Jak można bombelkowi tak odmówić?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2020, 22:27
Jak byłam kiedyś na wakacjach w Norwegii moja młodsza siostra niechcący lody na chodnik upuściła a miły sprzedawca dał jej za darmo nową porcję mimo tego, że mój tata chciał zapłacić.
Odpisz
11 grudnia 2020, 21:33
@Mianioo:
Odpisz
19 stycznia 2021, 11:13
@Mianioo: Norwegia najlepszy kraj
Odpisz
21 lipca 2021, 11:45
@Leoneqq:
-Należą do Skandynawwi.
-Są jednym z trzech krajów z których pochodzili wikingowie.
-Są dość dużym państwem.
Odpisz
14 lutego 2025, 17:59
@Mianioo: wiem data
Ale jednak jest roznica miedzy tym jak dziecko przez przypadek upuści lody a jakiś rozwydrzony bachor celowo je wyrzuci bo coś mu się nie podoba
Odpisz
7 grudnia 2020, 16:23
Ta ortografia
Odpisz
24 marca 2022, 09:46
@Kolodziej_1: Typowa dla madek
Odpisz
4 maja 2021, 11:47
Ludzie są ludźmi tylko wtedy gdy są ludźmi
Odpisz
5 października 2021, 23:14
@Anonikea: Oh shit, that's deep
Odpisz
10 grudnia 2020, 07:00
"tam pracują dzieci" prawie chiny
Odpisz
7 grudnia 2020, 20:39
Nigdy nie uwierzę, że ludzie serio w jakimś Macu podejdą do obsługi i powiedzą: "przecież to dziecko, proszę dać mi drugą porcję". Jeśli spotkam się z taką sytuacją to uznam ją za zrobioną dla żartu (chyba że będzie poważnie wyglądać).
Odpisz
5 grudnia 2020, 16:56
Głęboko wierze, że to bait
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:08
@HamiltonFan: tak to fake bo kina są zamknięte
Odpisz
7 grudnia 2020, 13:28
To fake nie z tego powodu. To kraży po wszystkich spotted i hejted od dobrych 2 lat i widział to już chyba każdy ale były tez wersje że dzieciak wyrzucił popcorn czy nachosy
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:27
w imieniu całej zielonej góry, przepraszam
Odpisz
7 grudnia 2020, 13:01
+1
Odpisz
7 grudnia 2020, 11:06
spefnosciom zielona góra bbedize plakac ze josz tam nie pszyjexdzież
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:33
Mi też czasami zapomni się napisać przecinka czy kropki, ale to już jest wyższa szkoła
Odpisz
7 grudnia 2020, 10:30
@kola3492: tacy ludzie powinni zwracać państwu koszty edukacji
Odpisz
7 grudnia 2020, 10:15
Czy tacy ludzie wiedzą o istnieniu ó?
Odpisz
7 grudnia 2020, 10:27
@korsti: ale po co to takie komu
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:15
Czemu Reddit przeniósł się na Facebooka?
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:51
Muszę ją znaleźć zaśmieca mi baba miasto
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:12
A mi się zdaje, że one doskonale wiedzą, jak to jest, kiedy dziecko się zdenerwuje..
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:05
Odpisz
6 grudnia 2020, 06:29
Odpisz