A w niebie było tak dobrze...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2020, 00:38
amen
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:16
Z jakiego serialu / kreskówki jest to ujęcie?
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:37
@GryVader: Spider-man z lat 60
Odpisz
4 grudnia 2020, 23:07
@Stulej4: dzięki
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:18
0 p.n.e powinno być
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:34
@gury_wamac: No nie, był 2 p.n.e, 1 p.n.e i 1 r n.e. Zerowego roku nie było i nie będzie (a w sumie ktoś trafnie w komentarzu zaznaczył, że Jezus urodził się parę lat wcześniej, ale że podział na naszą i "przed naszą" erę od początku był umowny, to postanowiono tego nie zmieniać, bo za dużo zachodu i jeszcze sensu zbytniego nie ma, więc na memie powinno być chyba 7 p.n.e.
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:54
Ej wiem że nie. Na temat ale jaka jeste wasza ulubione gra moja to fortnite jest super owiele. Lepsza of minecruft
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:57
@kochamfortnite: to chyba bardziej pytasz na pogadajcach (obstawiam, że troll konto btw.)
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:04
@MangleTheFoxy123: a jak znaleźcc te pogadaj ce na jeja
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:05
@MangleTheFoxy123: sorry jestem nowy
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:07
@MangleTheFoxy123: troll konto na 100%, nikt nie jest aż tak głupi by tak pisać
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:10
no serio mówię nowy jestem i nie wiem
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:16
@kochamfortnite: nie
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:19
@kochamfortnite: w poczekalni ktoś wrzuca obrazek z napisem "Pogadajmy, bo (tu wstaw coś)" i tam się pisze na różne tematy
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:25
@MangleTheFoxy123: ok dziemki
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:38
@kochamfortnite: Ja tam gram w obie gry w Minecrafta 3 lata a w fortnite 2 lata
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:10
Powinno być kreskówkowane
Odpisz
3 grudnia 2020, 09:53
Nie istniał rok 0. Po roku 1 p.n.e. był rok 1 n.e.
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:26
@czlowiekjasiolec: Właśnie chciałem to napisać
Odpisz
4 grudnia 2020, 22:01
@PewienKtosiek: ja też
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:54
Jezus się urodził pomiędzy 8 a 4. P. N. E
Wiem pan maruda
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:03
xD mój mem z 105 wgóręgłosami nie przeszedł,a ten przeszedł z 90.
Odpisz
4 grudnia 2020, 21:07
@PreczzCaratem:
Odpisz