Było łatwiej, bo nauczyciele nie ogarniali
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Papierowa szkoła posting
Niezniszczalne
Typowy NPC
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2021, 20:35
Ten mem to prawda bo wtedy było źle a teraz jest super i lepiej
Odpisz
4 grudnia 2020, 20:46
Uh w marcu mialam tylko jedna lekcje
Odpisz
2 grudnia 2020, 04:48
Jestem na studiach magisterskich i juz bez kitu męczące są te zdalne.. Wypowiedzcie się jak u Was oraz na jakim poziomie sie aktualnie uczycie
Odpisz
2 grudnia 2020, 16:05
@Wedkarz: ja nadal do szkoły chodzę gdzie już zaczynają pierwsi na covida padać ale nieee lekcje same się nie zrobią bo moja szkoła jest za biedna na porządny internet i te sprawy
chciałbym znowu mieć elekcje
Odpisz
2 grudnia 2020, 16:08
@Maly_modelarz15: Porażka.. :/
Odpisz
3 grudnia 2020, 02:23
@Maly_modelarz15: życzę ci przetrwania.
Odpisz
3 grudnia 2020, 13:07
@Peroczek: dziękuję.
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:07
@Maly_modelarz15:
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:01
Przynajmniej są nadal jakieś lekcje, a nie, że nic się nie robi.
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:58
@starmagedon: Oczy mnie już trochę bolą od kompa...
Odpisz
3 grudnia 2020, 02:25
@Godylos5: straciłem wzrok na ultra krótkie odległości. (Na co dzień oglądam mrówki i inne stworzonka, więc trochę przeszkadza)
Odpisz
2 grudnia 2020, 16:08
Kurna te nauczające skurczybąki szybko załapały ten nasz młodziankowy internecik. Kto wie jak daleko się posuną w inwigilowanie poczynań w "e-szkole".
Wyobraźcie sobie nauczyciela, który tworzy kilkanaście multi kont na grach i ma każdego w znajomych by sprawdzać kiedy sa online. Brzmi jak utopijny koszmar.
Odpisz
2 grudnia 2020, 16:17
@Kaczkodon: dystopijny*
Odpisz
2 grudnia 2020, 16:24
@roooomek: dla nauczycieli utopijny. Dla nas jednak dystopijny. Kwestia sporna dla kogo to dobre.
Odpisz
2 grudnia 2020, 17:09
@Kaczkodon: teraz zaczęłam się bać
Odpisz
3 grudnia 2020, 02:21
@Kaczkodon: ja grający w angry birds:
Przepraszam, czy to jakiś chłopski żart, na który jestem zbyt bogaty by go zrozumieć?
Odpisz
3 grudnia 2020, 00:40
ja przez pierwsze tygodnie prawie wg lekcji nie miałem teraz każda jest
Odpisz
2 grudnia 2020, 19:28
+1
Odpisz
2 grudnia 2020, 19:13
Nie dość że mniej rozumiesz to jeszcze nauczyciele bardziej cisną bo niby wszyscy ściągają, a prawda jest taka że w liceum (przynajmniej u mnie) mało kto ściąga bo tu chodzi o mature
Odpisz
2 grudnia 2020, 17:35
Rel
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:33
Bądź co bądź gdyby nie zdalne to nadal byłbym w 3 klasie technikum
A tak jestem w czwartej i nie jest źle póki co
Chociaż i tak wolałbym normalne
Ktoś wie kiedy tak naprawdę wracamy? Bo ktoś na jejczy pisał że już 7 grudnia czy jakoś tak a nie znalazłem informacji o tym, jedynie o tym że dopiero w styczniu wracamy
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:57
Chyba do końca tego roku nie wrócimy
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2020, 20:35
Od 30 listopada technika i szkoły sportowe mogą wprowadzić zajęcia praktyczne/zajęcia sportowe stacjonarnie, ale to zależy od szkoły jaką decyzje podejmie. Musisz śledzić co twoja szkoła postanowi. A jeśli chodzi o zajęcia całkowicie stacjonarne to na pewno do 17 stycznia będziemy mieć onnline, a później nie wiadomo.
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:48
@SerdeczneWitam: Szczerze to chciałbym trochę chodzić do szkoły
Odpisz
1 grudnia 2020, 20:55
@Godylos5: a ja chciałbym trochę jeszcze pochodzić, zaraz mi się skończy
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:22
Ja nie narzekam dalej spoko dalej nie ogarniaja dalej jest beka z nich
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:16
U mnie akurat takiej masakry nie ma bo rzadko kiedy są zadanie do wysyłania co było koszmarem zeszłych zdalnych
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:07
Ja na pierwsze zdalne nie chodziłem XD a teraz nauczyciele dalej u mnie nie ogarniają
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:04
U mnie jest drugie, bo pani od Angielskiego i matematyki co dwa tygodnie napi...alają sprawdziany i kartkówki i powoli zaczynam już nie wyrabiać z tym co i kiedy piszę.
Odpisz
1 grudnia 2020, 16:01
Zdalne w kwietniu były już dla mnie koszmarem
Odpisz