Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loreaken

Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:32

Gry powinny kosztować max stówę i ...j

Avatar starmagedon

9 grudnia 2020, 08:33

@Loreaken: Dolarów, euro, zł, koron?

Avatar Loreaken

9 grudnia 2020, 08:34

@starmagedon: A jaka jest waluta na memie?
Czytać nie umiesz?

Avatar Cheems_Kosmonauta

9 grudnia 2020, 08:34

@Loreaken: no maks 150
a nie 300 zł za coś co nwm czy mi się spodoba

Avatar starmagedon

9 grudnia 2020, 08:35

@Loreaken: Mówisz ogólnie. Mem odnosi się tylko do polski.

Avatar Loreaken

9 grudnia 2020, 08:37

@starmagedon: No to rusz kopułą chociaż ten jeden raz i skojarz ze sobą te dwie informacje

Avatar starmagedon

Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:42

@Loreaken: Dobrze. Więc gry kosztują maksymalnie stówę. 100 zł to około 27,27 dolarów amerykańskich. Gta v, np, które kosztowało 265 mln dolarów amerykańskich mogłoby mieć problem ze zwróceniem się.

Więc pomyśl zanim coś napiszesz.

Avatar Loreaken

9 grudnia 2020, 08:43

@starmagedon: To już nie mój problem
Niech zdychają pazerne k...y

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2020, 08:45

@starmagedon: Online

Avatar starmagedon

Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:45

@Loreaken: Wtedy nie zagralibyśmy w wiele dobrych gier.

Gry mają to do siebie, że nie są tanie w produkcji, te większe. I nikt nie tworzyłby takich kolosów jeśli mieliby odgórnie narzuconą granice, przez którą gra nie zwróciłaby samych kosztów.

Avatar starmagedon

Edytowano - 9 grudnia 2020, 08:48

W sumie nie wiem cy online czy podstawka tyle kosztowała. To i tak jedna z drożnych gier.

Avatar Darwidx

11 grudnia 2020, 12:40

@Loreaken: Jakbym spotkał Cię w prawdziwym życiu na ulicy, to chyba lepa na czoło byś dostał xd

Avatar Xgamer

11 grudnia 2020, 13:24

@Loreaken: nie będą kosztować bo ci którzy zrobili grę muszą zarobić

Avatar Jurekis_

11 grudnia 2020, 13:26

@Loreaken: a powinny maks 100 zł na rynku światowym? Nie nakreśliłeś

Avatar Loreaken

11 grudnia 2020, 13:33

@Darwidx: Najpierw musiałbyś doskoczyć do tego czoła dzieciaku

Avatar chomig_bobig

11 grudnia 2020, 15:48

@Loreaken: tym czasem cyberpunk robiony przez prawie 8lat przez ponad 1000osób

Avatar Loreaken

11 grudnia 2020, 15:50

@chomig_bobig: Tymczasem ja mający to głęboko w dupie

Avatar TrueStoryGuy

11 grudnia 2020, 18:26

@Cheems_Kosmonauta: Maksymalnie każda nowa gra, która jest dobrze zrobiona powinna kosztować 250 złoty, wyższa cena jest przesadą ekonomiczną, niższa niż 150 zł stratą twórcy. Gra następnie z czasem tanieje przez kilka lat (2-5 lat) aż do ceny 30 - 50 zł zostając na tym poziomie aż do jej wycofania przez twórcę co może zdarzyć się kiedykolwiek. Gry starzeją się bardzo szybko na rynku, ale ich koszt jest głównie stosunkowy, niezmienny w nadmiarze. Cena sieciowych gier jest na podobnym poziomie w porównaniu do single playerów. Wszystkie gry z ceną powyżej 250 zł są testowe lub symulacyjne, które próbują wykazywać jak najlepsze efekty oraz mobilność rozgrywki jak i samego poruszania się w takich grach. Choć w nadmiarze są to po prostu scamy. Gry z bardzo niską ceną są niszowe i często niedokończone co wynika z samego kosztu oraz wykorzystania w większości kupionych assetów. Ogólnie cena gier jest korporacyjnie kontrolowana i może nad zbyt lekko zawyżana, ale w większości przypadków poprawna względem włożonej pracy oraz kosztów jej wytworzenia.

Avatar Lekki69

12 grudnia 2020, 01:18

@starmagedon: zarobiliby 3 136 050 000 zł czyli to byłby zysk 2871 mln i 50 tysięcy na czysto oczywiście zakładając że każde z tych 115mln sprzedanych kopii kosztowałoby 27,7$ co jest nie możliwe. Ale nawet zakładając że tylko pierwsze 11 mln kopii za tyle się sprzedało to dalej jest jest 275 mln dolarów. Jak dla mnie całkiem nieźle :)

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2020, 12:32

A ja mortal kombat 11 upolowałem na Steamie za 60 zł.

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2020, 09:41

Ja tam czekam kilka miesięcy aż gra stanieje albo na wyprzedaże świąteczne czy coś

Avatar Quackmore

9 grudnia 2020, 09:06

Nie tylko z grami tak jest.

Avatar starmagedon

9 grudnia 2020, 08:24

Janusze:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Breacher
Dodane przez: Breacher

Nie są aż takie pyszne

Młodzi gniewni

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka