Myślenie dziewczyn i facetów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Przyszłość jest piękna
Jakby trochę nie fair
Cóż za brak szacunku
Przerwa na herbatkę
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2012, 17:39
taaaaaaaaa, jasne ja nie zkomentuje bo nie chce nikogo obrazac
Odpisz
3 stycznia 2017, 09:01
@LadyGaba413: ?¿
Chcesz narzucić że nie ma mądrzejszych facetów?
Nie każdy myśli h*jem
NRZUCASZ MI PŁEĆ!?
Odpisz
19 lutego 2017, 02:04
@Nyanfetamina: wtf
Odpisz
19 lutego 2017, 02:05
Czemu ja tego nie pamiętam..
Odpisz
19 lutego 2017, 02:11
@Nyanfetamina: Ale czemu na komentarz sprzed pięciu lat? ;-;
Odpisz
19 lutego 2017, 02:13
Nudzi mi się
I jestem archeologiem
Lubie dizioziajły
Roar
Odpisz
19 lutego 2017, 02:19
@Nyanfetamina: Roar
Odpisz
24 marca 2017, 09:42
@Nyanfetamina: X ku*w a D
Odpisz
10 grudnia 2017, 11:25
@LadyGaba413: kolejne dziecko na jeja
Odpisz
5 lutego 2018, 22:03
@Nyanfetamina: i to, drodzy użytkownicy, jest ODKOP. Nie jakiś półroczny, tylko porządny, pięcioletni.
Odpisz
5 lutego 2018, 22:15
@Grzechoooo: A żeby to był pierwszy taki
Odpisz
5 lutego 2018, 22:16
@Nyanfetamina: nie pierwszy, ale niektórzy odkopem nazywają odpowiedzenie na komentarz sprzed 2 miesięcy.
Odpisz
5 lutego 2018, 22:18
@Grzechoooo: Amatorstwo
Odpisz
5 lutego 2018, 22:25
@Nyanfetamina: dokładnie
Odpisz
4 czerwca 2018, 21:11
@Grzechoooo: Dla mnie to jest jak patrzenie w niedaleką przeszłość. 2-3 lata to tylko odwiedziny przeszłości. 4 i powyżej to jest odkop.
Odpisz
4 czerwca 2018, 21:23
@TrueStoryGuy: o właśnie. Znaczy potocznie można odkopem nazywać odwiedzenie komentarza sprzed 2 lat, ale to tylko potocznie, nieprofesjonalnie.
Odpisz
20 stycznia 2020, 00:47
@Grzechoooo: a więc odwiedzam tą przeszłość i zostawiam znaki dla pozostałych wędrowników
Odpisz
23 stycznia 2020, 12:46
@WikipediaMoimZyciem: fck you obudziłeś mnie xD
Odpisz
23 listopada 2022, 14:42
@Filipsss: Szukasz przyjaciół bo sam jesteś dzieckiem. Wiem wiek komentarza
Odpisz
12 kwietnia 2024, 21:10
@HansFrank: 3 odkop po 2 latach lecimy
Odpisz
7 stycznia 2012, 21:22
facet jest mądrzejszy - ma 2 głowy XD
Odpisz
25 marca 2012, 14:50
I znów - wyborny suchar, milordzie! Ja tam osobiście mam jedną głowę i jednego h*ja , nie wiem jak ty. :)
Odpisz
25 marca 2012, 19:10
@Michal043: ja tak samo, a to był, jak sam wspomniałeś - suchar, i miał nim być, a widzę, że ty nie do końca skumałeś o co chodzi
Odpisz
29 marca 2012, 14:50
Bardzo dobrze zrozumiałem... Po prostu mnie to nie śmieszy. :)
Odpisz
30 marca 2012, 15:22
@Michal043: no cóż... jednym się spodoba, drugim nie XP. nie czepiam się jakby co.
Odpisz
17 sierpnia 2011, 15:06
nie można myśleć sercem, bo serce tylko pompuje krew, to jego jedyna funkcja ;p tak na serio uczucia, myśli, inteligencja, instynkt to wszystko jest w mózgu.
Odpisz
28 stycznia 2012, 18:25
@mikulek04: ktoś cie prosiło lekcje ciała? xd
Odpisz
15 sierpnia 2011, 20:12
dobre:D
Odpisz
15 sierpnia 2011, 12:37
święta racja :D
Odpisz
8 sierpnia 2011, 21:36
prawda :))
5 jest :P :);D
Odpisz
8 sierpnia 2011, 21:18
Ja nie myślę sercem, ani główką(bo jej nie mam xD). Czy to znaczy, że nie mam określonej płci? Hmm... Interesujące... xD
Odpisz
8 sierpnia 2011, 20:12
mnich ma racje :D my tylko chcemy podtrzymać gatunek, czy to coś złego ? :}
Odpisz
7 sierpnia 2011, 20:23
nie rozumiem
Odpisz
7 sierpnia 2011, 22:01
To znaczy, że jesteś za młody :P
Odpisz
7 sierpnia 2011, 12:07
ten po prawej wygląda ja czubek pytona
Odpisz
7 sierpnia 2011, 12:48
@Sharkin: Nie wypowiadaj się więcej...
Odpisz
7 sierpnia 2011, 13:37
@Magnus: a co? zgorszyłem Cię?
Btw. Mogę pisać co chcę i nikt tego mi zabronić nie może.
Odpisz
7 sierpnia 2011, 14:42
@Magnus: A teraz cię uświadomie. Właśnie o TO chodzi w tym obrazku! 0=
Odpisz
7 sierpnia 2011, 17:34
@ziom200: Wiem, że o to chodzi w tym obrazku, tylko po cholerę pisać oczywiste?... Nie cierpię tego...
Odpisz
7 sierpnia 2011, 13:55
no niewiem...
Odpisz
7 sierpnia 2011, 13:45
normalnie serce i rozum z tej reklamy 5/5 ^^
Odpisz
7 sierpnia 2011, 11:44
5/5
Odpisz
7 sierpnia 2011, 11:13
Ano my chcemy by nasz gatunek cały czas się rozrastała, a one by tylko gadały ergo świat by wymarł !
Odpisz
7 sierpnia 2011, 09:07
ja się z tym zgadzam...
Odpisz