I takim sposobem wszystkiego trzeba się dowiedzieć samemu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Rel
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2023, 16:59
Ale scratch jest zajebisty akurat
Odpisz
25 sierpnia 2021, 06:35
Rel
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:06
To wy coś na informatyce robicie?
Bo my nawalamy w ogień i wode
Odpisz
14 kwietnia 2021, 20:47
No pewnie w 6. klasie zamiast Scratcha chcesz programować w Pythonie albo Asemblerze?
Odpisz
11 kwietnia 2021, 13:43
Gdy byłam w 6 klasie to pan od informatyki przerabiał scratcha przez cały rok
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:25
Oj, prawda. U mnie jeszcze robiliśmy rysunki w beznadziejnym programie z żółwikiem, "Logomocja Imagine" bodajże. To było marnowanie umiejętności sprzętu, i to całkiem niezłego jak na szkołę...
Odpisz
7 stycznia 2021, 09:36
z tymi lekcjami o bezpieczeństwie totalny rel
Odpisz
5 grudnia 2020, 10:43
A potem ciekawe, dlaczego 7e w mojej szkole nie umie pobrać pliku....
Odpisz
9 grudnia 2020, 18:05
chwila co
Odpisz
15 grudnia 2020, 12:22
@Simciakk: jajco
Odpisz
15 grudnia 2020, 12:45
@Aarix: COMEDY GENIUS
Odpisz
15 grudnia 2020, 12:22
Moja siostra w szóstej klasie uczyła się ostatnio jak pogrubić tekst w wordzie
Odpisz
6 grudnia 2020, 18:28
Pamiętam jak moja nauczycielka od informatyki potrafiła mi pomóc w maks. jednym na cztery problemy z programem,a kończyło się to z reguły "nie wiem.Poszukaj rozwiązania w internecie"
Odpisz
11 grudnia 2020, 10:48
@Mordur: ale jest to problem z internetem
Odpisz
10 grudnia 2020, 23:03
Ej, akurat ta prosta nauka programowania to jest git jak na podstawówkę
Odpisz
9 grudnia 2020, 09:53
Ja w 5 i 6 klasie miałem też baltiego 3
Odpisz
8 grudnia 2020, 08:19
Ja będąca w 6 klasie ,wiedząca że albo będą zadania dla przedszkolaków ,albo zadania pokroju tworzenia strony do tworzenia stron internetowych.
Odpisz
5 grudnia 2020, 18:52
Jestem w II klasie technikum, automatyczno - roboczym, więc informatyka jest nam szczególnie potrzebne. A dosłownie jedyne co mamy w podstawie programowej to robienie prezentacji i tylko prezentacji.
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:25
Powodzenia na egzaminie zawodowym
Odpisz
7 grudnia 2020, 17:19
@Veilla: dzięki. Dobrze że mamy jeszcze symulatory
Odpisz
7 grudnia 2020, 22:09
Nawet u mnie w c++ (czy starym c) robiliśmy coś na mbedzie w technikum.
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2020, 10:08
Jak ja ostatnio osmieliłem się powiedzieć panu na informatyce co myslę na temat jego ch**owych zadań to skonczyła się na rozmowie z moimi rodzicami i wychowawcą
Odpisz
6 grudnia 2020, 20:12
@Lewaw12: A co mu powiedziałeś?
Odpisz
7 grudnia 2020, 15:56
@poulpolski: Co myśli na temat jego ...jowych zadań
Odpisz