Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 października 2016, 20:27

tylko x

Avatar
RisaMurasaki

18 grudnia 2013, 13:33

Zespół R w X i Y nie występuje :)

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2014, 19:10

Tak to był chyba... "Team Flare" czy coś takiego...

Avatar
RisaMurasaki

7 lutego 2014, 21:02

Nie mam pojęcia bo nie grałam :)

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2014, 21:39

Ja osobiście tą wersję najmniej polubiłam, bo gra jest wyjątkowo łatwa do przejścia... skończyłam w 4 dni... :(

Avatar
RisaMurasaki

7 lutego 2014, 22:30

mnie brak 3Ds xD

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2014, 18:42

Ale można sobie ściągnąć emulator na kompa :)

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2015, 16:51

dokładnie masz rację

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 sierpnia 2015, 18:56

Chociaż jak teraz sobie o tym pomyślę, to niektóre rzeczy są tam nie najgorzej dopracowane. Dla przykładu wygląd postaci mi się podoba (na pewno fajniejszy od tych z 5 generacji) ale to już moje zdanie :) Opcja zmiany wyglądu postaci jest też fajna.

Avatar ghostarcher

19 czerwca 2015, 20:31

najlepsze jest to że dzisiaj mi doszło Nintendo z tą właśnie grą. szkoda tylko że ze złą ładowarką.

Avatar jasnib

26 stycznia 2014, 01:48

Jestę za biedny na 3ds i pokemon x (bo wole x)

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2013, 15:57

Zawsze trzeba mieć jakieś hobby.Poza tym sam szacun za to,że nikt oprócz fotografa nie wyczaił,że gra w takie pierdoły będąc w wojsku D

Avatar grzesioza15

18 grudnia 2013, 18:16

PIERDOŁY?! (Zdenerwowanie) Pokemon to NAJLEPSZA GRA (masturbacja) !

Avatar Flyingseeker

Edytowano - 18 grudnia 2013, 13:33

Chyba przed Zespołem Flare. ._.

Avatar Mermeros

18 grudnia 2013, 12:10

Zawsze coś.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tacy sami, a ściana między nami

Zdeklasowani znowu

Pilne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka