Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mianioo

7 grudnia 2020, 22:27

Jak byłam kiedyś na wakacjach w Norwegii moja młodsza siostra niechcący lody na chodnik upuściła a miły sprzedawca dał jej za darmo nową porcję mimo tego, że mój tata chciał zapłacić.

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2020, 21:33

Avatar Leoneqq

19 stycznia 2021, 11:13

@Mianioo: Norwegia najlepszy kraj

Avatar HansFrank

21 lipca 2021, 11:45

@Leoneqq:
-Należą do Skandynawwi.
-Są jednym z trzech krajów z których pochodzili wikingowie.
-Są dość dużym państwem.

Avatar Kallyiathenightlight

14 lutego 2025, 17:59

@Mianioo: wiem data
Ale jednak jest roznica miedzy tym jak dziecko przez przypadek upuści lody a jakiś rozwydrzony bachor celowo je wyrzuci bo coś mu się nie podoba

Avatar Kolodziej_1

7 grudnia 2020, 16:23

Ta ortografia

Avatar Jestem_fajny

24 marca 2022, 09:46

@Kolodziej_1: Typowa dla madek

Avatar Anonikea

4 maja 2021, 11:47

Ludzie są ludźmi tylko wtedy gdy są ludźmi

Avatar MetalSaiyan

5 października 2021, 23:14

@Anonikea: Oh shit, that's deep

Avatar KubaPatykPL

10 grudnia 2020, 07:00

"tam pracują dzieci" prawie chiny

Avatar RoyalPigeon

7 grudnia 2020, 20:39

Nigdy nie uwierzę, że ludzie serio w jakimś Macu podejdą do obsługi i powiedzą: "przecież to dziecko, proszę dać mi drugą porcję". Jeśli spotkam się z taką sytuacją to uznam ją za zrobioną dla żartu (chyba że będzie poważnie wyglądać).

Avatar HamiltonFan

5 grudnia 2020, 16:56

Głęboko wierze, że to bait

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 12:08

@HamiltonFan: tak to fake bo kina są zamknięte

Avatar Rakiczan

7 grudnia 2020, 13:28

To fake nie z tego powodu. To kraży po wszystkich spotted i hejted od dobrych 2 lat i widział to już chyba każdy ale były tez wersje że dzieciak wyrzucił popcorn czy nachosy

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 12:27

w imieniu całej zielonej góry, przepraszam

Avatar mania526

7 grudnia 2020, 13:01

+1

Avatar Mythe

7 grudnia 2020, 11:06

spefnosciom zielona góra bbedize plakac ze josz tam nie pszyjexdzież

Avatar kola3492

7 grudnia 2020, 09:33

Mi też czasami zapomni się napisać przecinka czy kropki, ale to już jest wyższa szkoła

Avatar szyper2006

7 grudnia 2020, 10:30

@kola3492: tacy ludzie powinni zwracać państwu koszty edukacji

Avatar korsti

7 grudnia 2020, 10:15

Czy tacy ludzie wiedzą o istnieniu ó?

Avatar jejaplxiaomi

7 grudnia 2020, 10:27

@korsti: ale po co to takie komu

Avatar Lorebreaker

7 grudnia 2020, 09:15

Czemu Reddit przeniósł się na Facebooka?

Avatar xKrychux

7 grudnia 2020, 08:51

Muszę ją znaleźć zaśmieca mi baba miasto

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 08:12

A mi się zdaje, że one doskonale wiedzą, jak to jest, kiedy dziecko się zdenerwuje..

Avatar KrosaK

7 grudnia 2020, 08:05

Avatar Ghost3385

6 grudnia 2020, 06:29

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Lekko nie będzie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

Angielskie śmieszki

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka