Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

2 grudnia 2021, 13:41

iaq ęhcrt ,oN

Avatar Jadczukov

4 grudnia 2020, 23:13

To w Polsce jest mróz?

Avatar gracjan_pl

4 grudnia 2020, 13:22

U mnie był wczoraj a już dzisiaj nie ma. Ale zdjątka porobiłem

Avatar gracjan_pl

4 grudnia 2020, 13:24

Avatar Soczystylosos

4 grudnia 2020, 18:00

@gracjan_pl: co to takie białe?! u mnie ziemia jest brązowa

Avatar gracjan_pl

4 grudnia 2020, 18:23

@Soczystylosos: wyszedłem prawie od razu jak napadało + to było wczoraj, dzisiaj nawet śladu po śniegu nie ma

Avatar kanapka9

4 grudnia 2020, 17:37

Wait, you've got snow?

Avatar TegoNieWieNikt

4 grudnia 2020, 12:29

Tam gdzie zyje w zeszlym roku w wigilie bylo 24°C
Dzisiaj mam 4°C i zastanawiam sie czy to poczatek apokalipsy czy jak

Avatar DopalczoBoy

4 grudnia 2020, 17:35

@TegoNieWieNikt: to dlatego że jest 4 grudnia a wigilia jest dopiero 24

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2020, 11:48

Spóźniłeś się z tym trochę pali o rok chyba że chodzi o coś innego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Matizkk

3 grudnia 2020, 11:56

@ionlytalkinreactionmemes: Gdzie pieniądze są za las

Avatar Pixelchu

4 grudnia 2020, 15:30

@Matizkk: Zbuchu?

Avatar Wesoly_Jez

4 grudnia 2020, 13:41

Wczoraj było dosyć dużo, w nocy zaczął się topić I już dzisiaj nie ma prawie w cale. Same resztki zostały

Avatar HolaPuto

4 grudnia 2020, 13:10

Pobrałem.odwróciłem.zrobilem lustrane odbicie i

Avatar tofik87

4 grudnia 2020, 13:07

U mnie wczoraj padał śnieg tak kilka godzin, ale dzisiaj rano świeciło słońce i śniegu nie ma.

Avatar Igor36

4 grudnia 2020, 13:05

co to śnieg

Avatar TrueStoryGuy

4 grudnia 2020, 12:31

Co to Australia żyje w świecie do góry nogami i do tego jeszcze lustrzanym?

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2020, 11:49

Śnieg jest, k...a jest w pytę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar KrosaK

4 grudnia 2020, 12:05

W kujawsko pomorskim

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2020, 12:28

@KrosaK: Tak

Avatar Silky

4 grudnia 2020, 12:27

U mnie śnieg już stopniał

Avatar rozwalgo

3 grudnia 2020, 12:39

Wszyscy mają śnieg, a u mnie conajmniej do świąt nie będzie

Avatar marton

3 grudnia 2020, 12:35

U mnie nie ma śniegu :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Za co ta premia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Nieuczciwa ocena

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka