Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tymi się chodzi
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2020, 12:16
Ciekawe jakby to wyglądało.
PROMOCJA NA IPHONE DLA JULEK!
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:19
Co? Ja takich reklam nie widziałem
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:21
@OwOcomedy: Nie wiem jakim to zrobiłeś, ale ci zazdroszczę. [przykład reklamy z młodzieżowym słowem roku]
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:26
@HamiltonFan: W tym roku byłby burger - Sasin
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:28
@HamiltonFan: bo pewnie nie siedzę na Facebooku i Twitterze, albo nie zwracałem na nie uwagi, albo je znosiłem
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:32
@cos_ktos: czyli Burger za którego zapłaciłeś, ale nigdy nie miałeś szansy skonsumować?
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:35
@jakub17: Dokładnie, KFC znając życie napisałoby w poście "Jesieniary, Julki, Alternatywki wbijajcie na burgerowego Sasina do NAS UWAGA UWAGA bez obaw kosztuje mniej niż 1 Sasin :DDD!!!!11!1!!!"
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:03
@OwOcomedy: też nie widziałem
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:06
@Soczystylosos:
Odpisz
8 grudnia 2020, 18:25
@HamiltonFan: w zeszłym roku akurat bez względu na wynik większość uważała że słowem roku były "dymy" bo większość często go używała a alternatywka rzadko była używana
Odpisz
8 grudnia 2020, 15:49
w sumie to ciekawie by było usłyszeć:
"Sasinowe przeceny w Media Expert"
Odpisz
8 grudnia 2020, 14:16
Albo Chajzer i ta babka w DDTVN. Brrrrr....
Odpisz
8 grudnia 2020, 13:19
niepowiem, uśmiałbym się widząc reklamy używające sasina.
Odpisz
8 grudnia 2020, 13:26
@dawid51: Chcesz przej...ć swoje pieniądze jak Sasin na polskie wybory? Jeżeli tak to ten produkt jest S T W O R Z O N Y dla ciebie!!!
Odpisz
8 grudnia 2020, 13:35
@dawid51: albo Julki lub Koronawirusa
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:13
yay, koniec grudnia z dawką krindżu
choć w tym roku ciekawie by wyglądały, nie ma co
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:16
@Przyczajonyodkurzacz: Kupujcie w promocji tylko 0,0000070 sasina!
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:17
@KrosaK: nie bądź jak Julka - wybierz nasz produkt
Odpisz
7 grudnia 2020, 10:44
@KrosaK:
Odpisz
8 grudnia 2020, 12:46
@HamiltonFan: akurat w imposcie sa bogowie marketingu a nie wypoceni 30 latkowie
Odpisz
7 grudnia 2020, 09:34
"Nie musisz płacić całego Sasina za jeden kubełek!"
"Teraz stripes hot jedynie za 5.99!"
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:50
W sumie wyniki podali więc firmy nadal mogą robić reklamy ale te słowa nie są zbyt dobre na reklamy
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:37
I nie będzie trzeba słuchać prowadzących programów próbujących być na siłę na czasie
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:21
Eluwina jesieniaro😎, eluwina alternatywko😎.
Ogólnie to JD (jest dobrze)😎 bo tylko dzbany nie kupują bananów z Biedronka sp.z.o.o.😎
Eluwina idziemy spewuenić jakąś Julke.😎
***** *** (mocny kox) 😎
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:24
jooooo to teraz mają biedronki w zoo?
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:29
@GhostP_: Joł ziom😎 oczywiście że tak ziom, nie bądź dzban😎 i ogarnij banany z Biedronka sp.z.o.o.😎 Mainuje Yasuo😎 i kupuje banany z Biedronka sp.z.o.o.😎Twój stary pijany i Sasin już ogarneli (NO SCAM, LEGIT 100% , O 3 W NOCY) 😎
❤️🧡💛💚💙💜
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:14
Eluwina jesieniary. Zapraszamy na naszą alternatywkę
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:09
racja
Odpisz
7 grudnia 2020, 08:09
oj tak
Odpisz