Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2020, 12:25
Jeśli oni dalej w to brną pomimo braku szacunku,to w sumie mi ich nawet nie szkoda.
Odpisz
9 grudnia 2020, 02:20
Nintendo teraz
Odpisz
9 grudnia 2020, 09:20
@PanDyrektor: Polska też
Odpisz
6 grudnia 2020, 22:20
Przecież klienci lubią być r....ni w dupe przez duże firmy.
Np. Rynek gier. Wszyscy narzekają na EA, Bethesde, Ubisoft ale jakoś ich coroczne FIFY i assasyny sprzedają się jak cieple bulki...
Odpisz
6 grudnia 2020, 22:35
Bethesde ja tam lubie. Nie lubie glitchy w ich grach
Odpisz
8 grudnia 2020, 20:16
Za dużo normików
Trzeba się ich pozbyć
Odpisz
6 grudnia 2020, 21:20
Apple?
Odpisz
6 grudnia 2020, 21:30
Hotel?
Odpisz
6 grudnia 2020, 21:49
trivago
Odpisz
8 grudnia 2020, 20:03
chociaż w sumie nie tylko z Apple tak jest
Odpisz