Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2021, 07:30
Kiedyś to były czasy
...
A teraz to nie ma czasów
Odpisz
22 sierpnia 2016, 18:47
a ok ;(
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:37
No nie rozumiem tego, ktos wytlumaczy?
Odpisz
4 listopada 2015, 13:02
Wiec drogi osobniku pokolenia Ajfonowego: Chodzi o to, że w Nokii był kompozytor dźwięków.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 18:46
samemu robiłeś muzyczke]
Odpisz
19 grudnia 2013, 18:21
Jestem z tego pokolenia IPhonów i mamy starą nokię jaką miałam radochę gry zaczęłam komponować :D
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:08
4d1, 4f1, 8f1, 4g1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16g1, 8f1, 8f1, 8g1, 4g1, 4d1, 4f1, 8f1, 4g1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16a1, 16#a1, 16a1, 8f1, 8f1, 8g1, 4g1 \m/ Jaką miałem radochę z opracowania tego/
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:09
@Agron: IRON MAN-Black Sabbath
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:43
@Agron: uh chłopie aż to sprawdzę.
Odpisz
18 grudnia 2013, 22:38
@DanateDMC: tempo 90
Odpisz
18 grudnia 2013, 22:43
@Agron: Dzięki. Jak tylko znajdę moją starą nokie od razu to sprawdzę.
Odpisz
19 grudnia 2013, 14:51
@Agron: Jesteś genialny! Szacun.
Odpisz
19 grudnia 2013, 13:10
Kompozytora polifonii miał jeszcze siemens s40 :D
Odpisz
19 grudnia 2013, 11:29
można to gdzieś sprawdzić na necie?
Odpisz
19 grudnia 2013, 07:40
Może nie jestem z tego pokolenia, ale taką nokię miałem, więc pamiętam (:
Odpisz
19 grudnia 2013, 06:57
Eee tam my na domofonach graliśmy piosenki.
Odpisz
18 grudnia 2013, 23:41
a ja po prostu tak jakbym wpisywala numer a potem na niego nie dzwonila. umialam grac Lulajze Jezuniu i pare innych xD
Odpisz
18 grudnia 2013, 22:19
Hmm ja nie miałam nokii i nigdy nawet nie widziałam iphone'a, ale i tak nie zrozumiałam bez komentarzy z dołu.
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:13
Japamietam jak grałem wlazl kotek albo panie janie XD
Odpisz
18 grudnia 2013, 20:16
to nuty :D
Odpisz
18 grudnia 2013, 20:12
@the21gryzon: ahh pamietam xd jaki byl szal jak ktos cos znanego opracowal ; D
Odpisz
18 grudnia 2013, 20:09
Się komponowało ^^
Odpisz