Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Salmonnn66

10 czerwca 2023, 16:59

Ale scratch jest zajebisty akurat

Avatar Jestem_fajny

25 sierpnia 2021, 06:35

Rel

Avatar Robak_Fajny

10 sierpnia 2021, 22:06

To wy coś na informatyce robicie?
Bo my nawalamy w ogień i wode

Avatar Tomasz1977

14 kwietnia 2021, 20:47

No pewnie w 6. klasie zamiast Scratcha chcesz programować w Pythonie albo Asemblerze?

Avatar Lilka78900

11 kwietnia 2021, 13:43

Gdy byłam w 6 klasie to pan od informatyki przerabiał scratcha przez cały rok

Avatar PanterusPoProstu_KG

29 stycznia 2021, 10:25

Oj, prawda. U mnie jeszcze robiliśmy rysunki w beznadziejnym programie z żółwikiem, "Logomocja Imagine" bodajże. To było marnowanie umiejętności sprzętu, i to całkiem niezłego jak na szkołę...

Avatar Blendero

7 stycznia 2021, 09:36

z tymi lekcjami o bezpieczeństwie totalny rel

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2020, 10:43

A potem ciekawe, dlaczego 7e w mojej szkole nie umie pobrać pliku....

Avatar Simciakk

9 grudnia 2020, 18:05

chwila co

Avatar Aarix

15 grudnia 2020, 12:22

@Simciakk: jajco

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2020, 12:45

@Aarix: COMEDY GENIUS

Avatar Aarix

15 grudnia 2020, 12:22

Moja siostra w szóstej klasie uczyła się ostatnio jak pogrubić tekst w wordzie

Avatar Mordur

6 grudnia 2020, 18:28

Pamiętam jak moja nauczycielka od informatyki potrafiła mi pomóc w maks. jednym na cztery problemy z programem,a kończyło się to z reguły "nie wiem.Poszukaj rozwiązania w internecie"

Avatar Tonie

11 grudnia 2020, 10:48

@Mordur: ale jest to problem z internetem

Avatar Baturaj

10 grudnia 2020, 23:03

Ej, akurat ta prosta nauka programowania to jest git jak na podstawówkę

Avatar HappyB0i

9 grudnia 2020, 09:53

Ja w 5 i 6 klasie miałem też baltiego 3

Avatar Glisda

8 grudnia 2020, 08:19

Ja będąca w 6 klasie ,wiedząca że albo będą zadania dla przedszkolaków ,albo zadania pokroju tworzenia strony do tworzenia stron internetowych.

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2020, 18:52

Jestem w II klasie technikum, automatyczno - roboczym, więc informatyka jest nam szczególnie potrzebne. A dosłownie jedyne co mamy w podstawie programowej to robienie prezentacji i tylko prezentacji.

Avatar Veilla

7 grudnia 2020, 08:25

Powodzenia na egzaminie zawodowym

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 17:19

@Veilla: dzięki. Dobrze że mamy jeszcze symulatory

Avatar
GABIusz03

7 grudnia 2020, 22:09

Nawet u mnie w c++ (czy starym c) robiliśmy coś na mbedzie w technikum.

Avatar Lewaw12

Edytowano - 5 grudnia 2020, 10:08

Jak ja ostatnio osmieliłem się powiedzieć panu na informatyce co myslę na temat jego ch**owych zadań to skonczyła się na rozmowie z moimi rodzicami i wychowawcą

Avatar poulpolski

6 grudnia 2020, 20:12

@Lewaw12: A co mu powiedziałeś?

Avatar KonserwatywnyLiberal

7 grudnia 2020, 15:56

@poulpolski: Co myśli na temat jego ...jowych zadań

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Przerwa na herbatkę

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Rel

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka