Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2020, 12:57
simsy cztery są słabe
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:58
@Quackmore: Po raz pierwszy muszę się z tobą zgodzić
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:59
@MatkaBoskaSowiecka: Widzisz, jak fajnie zgadzać się z prawdą?
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:01
@Quackmore: Tomodachi Life najlepsze
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:03
@rozwalgo: A co to takiego?
Odpisz
10 grudnia 2020, 20:03
@Quackmore: Fajne są, przynajmniej stabilne i wydajne. Jedyne co jest porażką to głupkowate wyrazy twarzy simów, ale na to są mody które się instaluje łatwiej niż w jakiejkolwiek innej części. No i idiotyczna polityka deweloperów (zamiast Bożego Narodzenia jakieś święto zimy, przedmioty religijne judaizmu, islamu, hinduizmu, a z chrześcijaństwem nic, itd.)
Odpisz
10 grudnia 2020, 22:13
@RhobarIV: Co nie zmienia faktu że względem poprzednich części jest to ogromny krok w tył, o jakości i cenie rozszerzeń nie wspomnę, mogliby też naprawić proste błędy wypominane od początku istnienia gry.
Odpisz
10 grudnia 2020, 22:43
@Quackmore: Jak dla mnie usunięcie tego co rozwalało w trójce wydajność. Na plus.
Odpisz
10 grudnia 2020, 22:45
@RhobarIV: Ale zawartości również jest mniej. I porównaj do dwójki i jedynki.
Odpisz
11 grudnia 2020, 06:14
@Quackmore: Nie grałem. Ale choćby były bardzo dobrymi grami (w co wątpię) to nie znaczy że czwórka jest słaba. A mniej zawartości... Że co, samochodów nie ma? A ktoś ich używa?
Odpisz
11 grudnia 2020, 08:29
@RhobarIV: Nie wiesz to nie gadaj.
Odpisz
11 grudnia 2020, 10:56
@Quackmore: Ale co nie wiem? Że Simsy 4 są okej?
Odpisz
11 grudnia 2020, 11:00
@RhobarIV: Nie wiesz jak wyglądały jedynka i dwójka, a z góry stwierdzasz że pewnie są złe (są dużo lepsze od czwórki, która jest typowym skokiem na kasę EA).
Odpisz
11 grudnia 2020, 11:21
@Quackmore: Rozmawiamy o czwórce. Ja o jedynce i dwójce wspomniałem tylko na marginesie.
Odpisz
11 grudnia 2020, 11:28
@RhobarIV: I co? Nie zmienia to faktu, że jest gorsza od poprzednich części (czemu zaprzeczysz, chociaż o poprzednich częściach nic nie wiesz).
Odpisz
11 grudnia 2020, 15:48
@Quackmore: Stwierdzam że jest lepsza od The Sims 3. Zakładam że jest nieco lepsza od The Sims 2, a o wiele lepsza od The Sims. Uważam też że najlepsze jest The Sims Średniowiecze, ale to zupełnie inna rozgrywka więc nie ma co porównywać, chyba w kwestiach poza-gameplayowych.
Ale choćby The Sims 4 było gorsze od wszystkich innych simsów, nadal stwierdzam że nie są słabe i że to jest bardzo dobra gra. Sama w sobie.
Odpisz
11 grudnia 2020, 15:52
@RhobarIV: The Sims 2 jest dużo lepsze od The Sims 4.
Odpisz
11 grudnia 2020, 18:11
@Quackmore: Nic nam jednak ta opinia nie mówi o tym czy The Sims 4 jest dobre czy nie.
Odpisz
11 grudnia 2020, 18:51
@RhobarIV: Nawet gdyby to mówiła, to nic by nam nie dała.
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:11
@Quackmore: Zatem alleluja i do przodu.
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:33
@RhobarIV: Co do przodu?
Odpisz
1 sierpnia 2024, 13:14
@Quackmore: gówno
Odpisz
10 grudnia 2020, 19:13
Moja facetka od polaka robi nam 1,5 h lekcji jak mamy 2 godziny zajęć chociaż w zaleceniach dyrekcji jest, że 1 godzina lekcyjna ma trwać 30 minut. Siedzieć się na tych lekcjach nie chce.
Odpisz
10 grudnia 2020, 19:40
@Szmeterling: u nas robią normalnie według planu 45 minut chociaż powinni po pół godziny ale już się przyzwyczaiłem
Odpisz
10 grudnia 2020, 19:41
@parowkomat_3078: ja osobiście nie nawidzę zdalnych jedynym plusem jest to, że nie muszę iść o szóstej z buta na przystanek 4 km
Odpisz
11 grudnia 2020, 10:20
@Szmeterling: U nas jest odwrotnie
Choć lekcje trwają po 45 minut, to facetka od polskiego robi nam jedną godzinną lekcję kiedy ma z nami dwie lekcje w planie.
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:59
Mam dla ciebie rozwiązanie opie
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:01
siki w słoiku?
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:01
@Quackmore: to twoja toaleta
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:02
@Quackmore: nie, sok pomarańczowy
Odpisz
11 grudnia 2020, 09:26
@ZiemiaJestElipsom: Dzięki temu nauczysz się techniki Taekwondo
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:46
Coś wysoko ta higiena
Odpisz
9 grudnia 2020, 13:08
U mnie podobnie, tyle że higiena, social, głod i wyproznienie sie w dol, a fun w gore (i to mocno, tak do polowy)
ale juz po pierwszej lekcji i przerwie hunger, bladder, fun i energy na maxa, social wciaz 0 i higiena około 40%
Odpisz
9 grudnia 2020, 12:57
No ja mam na odwrót
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2020, 12:57
Wszystko to da się załatwić w czasie tej lekcji, przecież to nie stacjonarne
Odpisz