Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koniecnazw

7 grudnia 2020, 21:54

Zielony jest obcym dla astronautów a austronauci są obcymi dla zielonka.

Avatar SdeltaS

14 grudnia 2020, 11:45

@koniecnazw: Y E S .

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2020, 10:57

Avatar
Trucizna

8 grudnia 2020, 09:03

ale to nie zmienia faktu, że nadal są nam obcy xD

Avatar Krzyniu

8 grudnia 2020, 10:48

nie są nic a nic, to jest mój ziom Franek, poznaliśmy się na tinderze

Avatar
Trucizna

8 grudnia 2020, 15:06

@Krzyniu: Teraz nam go przedstawiłeś, to teraz nie jest obcy :)

Avatar higrus

7 grudnia 2020, 23:46

A co jeśli obcy będzie mieszkał na ziemi i jego dzieci wnoki i pra wnuki się urodzą na ziemi to już są ziemianami pochodzenia np marsjańskiego czy dalej kosmitami

Czekaj co

Avatar mememe5

8 grudnia 2020, 08:05

@higrus: Raczej nie no bo jak np. niemiec pojedzie do polski i jego żona tam urodzi dziecko to w sumie ch*j nie wiem nie pytaj mnie

Avatar PanMietek

6 grudnia 2020, 18:26

czemu to jeszcze nie jest na głównej przecież genialny mem

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 20:08

@PanMietek: już jest

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2020, 14:23

po co robic memy z przeklenstwami i potem je cenzurowac xd

Avatar Zwykly_Zlodziej

6 grudnia 2020, 14:26

po co pisać przekleństwa a potem je cenzurować?

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2020, 14:28

@Zwykly_Zlodziej: nie wiem ja nie cenzuruje, jeja mi cenzuruje :/

Avatar PLTronik

6 grudnia 2020, 14:29

Trochę bez sensu że jest taka automatyczna cenzura

Avatar NormalnyCzlowiek

6 grudnia 2020, 15:25

po co pisać przekleństwa?

Avatar PLTronik

Edytowano - 6 grudnia 2020, 14:25

Tytuł, oh tytuł, taki piękny..
Co autor miał na myśli??
No
Napewno to że gdzieś na dworzu.. Stało drzewo, i to ono spowodowało że autor tego napisał taki tytuł

Avatar Poropek

Edytowano - 6 grudnia 2020, 14:33

@PLTronik: po prostu wziąłem 3 marsjanki na raz

Avatar PLTronik

6 grudnia 2020, 14:57

Avatar LOKO30

6 grudnia 2020, 14:26

K...a mam teraz rozkmine po tym

Avatar Sansfrompoland_505

6 grudnia 2020, 14:26

teoretycznie jak na to tak spojrzeć my sami jesteśmy kosmitami, ponieważ żyjemy na planecie która jest w kosmosie. Wiem, wiem Ameryki nie odkryłem, to po prostu mój punkt widzenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Poropek
Dodane przez: Poropek
Tagi: #kosmita, #obcy

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Były nóżki, nie ma nóżek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Co za przypadek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka