Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Przypałowo
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2018, 11:04
RIP Luigi
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:20
To jest Luigi.
Luigi robi za Mario dużą część roboty.
Tylko Mario zgarnia całą chwałę.
Ale Luigi się tym nie przejmuje.
Bądź Mądry.
Bądź jak Luigi.
Odpisz
17 września 2016, 22:25
@Kostus0013: Luigi jest sławniejszy i bogatszy od mario...
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:47
@dawidz1612: Lel, nie ma to jak dostać hejty za to że mówię jak jest...
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:39
@dawidz1612: Mario wystepuje w większości tytułów gier z serii a ten mówi że Luigi slawniejszy, serio?
Odpisz
1 lutego 2017, 13:57
@arenak1111: Lol, chodzi mi o to że wudług faubły mario, amebo...
Odpisz
1 lutego 2017, 14:21
@dawidz1612: Gdzie w fabule uniwersum Mario jest wspomnienienie o bogactwie i sławie
Odpisz
1 lutego 2017, 15:35
@arenak1111: Wiele raz, i porszę nie łapkować mnie w dół.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 08:01
Weegee jest smutny.
Odpisz
13 grudnia 2015, 18:04
ja jestem ja luigi zrób 100 rzecz ktoś 1 jest lepszy 100 razy :(
Odpisz
20 grudnia 2013, 08:03
Ja zawsze lubiłem Luigi'ego bardziej niż Mario.
Odpisz
20 grudnia 2013, 09:03
Ja też (:
Odpisz
20 grudnia 2013, 14:40
Ja także, podobał mi się ten zielony kolorek niż czerwony :p
Odpisz
20 grudnia 2013, 16:22
Jest nas czterech :)
Odpisz
31 marca 2014, 21:17
@repcak75: E, ekhem - pięciu :D
Odpisz
18 kwietnia 2014, 10:57
Mech... Luigi jest fajny...
Odpisz
12 czerwca 2014, 16:46
@wojtornado9: Sześciu.
Odpisz
15 lipca 2014, 17:31
@fluffy111: 7 :P
Odpisz
22 września 2014, 20:53
Luigi jest nawet silniejszy niż mario
Odpisz
6 stycznia 2015, 11:40
Ośmiu :P
Odpisz
28 maja 2015, 11:56
@AjLee09: 9
Odpisz
30 lipca 2015, 12:11
Ja też wale Luigi'ego, i mój ulubiony kolor to zielony.
Odpisz
30 lipca 2015, 12:11
@WaluigiLuncher: Literówka xd. wole* Luigi'ego
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:51
Obaj są tak samo za**biści. Ale istnieje mem: Luigi wins by doing absolutely nothing.
Odpisz
5 stycznia 2015, 15:40
Dołączam się do klubu Lugiego
Odpisz
25 grudnia 2013, 01:10
SZczera prawda stary szeczra ale u nas jestes mistrzem :D
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:27
Ogólnie większość ludzi woli Luigi'ego bo zielony kolor jest bardziej przyjemny dla oczu
Odpisz
20 grudnia 2013, 17:36
To,którego bardziej się lubiło,to już zależało od tego,kto jaki kolor bardziej lubił,bo w oryginale,byli tacy sami i różnili się tylko zabarwieniem pikseli :)
Odpisz
20 grudnia 2013, 08:57
Luigi nie musi ratować swojej księżniczki bo porywający musiałby najpierw mieć nierówno pod sufitem. 0_0
Odpisz
20 grudnia 2013, 07:37
ale to on odziedziczył wille
Odpisz