Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar czlowiekjasiolec

14 grudnia 2020, 12:16

Ciekawe jakby to wyglądało.

PROMOCJA NA IPHONE DLA JULEK!

Avatar OwOcomedy

7 grudnia 2020, 08:19

Co? Ja takich reklam nie widziałem

Avatar HamiltonFan

7 grudnia 2020, 08:21

@OwOcomedy: Nie wiem jakim to zrobiłeś, ale ci zazdroszczę. [przykład reklamy z młodzieżowym słowem roku]

Avatar cos_ktos

7 grudnia 2020, 08:26

@HamiltonFan: W tym roku byłby burger - Sasin

Avatar OwOcomedy

7 grudnia 2020, 08:28

@HamiltonFan: bo pewnie nie siedzę na Facebooku i Twitterze, albo nie zwracałem na nie uwagi, albo je znosiłem

Avatar jakub17

Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:32

@cos_ktos: czyli Burger za którego zapłaciłeś, ale nigdy nie miałeś szansy skonsumować?

Avatar cos_ktos

Edytowano - 7 grudnia 2020, 08:35

@jakub17: Dokładnie, KFC znając życie napisałoby w poście "Jesieniary, Julki, Alternatywki wbijajcie na burgerowego Sasina do NAS UWAGA UWAGA bez obaw kosztuje mniej niż 1 Sasin :DDD!!!!11!1!!!"

Avatar Soczystylosos

7 grudnia 2020, 09:03

@OwOcomedy: też nie widziałem

Avatar OwOcomedy

7 grudnia 2020, 09:06

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2020, 18:25

@HamiltonFan: w zeszłym roku akurat bez względu na wynik większość uważała że słowem roku były "dymy" bo większość często go używała a alternatywka rzadko była używana

Avatar silvertape

8 grudnia 2020, 15:49

w sumie to ciekawie by było usłyszeć:
"Sasinowe przeceny w Media Expert"

Avatar mememe5

8 grudnia 2020, 14:16

Albo Chajzer i ta babka w DDTVN. Brrrrr....

Avatar dawid51

8 grudnia 2020, 13:19

niepowiem, uśmiałbym się widząc reklamy używające sasina.

Avatar BobakBobak

8 grudnia 2020, 13:26

@dawid51: Chcesz przej...ć swoje pieniądze jak Sasin na polskie wybory? Jeżeli tak to ten produkt jest S T W O R Z O N Y dla ciebie!!!

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2020, 13:35

@dawid51: albo Julki lub Koronawirusa

Avatar Przyczajonyodkurzacz

7 grudnia 2020, 08:13

yay, koniec grudnia z dawką krindżu
choć w tym roku ciekawie by wyglądały, nie ma co

Avatar KrosaK

7 grudnia 2020, 08:16

@Przyczajonyodkurzacz: Kupujcie w promocji tylko 0,0000070 sasina!

Avatar Przyczajonyodkurzacz

7 grudnia 2020, 08:17

@KrosaK: nie bądź jak Julka - wybierz nasz produkt

Avatar HamiltonFan

7 grudnia 2020, 10:44

Avatar Czarnyrozowy

8 grudnia 2020, 12:46

@HamiltonFan: akurat w imposcie sa bogowie marketingu a nie wypoceni 30 latkowie

Avatar Dziwak

7 grudnia 2020, 09:34

"Nie musisz płacić całego Sasina za jeden kubełek!"
"Teraz stripes hot jedynie za 5.99!"

Avatar Rosse303

7 grudnia 2020, 08:50

W sumie wyniki podali więc firmy nadal mogą robić reklamy ale te słowa nie są zbyt dobre na reklamy

Avatar toster77

7 grudnia 2020, 08:37

I nie będzie trzeba słuchać prowadzących programów próbujących być na siłę na czasie

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 08:21

Eluwina jesieniaro😎, eluwina alternatywko😎.
Ogólnie to JD (jest dobrze)😎 bo tylko dzbany nie kupują bananów z Biedronka sp.z.o.o.😎
Eluwina idziemy spewuenić jakąś Julke.😎
***** *** (mocny kox) 😎

Avatar GhostP_

7 grudnia 2020, 08:24

jooooo to teraz mają biedronki w zoo?

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 08:29

@GhostP_: Joł ziom😎 oczywiście że tak ziom, nie bądź dzban😎 i ogarnij banany z Biedronka sp.z.o.o.😎 Mainuje Yasuo😎 i kupuje banany z Biedronka sp.z.o.o.😎Twój stary pijany i Sasin już ogarneli (NO SCAM, LEGIT 100% , O 3 W NOCY) 😎
❤️🧡💛💚💙💜

Avatar NormalnyCzlowiek

7 grudnia 2020, 08:14

Eluwina jesieniary. Zapraszamy na naszą alternatywkę

Avatar Bartolinise

7 grudnia 2020, 08:09

racja

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2020, 08:09

oj tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar HamiltonFan
Dodane przez: HamiltonFan

Co za przypadek

Tymi się chodzi

Jeszcze jak

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka