I dalej stoją na fortepianie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Tymi się chodzi
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2020, 22:37
Chryzantemy złociste
Odpisz
24 września 2021, 19:26
@MORELAp33: W półlitrówce po czystej
Odpisz
24 września 2021, 19:36
@Pan_Jazzie: Stoją na fortepianie
Odpisz
24 września 2021, 19:57
@MORELAp33: I nie podlewa ich k...a nikt
Odpisz
27 września 2021, 17:44
@Pan_Jazzie: Zdradziłaś ku*wo mnie
Odpisz
28 września 2021, 21:11
@MORELAp33: Pod pociąg się podłożę
Odpisz
28 września 2021, 21:12
@Pan_Jazzie: Ale nie przejedzie mnie
Odpisz
28 września 2021, 21:13
@MORELAp33: Bo k...a jedzie po innym torze
Odpisz
28 września 2021, 22:44
@Pan_Jazzie: Chryzantemy złociste
Odpisz
29 września 2021, 07:05
@MORELAp33: W półlitrówce po czystej
Odpisz
29 września 2021, 07:17
@Pan_Jazzie: Stoją na fortepianie
Odpisz
29 września 2021, 07:18
@MORELAp33: W półlitrówce po czystej
Odpisz
4 listopada 2021, 06:53
@Pan_Jazzie: i nie podlewa ich krwa nikt
Odpisz
4 listopada 2021, 06:55
@Legnicki: Zdradziłaś k...o mnie,
Odpisz
4 listopada 2021, 06:55
@Pan_Jazzie: rzucę się w morskie fale
Odpisz
4 listopada 2021, 06:56
@Legnicki: Ale nie utopię się,
Odpisz
4 listopada 2021, 06:57
@Pan_Jazzie: bo k*rwa pływam doskonale
Odpisz
4 listopada 2021, 06:58
@Legnicki: Chryzantemy złociste,
Odpisz
4 listopada 2021, 07:01
@Pan_Jazzie: W półlitrówce po czystej
Odpisz
4 listopada 2021, 07:08
@Legnicki: Stoją na fortepianie,
Odpisz
4 listopada 2021, 07:29
@Pan_Jazzie: i nie podlewa ich k*rwa nikt
Odpisz
28 lipca 2022, 22:06
@Legnicki: Zdradziłaś k*rwo mnie
Odpisz
28 lipca 2022, 22:08
@gerwant: rzucę się z wysokości
Odpisz
29 lipca 2022, 15:10
@Pan_Jazzie: ale nie połamie się
Odpisz
29 lipca 2022, 15:18
@gerwant: Bo k*rwa mam gumowe kości
Odpisz
29 lipca 2022, 15:22
@MORELAp33: chryzantemy złociste
Odpisz
29 lipca 2022, 21:43
@Pan_Jazzie: W półlitrówce po czystej
Odpisz
29 lipca 2022, 21:57
@gerwant: stoją na fortepianie
Odpisz
29 lipca 2022, 21:59
@Pan_Jazzie: i nie podlewa i k*rwa nikt
Odpisz
29 lipca 2022, 22:02
@gerwant: zdradziłaś kur*o mnie
Odpisz
30 lipca 2022, 07:36
@Pan_Jazzie: pistolet sobie kupię
Odpisz
30 lipca 2022, 09:42
@gerwant: ale nie zastrzelę się
Odpisz
30 lipca 2022, 18:13
@Pan_Jazzie: Bo krwa mam cię głęboko w dvpie
Odpisz
30 lipca 2022, 23:18
@Legnicki: chryzantemy złociste
Odpisz
3 sierpnia 2022, 00:06
@Pan_Jazzie: W półlitrówce po czystej
Odpisz
3 sierpnia 2022, 07:33
@MORELAp33: stoją na fortepianie
Odpisz
16 sierpnia 2022, 19:30
@Pan_Jazzie: I nie podlewa ich k*rwa nikt
Odpisz
4 grudnia 2020, 20:08
Oooo, to to?
Odpisz
4 grudnia 2020, 20:09
@mafiabenio: nie.
Odpisz
9 grudnia 2020, 21:51
@mafiabenio: nie lol
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:34
Zdradziłaś k...o mnie
Pod pociąg się podłożę
Ale nie przejedzie mnie
Bo k...a jedzie po innym torze
Chryzantemy złociste,
W półlitrówce po czystej,
Stoją na fortepianie,
I nie podlewa ich k...a nikt.
Zdradziłaś k...o mnie,
Rzucę się w morskie fale,
Ale nie utopię się,
Bo k...a pływam doskonale.
Chryzantemy złociste,
W półlitrówce po czystej,
Stoją na fortepianie,
I nie podlewa ich k...a nikt.
Zdradziłaś k...o mnie,
rzucę się z wysokości,
Ale nie połamie się,
bo k...a mam gumowe kości.
Chryzantemy złociste,
W półlitrówce po czystej,
Stoją na fortepianie,
I nie podlewa ich k...a nikt.
Zdradziłaś k...o mnie,
Pistolet sobie kupie,
Ale nie zastrzele się,
Bo k...a mam Cię głęboko w dupie.
Chryzantemy złociste,
W półlitrówce po czystej,
Stoją na fortepianie,
I nie podlewa ich k...a nikt
I nie podlewa ich k...a nikt
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:26
Uau, schizofrenia na całego
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2020, 09:04
Ciekawe czy dalej stoją na fortepianie. Czy już miały tego dość, że nikt ich nie podlewa i poszły se.
Odpisz
2 grudnia 2020, 12:16
a ty znudziłbyś się po 12 latach stania w jednym miejscu?
Odpisz
2 grudnia 2020, 12:34
@IntroQWERTYk: Po 2 godzinach, a co dopiero mówić o 12 latach.
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:15
chyba muszą pochodzić z Czarnobyla, bo 12 lat bez podawania to nie w kij dmuchał
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2020, 16:16
@Kahol05: no w sumie jak ich właściciel miał gumowe kości to pewnie tak
Odpisz