Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2020, 11:10
Wgóręgłos za cyborga
Odpisz
21 grudnia 2020, 13:57
@Anonimowygosc: wgóręgłos za wgóręgłos za cyborga
Odpisz
16 maja 2021, 11:13
@Spider007: wgóręgłos za wgóręgłos za wgóręgłos za cyborga
Odpisz
21 kwietnia 2021, 10:25
Ściągnąłeś z książki tylko wzory, ale zepsułeś obliczenia
Odpisz
14 grudnia 2020, 10:24
podobna sytuacja xd
Odpisz
11 grudnia 2020, 18:02
Cyborg powinien być narodowym memem.
Odpisz
14 grudnia 2020, 09:02
@Kubsonate: tak
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:33
Miałam tak samo.
*Sprawdzian z matematyki*
1. Oblicz
- coś tam coś
- jakieś coś
- itp
Ja: *kalkulator time* *książka time* *internet time*
Ocena na koniec: 2+
Ja: CO KUWA?!
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:54
@Loginamika04: ja tam bym się cieszył
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:55
@wuj3456: ja nie bo mam same 4 i 5 a dwuja to koszmar
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:56
@Loginamika04: poczekaj poczekaj kiedyś to będzie dobra ocena
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:58
@wuj3456: jestem w ósmej klasie. Dla połowy społeczności z mojego otoczenia to JEST dobra ocena
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:58
@Loginamika04: poczekaj do średniej
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:59
@wuj3456: mam tak znajome. Przerabiałam ich materiał. Dość łatwy
Odpisz
9 grudnia 2020, 14:13
@wuj3456: zgadzam się ze 2 to dobra ocena :D
Odpisz
9 grudnia 2020, 14:14
@WZKamilsky: nie dla każdego
Odpisz
10 grudnia 2020, 12:11
@Loginamika04: jeśli ściągałeś z brainly/jakąś pierwsza strona na wyszukiwarce, to jest duża szansa na to, że Pani ją zna
Odpisz
10 grudnia 2020, 13:17
@KubaPatykPL: to nie było brainly
Odpisz
11 grudnia 2020, 16:11
@Loginamika04: LUB JAKAŚINNA PIERWSZA ODPOWIEDŻ NA TWOJE ZAPYTANIE W GOOGLE
Odpisz
11 grudnia 2020, 16:21
@KubaPatykPL: to było w kalkulatorze do algebry
Odpisz
10 grudnia 2020, 17:22
to ja na historii kiedy potem też sprawdziłam wyniki testu odrazu po napisaniu i powinna była wyjść chociaż 5+ a dostałam 4- :(((
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:56
@Kaosuke: ja zostawię ten komentarz tutaj
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:31
Trzeba też niestety umieć formułować spójne i poprawne gramatycznie jak i tematycznie wypowiedzi.
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:36
@Baturaj: a co jeżeli to był test typu A,B,C
Odpisz
9 grudnia 2020, 22:53
@TheVellox46:
Odpisz
10 grudnia 2020, 07:47
@Baturaj: u mnie zrobiono test z biologii, śćiągając z Internetu dostałem 3.
Odpisz
10 grudnia 2020, 07:15
Miałem dobre odp i tak nie zaliczyła :b
Odpisz
9 grudnia 2020, 15:29
Z książki, internetu, zeszytu, grupy klasowowej, kalkulatora, po tygodniu nauki
Odpisz
9 grudnia 2020, 14:12
ja tak z chemi sciągałem z neta ksiażki itd i ...j 30% 1 k...a
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:17
Taka jest moja biologia. mamy ponad 30% ponadprogramowych treści
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:16
Ja ściągałem z kalkulatora, zapisywałem obliczenia i 2+ POV:Bruh moment
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:32
można szablon?
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:33
@Ynnarski: Trzymaj bo jestem OPem
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:42
Ale ty ściągałeś z książki kucharskiej
Odpisz
7 grudnia 2020, 12:44
@SuperCebula: idealna na chemie
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:11
@SuperCebula: lepiej z atlasu świata
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:23
@Czaderek07: z atlasu grzybów na matmie
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:30
@matiExtreme: jeszcze lepiej
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:13
Ja tak miałem ostatnio. Wszytkie odpowiedzi dobrze ale nie zdążyłem zapisać działań i pała
Odpisz