Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darkisz_

7 grudnia 2021, 07:30

Kiedyś to były czasy
...
A teraz to nie ma czasów

Avatar pomada

22 sierpnia 2016, 18:47

a ok ;(

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 16:37

No nie rozumiem tego, ktos wytlumaczy?

Avatar lolipop10

4 listopada 2015, 13:02

Wiec drogi osobniku pokolenia Ajfonowego: Chodzi o to, że w Nokii był kompozytor dźwięków.

Avatar pomada

22 sierpnia 2016, 18:46

samemu robiłeś muzyczke]

Avatar Jessica2282

19 grudnia 2013, 18:21

Jestem z tego pokolenia IPhonów i mamy starą nokię jaką miałam radochę gry zaczęłam komponować :D

Avatar Agron

18 grudnia 2013, 21:08

4d1, 4f1, 8f1, 4g1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16g1, 8f1, 8f1, 8g1, 4g1, 4d1, 4f1, 8f1, 4g1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16a1, 8f1, 8f1, 8g1, 4g1 \m/ Jaką miałem radochę z opracowania tego/

Avatar Agron

18 grudnia 2013, 21:09

@Agron: IRON MAN-Black Sabbath

Avatar DanateDMC

18 grudnia 2013, 21:43

@Agron: uh chłopie aż to sprawdzę.

Avatar Agron

18 grudnia 2013, 22:38

@DanateDMC: tempo 90

Avatar DanateDMC

18 grudnia 2013, 22:43

@Agron: Dzięki. Jak tylko znajdę moją starą nokie od razu to sprawdzę.

Avatar Czart2

19 grudnia 2013, 14:51

@Agron: Jesteś genialny! Szacun.

Avatar HYPER_SMOKI

19 grudnia 2013, 13:10

Kompozytora polifonii miał jeszcze siemens s40 :D

Avatar dominik04u

19 grudnia 2013, 11:29

można to gdzieś sprawdzić na necie?

Avatar Hank1212

19 grudnia 2013, 07:40

Może nie jestem z tego pokolenia, ale taką nokię miałem, więc pamiętam (:

Avatar N_A_T_A_L_A

19 grudnia 2013, 06:57

Eee tam my na domofonach graliśmy piosenki.

Avatar Pottermanka

18 grudnia 2013, 23:41

a ja po prostu tak jakbym wpisywala numer a potem na niego nie dzwonila. umialam grac Lulajze Jezuniu i pare innych xD

Avatar Myszkapl

18 grudnia 2013, 22:19

Hmm ja nie miałam nokii i nigdy nawet nie widziałam iphone'a, ale i tak nie zrozumiałam bez komentarzy z dołu.

Avatar pooskramiacz

18 grudnia 2013, 21:13

Japamietam jak grałem wlazl kotek albo panie janie XD

Avatar herbatnik

18 grudnia 2013, 20:16

to nuty :D

Avatar dolares97

18 grudnia 2013, 20:12

@the21gryzon: ahh pamietam xd jaki byl szal jak ktos cos znanego opracowal ; D

Avatar the21gryzon

18 grudnia 2013, 20:09

Się komponowało ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Równi i równiejsi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka