Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2020, 19:07
Szkoda że nie pokazali co jest dalej
Odpisz
4 grudnia 2020, 11:31
XD
Odpisz
5 grudnia 2020, 19:46
@ponis:
Odpisz
5 grudnia 2020, 21:57
@EdwardNygma: Ch.. wam w dupy, wszyscy. Popie....eni hipokryci. Użył starego dobrego XD i się prujecie? To co mamy teraz robić, k...a? Emoji pisać? Nie! Bo byscie wszystkich k...a ukrzyżowali. Zastanówcie się przez chwilę... Z waszego rozumowania wynika, że nie wolno się smiać.
Haha = czerwone
XD = czerwone
😂 = czerwone
Co, mam to k...a w braillu pisać?
Nie tak dawno bo w 2017 emotikony były uważane za normalne, a teraz nie wolno się śmiać. Nie no, zajebiscie się wiedzie tej stronce, muszę przyznać.
Odpisz
5 grudnia 2020, 23:13
@Iphonix: dokładnie, większość jejaków ma prosty schemat dawania czerwonych, emotikon albo xd = czerwona, dlaczego? nie wiadomo
Odpisz
6 grudnia 2020, 00:41
@tomek123321: Podejrzewam że to jest kwestia starzenia się aktywnych użytkowników. Sam gdy dołączyłem na tą stronę miałem 12 lat. Teraz, znacznie starszy, nie jestem typowym konsumentem memów, jestem teraz ich twórcą i "koneserem". Tacy "koneserzy" mogą się poczuć urażeni prostotą reakcji na mem w postaci prostej emotikony. Ale trzeba pamiętać, że memy nie są dla koneserów, a dla konsumenta. Dziękuję że przybyliście na mój TED-Talk.
Odpisz
6 grudnia 2020, 14:42
@XDgierman: Hmm możliwe, ja miałem teorie że to wszystko powstało około 2016-7 roku gdzie emotikony stały się wkurzające chyba przez memy pokazujące ich nadużywanie na fb, więc zaczęto dawać czerwone na emotikony, ale dlaczego tak długo to przetrwało? Zobacz sobie jak wygląda "powitanie" nowej osoby na jeja: "nie wyrażaj swojej opinii i nie używaj emotikonów bo będziesz miał czerwone", takie coś przeczyta 30 innych osób i jest efekt, a takich powitań widziałem dziesiątki...
Odpisz
7 grudnia 2020, 20:12
@XDgierman: jejakowi Boomerzy, wyniszczają tę stronę w imię niczego
Odpisz
7 grudnia 2020, 22:07
@OwOcomedy: Oni to robią w imię zasad.bo tylko zasady i wiara odróżniają nasz od zwierząt
Odpisz
7 grudnia 2020, 22:44
@EdwardNygma: w tym problem, że ich zasady szkodzą tej stronie, a potem narzekają na wszystko
Odpisz