Nie będę nikomu płacił dodatkowych pieniędzy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Północne Węgry
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2013, 13:45
Skoro można samemu dowieźć,niż czekać na dostawę lub za nią płacić,to trzeba zawsze próbować :)
Odpisz
19 grudnia 2013, 12:54
i to jest dobre w skuterach :)
Odpisz
19 grudnia 2013, 11:02
Myślę, że gorszy jest sam czas oczekiwania na dostawę. Jakby wynosił pół godziny to więcej osób by skorzystało. No dobra, żeby chociaż tego samego dnia przywieźli.
Odpisz