dają radę
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:58
@Loreaken: To podejście jest najlepsze
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:58
@Przytulaniec: To zależy. Czasami dostaje się mieszkanie od pracodawcy. Mój wujek tak dostał w holandii.
Odpisz
1 grudnia 2020, 11:01
@starmagedon: No a naprzykład w Japonii możesz sobie postawić namiot gdzieś w lesie i nikt się nie przyczepi, więc mieszkasz tak sobie aż zarobisz na małe i tanie mieszkanie
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:46
W sumie wciąż jest się przyszłością bo ma się polskie geny, zwyczaje, a poza tym nie wiadomo czy będzie można wyjechać za 5 lat
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:48
@warrior_pl: ani czy polska będzie istnieć a jeśli tak to czy nie zabiorą możliwości pozbycia się polskiego obywatelstwa
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:50
@nie_kosmita: nie we wszystkich krajach trzeba się zrzekać obywatelstwa aby w nich zamieszkać
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:51
tylko likwidują ulgę abolicyjną
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2020, 10:57
@warrior_pl: Tak, ale pracujący np. w Niemczech, Czechach i Francji nie zauważą różnicy, bo ich nie obowiązywała
+2/3 pracujących nie przekracza progu zarobkowego i ta zmiana też ich nie dotyczy
Odpisz
1 grudnia 2020, 10:44
Ich finde, dass es war.
Odpisz