Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 grudnia 2020, 08:32
Gry powinny kosztować max stówę i ...j
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:33
@Loreaken: Dolarów, euro, zł, koron?
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:34
@starmagedon: A jaka jest waluta na memie?
Czytać nie umiesz?
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:34
@Loreaken: no maks 150
a nie 300 zł za coś co nwm czy mi się spodoba
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:35
@Loreaken: Mówisz ogólnie. Mem odnosi się tylko do polski.
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:37
@starmagedon: No to rusz kopułą chociaż ten jeden raz i skojarz ze sobą te dwie informacje
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:42
@Loreaken: Dobrze. Więc gry kosztują maksymalnie stówę. 100 zł to około 27,27 dolarów amerykańskich. Gta v, np, które kosztowało 265 mln dolarów amerykańskich mogłoby mieć problem ze zwróceniem się.
Więc pomyśl zanim coś napiszesz.
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:43
@starmagedon: To już nie mój problem
Niech zdychają pazerne k...y
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:45
@starmagedon: Online
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:45
@Loreaken: Wtedy nie zagralibyśmy w wiele dobrych gier.
Gry mają to do siebie, że nie są tanie w produkcji, te większe. I nikt nie tworzyłby takich kolosów jeśli mieliby odgórnie narzuconą granice, przez którą gra nie zwróciłaby samych kosztów.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:48
W sumie nie wiem cy online czy podstawka tyle kosztowała. To i tak jedna z drożnych gier.
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:40
@Loreaken: Jakbym spotkał Cię w prawdziwym życiu na ulicy, to chyba lepa na czoło byś dostał xd
Odpisz
11 grudnia 2020, 13:24
@Loreaken: nie będą kosztować bo ci którzy zrobili grę muszą zarobić
Odpisz
11 grudnia 2020, 13:26
@Loreaken: a powinny maks 100 zł na rynku światowym? Nie nakreśliłeś
Odpisz
11 grudnia 2020, 13:33
@Darwidx: Najpierw musiałbyś doskoczyć do tego czoła dzieciaku
Odpisz
11 grudnia 2020, 15:48
@Loreaken: tym czasem cyberpunk robiony przez prawie 8lat przez ponad 1000osób
Odpisz
11 grudnia 2020, 15:50
@chomig_bobig: Tymczasem ja mający to głęboko w dupie
Odpisz
11 grudnia 2020, 18:26
@Cheems_Kosmonauta: Maksymalnie każda nowa gra, która jest dobrze zrobiona powinna kosztować 250 złoty, wyższa cena jest przesadą ekonomiczną, niższa niż 150 zł stratą twórcy. Gra następnie z czasem tanieje przez kilka lat (2-5 lat) aż do ceny 30 - 50 zł zostając na tym poziomie aż do jej wycofania przez twórcę co może zdarzyć się kiedykolwiek. Gry starzeją się bardzo szybko na rynku, ale ich koszt jest głównie stosunkowy, niezmienny w nadmiarze. Cena sieciowych gier jest na podobnym poziomie w porównaniu do single playerów. Wszystkie gry z ceną powyżej 250 zł są testowe lub symulacyjne, które próbują wykazywać jak najlepsze efekty oraz mobilność rozgrywki jak i samego poruszania się w takich grach. Choć w nadmiarze są to po prostu scamy. Gry z bardzo niską ceną są niszowe i często niedokończone co wynika z samego kosztu oraz wykorzystania w większości kupionych assetów. Ogólnie cena gier jest korporacyjnie kontrolowana i może nad zbyt lekko zawyżana, ale w większości przypadków poprawna względem włożonej pracy oraz kosztów jej wytworzenia.
Odpisz
12 grudnia 2020, 01:18
@starmagedon: zarobiliby 3 136 050 000 zł czyli to byłby zysk 2871 mln i 50 tysięcy na czysto oczywiście zakładając że każde z tych 115mln sprzedanych kopii kosztowałoby 27,7$ co jest nie możliwe. Ale nawet zakładając że tylko pierwsze 11 mln kopii za tyle się sprzedało to dalej jest jest 275 mln dolarów. Jak dla mnie całkiem nieźle :)
Odpisz
11 grudnia 2020, 12:32
A ja mortal kombat 11 upolowałem na Steamie za 60 zł.
Odpisz
9 grudnia 2020, 09:41
Ja tam czekam kilka miesięcy aż gra stanieje albo na wyprzedaże świąteczne czy coś
Odpisz
9 grudnia 2020, 09:06
Nie tylko z grami tak jest.
Odpisz
9 grudnia 2020, 08:24
Janusze:
Odpisz