Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2013, 15:19
To nie są zdjęcia z Egiptu. Poza tym widać, że są stare.
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:32
@slenderr: A gdzie jeszcze masz piramidy?
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:33
@dawidb: są jakieś kopie gdzieś na świecie...
Odpisz
25 lutego 2018, 18:24
@dawidb: Jest piramida na Antarktydzie.
Na razie nie można jej zbadać z powodu dużej ilości śniegu.
I to jest bardzo ciekawy temat, ponieważ wychodzi na to, że nie tylko w Egipcie je budowano ;)
A wiadomo przecież, że zlodowacenie naszej kuli ziemskiej nie jest czymś normalnym. Obecnie dalej jesteśmy przy zlodowaceniu.
Odpisz
4 października 2020, 07:27
@DejmonX: nie wiedziałam o tym ;o
Kurde jednak serio jeja bawi i uczy
Odpisz
18 grudnia 2013, 19:48
albo Piasek zbledniał albo zaj**** nam śnieg
Odpisz
17 grudnia 2013, 20:09
więc to tam podział się nasz śnieg
Odpisz
17 grudnia 2013, 15:36
Chyba posrało xd
Odpisz
17 grudnia 2013, 15:16
Apokalipsa... :D
Odpisz
17 grudnia 2013, 15:13
to w polsce cieplej niż w egipcie :O
Odpisz