Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Znak czasów
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2020, 01:00
Uwierzcie mi, macie co się cieszyć. Kiedy w Poekle spadnie śnieg, wszyscy urządzają balangi na dworze
Odpisz
10 grudnia 2020, 09:00
@Dziecko_Lucyfera: Warto wiedzieć. Dzięki.
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:33
To u was pada śnieg?
Odpisz
6 grudnia 2020, 11:03
chcesz jedno wiaderko?
Odpisz
5 grudnia 2020, 22:18
Odpisz
6 grudnia 2020, 01:20
@hubss05:
Odpisz
5 grudnia 2020, 21:54
U mnie był pod koniec listopada, ale teraz się roztopił.
Odpisz
5 grudnia 2020, 21:35
W sumie i tak większość przespał. No i kolejne jojo reference do mojego życia.
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:43
był, popadał przez jeden dzień, pijany wpie....iłem się w zaspę boso i tyle ze śniegu
gówno obsrane zaj...ne
cały się skończył
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:29
Mam nadzieję, że na święta też będzie padać
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:35
U mnie padało tydzień temu i nadal się trzyma.
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:23
I po 3 dniach tak jak u mnie śnieg znika
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:25
@hlepo: u mnie jest już chyba z 4 lub 5 dni
Odpisz
3 grudnia 2020, 16:26
@hlepo: u mnie już w sobotę najzimniej podczas dnia będzie to chyba 5°C
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2020, 20:02
@hlepo: U mnie zniknął po 5 godzinach około
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:29
@hlepo: u mnie spadł tydzień temu i wytrzymał do dziś.
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:20
Ale tak nie bedzie
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:06
Pan Samochodzik- mój ulubiony antagonista w Spongebobie
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2020, 17:33
Czy tylko ja nie lubię śniegu?
Odpisz
5 grudnia 2020, 20:04
@PLTronik: Ja lubię, ale tylko do nowego roku
Odpisz
3 grudnia 2020, 19:18
U mnie właśnie spadł śnieg
Odpisz