Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dziecko_Lucyfera

6 grudnia 2020, 01:00

Uwierzcie mi, macie co się cieszyć. Kiedy w Poekle spadnie śnieg, wszyscy urządzają balangi na dworze

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2020, 09:00

@Dziecko_Lucyfera: Warto wiedzieć. Dzięki.

Avatar
TostKiszony

5 grudnia 2020, 20:33

To u was pada śnieg?

Avatar ExplainTheMeme

6 grudnia 2020, 11:03

chcesz jedno wiaderko?

Avatar hubss05

5 grudnia 2020, 22:18

Avatar Malveroyy

6 grudnia 2020, 01:20

Avatar Kto_Inny

5 grudnia 2020, 21:54

U mnie był pod koniec listopada, ale teraz się roztopił.

Avatar Near1

5 grudnia 2020, 21:35

W sumie i tak większość przespał. No i kolejne jojo reference do mojego życia.

Avatar Krzyniu

5 grudnia 2020, 20:43

był, popadał przez jeden dzień, pijany wpie....iłem się w zaspę boso i tyle ze śniegu
gówno obsrane zaj...ne
cały się skończył

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2020, 16:29

Mam nadzieję, że na święta też będzie padać

Avatar Simciakk

5 grudnia 2020, 20:35

U mnie padało tydzień temu i nadal się trzyma.

Avatar hlepo

3 grudnia 2020, 16:23

I po 3 dniach tak jak u mnie śnieg znika

Avatar
Grneral_kenobi

3 grudnia 2020, 16:25

@hlepo: u mnie jest już chyba z 4 lub 5 dni

Avatar Damond

3 grudnia 2020, 16:26

@hlepo: u mnie już w sobotę najzimniej podczas dnia będzie to chyba 5°C

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 grudnia 2020, 20:02

@hlepo: U mnie zniknął po 5 godzinach około

Avatar PzKpfw_IV

5 grudnia 2020, 20:29

@hlepo: u mnie spadł tydzień temu i wytrzymał do dziś.

Avatar saneSboy

5 grudnia 2020, 20:20

Ale tak nie bedzie

Avatar Kyoko1278

5 grudnia 2020, 20:06

Pan Samochodzik- mój ulubiony antagonista w Spongebobie

Avatar PLTronik

Edytowano - 3 grudnia 2020, 17:33

Czy tylko ja nie lubię śniegu?

Avatar Alfa7

5 grudnia 2020, 20:04

@PLTronik: Ja lubię, ale tylko do nowego roku

Avatar
Janusz_Taxi_2

3 grudnia 2020, 19:18

U mnie właśnie spadł śnieg

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Maksym1222
Dodane przez: Maksym1222

Nie po oczach

Znak czasów

Jeszcze jak

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka